Kód zásielkovne

29. jan 2022

Ahojte, poraďte prosím. Kupujem od jednej pani tovar, navrhla mi doručenie prostredníctvom zasielkovne a chce odo mňa nejaký kód. Aký? Ďakujem za radu. stretla som sa s tým 1x 🙂

77daniela77
29. jan 2022

Kod pride priamo zo Zasielkovne ked ho uz tam preberu a zapisu.Prides pre balik,povies kod a daju ti balik(ak si vopred nezaplatila tak zaplatiis).Treba si vygooglit ktora adresa Zasielkovne ti najviac vyhovuje a tam nech to posle.

jazula
29. jan 2022

Keď som ja posielala alebo prijimala tovar, robili sme to aplikáciu Packeta. Odosielajúci nahodí údaje o príjemcovi (meno, mobil, email) a vyberie miesto doručenia, pripadne dobierku a tak. Následne uhradí prepravné. Appka mu po zaplatení vygeneruje kód. Keď odosielateľ príde na podacie miesto s balíkom, nahlási ten kód a oni vytlačia štítok (on nemusí vopred písať adresu a tak na balík) a prevezmú zásielku do prepravy. Príjemca ten kód potrebuje na prebratie zásielky. Zásielku do appky vie nahodiť aj príjemca, ten dá ako príjemcu sám seba, pošle odosielateľovi kód a ten len odnesie balíček. Závisí ako ste sa dohodli a kto platí prepravu.

autor
29. jan 2022

@jazula toto som potrebovala 🙂 ďakujem moc

ivik888
22. júl 2022

@jazula prosim ta a nevies ked dnes zaplatim packetu chcem poslat balik. Mozem ho poslat az v pondelok? Nemusim dnes? Dakujem

jazula
22. júl 2022

@ivik888 Ahoj, tri dni by mali byť na odovzdanie balíka na podacom mieste.

nikaeli
22. júl 2022

@ivik888 ja som dnes zadávala adresu cez Packetu a upozornilo ma na odoslanie balíka do 24hod