Koho milujete víc? Manžela nebo dítě?

verkapce
10. nov 2008

Děti zatím nemám,takže (zatím) miluji jenom manžela.
Ale zajímalo by mě,jestli se ten vztah po porodu/příchodu dětí na svět změní.
Miluje ta maminka víc to dítě než manžela nebo ten vztah zůstane stejný?

sirinka
10. nov 2008

babalala na to sa da zase oponovat, ze u MM uz mas potvrdene, ze je schopny plodit zdrave potomstvo a u mladeho este nie...ale ja by som tiez brala najskor dieta 😵
kitty68 matersky instinkt je jeden z najsilnejsich...a zeny sa casto riadia instinktom...ale pozname pripady, hlavne medzi romkami, ked je to bohuzial inac...

sirinka
10. nov 2008

idem uz do postele...za svojou laskou 😀 co tu chrape do rytmu a zajtra sa sem zase kuknem...majte sa zatial radi... 😉

micanek
10. nov 2008

tak k tématu. Z mého pohledu Miluji oba stejně, ale každého jinou láskou 😵

babalala
10. nov 2008

Sirinka - jo u MM to mám potvrzené, ale u sebe ne. Budu ráda, když se mi podaří vyklopit ještě jedno a už se začnu pomalu chystat na menopauzu.. Kdežto náš mladej - to bude stopro velký rozsévač. 😀 😀 😀

agnesska
10. nov 2008

mic-můžeš mi teda zodpovědět-koho by sis vybrala v nutnosti volby pouze jednoho z nich-nevěděla bys?
mě to jen zajímá... 😅

petule.h
11. nov 2008

já miluji stejně všechny 3 své chlapi stejně a vím, že život bych dala za všechny stejně taky...

bublinkajasminka
11. nov 2008

hmmm veľmi ťažká otázka ale osobne si myslím že dcérku milujem inak ako mužíka, že tá láska materinská je najsilnejšia a jednoducho oboch milujem ale ju asi iným, silnejším spôsobom

miroslava72
11. nov 2008

Ahojte.
Myslim,ze sa to neda jednoznacne povedat,koho viac.
Kazda ta laska je ina...ina k detom,ina k partnerovi....kazdeho milujete svojim sposobom najviac.

Ale materinska laska je predsa len jedinecna....vydrzi cely zivot,nepominie...
a partnerska laska predsa len moze pominut.

lenkabu
11. nov 2008

Přesně tak, muž může udělat něco hrozného čím se vám navždy zhnusí,ale svoje dítě budeme milovat ať provede cokoliv.

marinka
11. nov 2008

Myslím, že už tu bylo řečeno všechno 😵 Partnerská a mateřská láska se vůbec nedá srovnávat, je to úplně jiný cit. Já miluju svého chlapa i svou holčičku nadevšecko!
Ale taky je pravda, že mateřská láska jako jedinná trvá vždy celý život, partnerská láska může po čase zeslábnout, zmizet. Své dítě budeme milovaž vždycky, i když udělá věci, které bychom nikomu jinému neodpustili..

slnieckova
11. nov 2008

k tomu zachranovaniu... padol tu nazor, ze zeny by zachranovali zrejme dieta, chlapi zenu 😀

ja som zena 😕 a zachranila by som manzela 🤐 🤐

agnesska
11. nov 2008

slnieckova-to bude asi tím,že zatím nemáš děti 😉

telinka
11. nov 2008

čudnáááá otááázka 🤐

janka1874
11. nov 2008

fakt zvláštna otázka podľa mňa milujem rovnako len každého inou láskou ale v podstate nechápem kam tým autorka mierila

slnieckova
11. nov 2008

agnesska priznavam, ze to moze byt tym, takze je to normalne, ze to teraz citim takto 🙂, ale..... nebudem to tu rozvadzat, nepatri to do tejto temy a bola by som odsudena "na smrt" za moj nazor "dokonalymi" matkami, takze mlcim 🙂

jabber
11. nov 2008

agnesska 😀

souhlasím s marinkou - mateřská láska nevyprchá 🙂

sirinka
11. nov 2008

agnesska a ty by si koho zachranila ako prveho? ked uz sme pri tom... 😀

agnesska
11. nov 2008

sirinka-no samozřejmě,že děti 😉

sirinka
11. nov 2008

agnesska a na zaklade coho by si sa rozhodla?

cmulinko
11. nov 2008

Pojdem na to matematicky.Mojho manzela milujem na 100% a seba tak na 50% 😀 ...moj syn je 50% z manzela a 50% je zomna.Takze mi vychadza,ze aj syna milujem na 100% 😀 ...........na blbu otazku davam blbu odpoved 😎

womenne
11. nov 2008

takto som nad tym nikdy nerozmyšlala ale viem že je to narovnako,neda sa niekoho milovat viac a menej,aj mojich drobčekov lubim rovnako a rovnako manžela 😉

marinka
11. nov 2008

slnieckova, já ti rozumím, já svého manžela i po šesti letech vztahu opravdu moc miluju, pořád jsem zamilovaná a dokud jsem neměla malou, nedokázala jsem si vůbec představit, že bych někoho mohla mít stejně ráda. Ale mateřská láska je něco úžasného a prostě je teď mám ráda stejně, každého jinka, ale oba na 100%, jak píše cmulinko. A kdyby mi někdo řekl, že si mám vybrat jednoho, kterého zachráním, nevěděla bych..

agnesska
11. nov 2008

sirinka-na základě toho,že je miluju víc...
marinka-opravdu bys nevěděla? 😲 týjo,tohle je pro mě opravdu zajímavý-nikdy bych totiž nevěřila,že by někdo miloval SM tak,že by nevěděl,pro koho se rozhodnout... 😲

marinka
11. nov 2008

Agness, fakt nevím, jestli bych vybrala malou, tak jenom proto, že má celý život před sebou.. Ale vážně si neumím představit, jak bych žila s ní bez manžela. Ale naopak si to nedokážu představit taky 😅 Prostě je už potřebuju k životu oba 😵

lucinkaaa
11. nov 2008

keby som si mala vybrat, koho zachranit, ci muz alebo dieta, povedala by som, ze nech su zachraneni obaja, radsej nemusim byt ja. je to strasna otazka. dufam, ze nikdy v zivote nebudem musiet riesit taketo veci.

marinka
11. nov 2008

Luci, přesně, radši oni dva, než já a někdo z nich..

lucinkaaa
11. nov 2008

marinka, neviem si totiz predstavit ako by som cely zivot zila s tou volbou, ze som si vybrala jedneho z nich. asi by mi bolo zo seba strasne zle.

dadulik
11. nov 2008

tazka volba, ale keby prislo na rozhodovanie, urcite dcera, mame k sebe velmi silny vztah 😵

jabber
11. nov 2008

To mi tak připomíná, že jsem se kdysi jako malá ptala mámy, jestli by si vybrala mě nebo bráchu, kdyby si mezi námi musela vybrat........chudák 😀

aponchie
11. nov 2008

Sophiina volba 🙂