• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koláč Ženský rozmar. Skúšali ste ho?

6. novembra 2016 
mamicky skusali ste ho niektora? http://www.diva.sk/recepty/kolace-a-dezerty/22166/zensky-rozmar/?i9=e393b551dd44 mne sa tie suroviny akosi nepozdavaju :unamused: :confounded:
21. jan 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, však vyskúšaj a uvidíš :grinning: Ja nie som taká skúsená kuchárka, aby som hneď z pohľadu na recept vyčítala, či je pomer surovín správny, ale často si recepty "vylepšujem", resp. nedržím sa presne navrhnutej gramáže a na výsledok čakám s napätím :grinning: Zatiaľ sa vždy dalo jesť... :wink:
21. jan 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maja22 uz sa to kysne,ale neviem,neviem,tentokrat to bude asi pre lisky vonku :grinning: :grinning: pise sa tam cesto zamiesat a vyvalkat a to moje bolo skoro tekute..
21. jan 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka tekute? :sweat_smile:
ved tam ide 290g muky,a 6lyzic mlieka....to nemoze byt tekute.... :sweat_smile:
21. jan 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a preco to potom mam tekute?? :grinning: :grinning:
21. jan 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka možno ti nesadla múka niekedy recepty nevyjdu lebo vo je iná muka ako na sk kamoška čo býva vo švajčiarsku na to niekedy nádáva :wink:
21. jan 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem,ale to je celkom dost muky na to,aby to bolo tekute.... :slight_smile:
21. jan 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedopísala som slová lebo je u vás :grinning:
21. jan 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skusim to zajtra odznovu,pockam,ci to niekto skusal uz spravit,vyzera to celkom dobre,nie?
21. jan 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj miri.. vyzera supeeer.... :slight_smile: /uz som si nasla op, k malemu tak sa vytesujem/
21. jan 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka nedala si roztopene maslo?to je asi jediny dovod preco by si mohla mat riedke cesto.ako pise roasha pomer surovin sa zda byt v pohode.daj vediet ako si dopadla.
21. jan 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vcerajsok skoncil v kosi a dnes som to hodila vsetko do pekarne,tam sa to dobre rozmiesalo,ale miesto praskovzch kvasnic som dala normalne,tak uvidim,ale hned to vypada lepsie a aj to inak vyzera...dam vediet ako to chutilo,ale yatial to len kysne...
22. jan 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to cesto bolo otrasne po upeceny :angry: :angry: akurat ten sneh a oriesky boli super...
22. jan 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri,
tedy mě ten koláč nijak nezaujal, ale takových placek s mandlema, těch máš mraky. jen pozor na mandle, jsou silným alergenem pro děti.
29. jan 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj pre mňa :frowning2:
13. feb 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt nič moc :confounded:
13. feb 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja milujem ženský rozmar a pečiem ho stále,cesto mam rovnaky recept akurat nedávam lekvár ale čučoriedky a nato sneh bez mandlí a je to super.Ale tiež sa mi par krát nepodaril,ked robim kvások s mliekom tak neodhadnem množstvo a mam cesto skoro tekuté.Dam trosku muky a je to.A niekedy nevalkam,ale rukou utlapkam cesto
6. nov 2016 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok