• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko detí je ideálny počet?

17. januára 2013 
domuliemka....kuk mi do pasu....sme na tom rovnako...tiez si to teraz neviem vynachvalit :wink:

tuti....ja som to nebrala az tak tragicky :sweat_smile: a MM tomu teda neveril ze by to bol chlap / asi vedel preco/ no co ..aspon som sa nemusela nicomu novemu priucat :grinning:
2. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
telinka veru skoro aj rovnako stare mame tie baby.U nas to bolo ze ja a najstarsia sme chceli dievcatko,stredna chlapceka a manzel tusil ze to bude baba aj ked by sa chlapcovi urcite potesil/ako kazdy chlap/a dievcatka su milsie,pritulnejsie tak povedal. :slight_smile:
2. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a podobá sa aspoň jedno z dievčat na vás... lebo tie moje dve teda nie..., no čo mohli byť pekné... :grinning:
Včera som akurát Alžbetke hovorila, že ako sa strašne podobá na tatinka... a ona, že: "No to určite, nemám také chlpy na rukách... :grinning: /má štyri roky/
2. jan 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najstarsia je cely ocino aj povahou,stredna je taka miesana ale viac ocino zas povahou po mne a najmladsia je zatial tiez taky miesanec po oboch ale vlasmi a pokozkou je po mne,tie dve starsie su tmave,crty ma po oboch no ono sa to este zmeni.Tak uvidis ak sa zadari tretie mozno bude podobne tebe.
2. jan 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne sa zdá Alžbetka celý tatinko, aj s tou povahou... Dory je taká namiešaná... povaha zatiaľ zúrivá... takže po tatinkovi :grinning: ....
Aj tak je super, aké sú tie deti rozdielne...
2. jan 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina2005: zakladatelka tejto diskusie...prave som si pozrela tvoje fotky a tiez vidim, ze sa chystas na to 4-te baby.

No musim ti povedat, ze ak bude to 4-te babtko take pekne, ako tvoje ostatne deti....tak sa moja draha nezastavuj...a narobte ich este viac... :grinning: :sunglasses:

baby kuk:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2435668&vReferer=%2Fphotos%2Fdeina2005

Dve modrooke okane...Mama a dcera :slight_smile:
9. jún 2009 o 04:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2 deti - ideal, kazde dalsie bonus navyse :wink:
17. jan 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok