Koľko je asi cena za dobierku?

prettybaby
4. dec 2010

Ahojte kocky, vedeli by Ste mi poradit , kolko je asi cena za poslanie dobierky - balika na Slovensko? Dakujeeeeem.)

leniciatko
4. dec 2010

teraz v rýchlosti neviem, ale klikni si na www. stránky slovenskej pošty.

dadis
5. dec 2010

je to cena za balik (alebo ak je to do 2000g list) ( http://cennik.posta.sk/ ) plus cena za sek, ktory bude kupujuci uhradzat...a to sa plati podla hodnoty dobierky v €...
napr. teraz som posielala na dobirku balik do hmotnosti 1kg
List II.trieda doporucene: 1,60€ + poplatok za sek (0,42€)...(hodnota dobierky bola 5,30€)...ak sa dohodnes s kupujucou, ze zaplati postovne i dobierku, nevypisuj sumu, teta za okienkom ti to spocita a celu sumu mozes vypisat do seku na dobierku, tolko ti potom pride na ucet, alebo sekom... neviem ci pisem zrozumitelne

klincek
7. dec 2010

http://cennik.posta.sk/
zvaz si doma balik, budes vediet presne. aj ked ta vaha na poste je citlivejsia, vzdy par gramov prida. ja som posielala vcera, podla mojej vahy mal kilo, podla posty kilo a 26 gramov, takze som platila ako za dvojkilovy, ale co uz. ale rozdiel bol 50c, takze na urobenie predstavy staci.

lkroupa
11. jan 2012

chcem sa spítat ked posielam balík do zahraničia dobierkou platím to ja alebo ten čo si prevezme balík

jaminama
11. jan 2012

..poštovné zaplatiť musíš ty a to si vlastne prirátaš k cene tovaru a napíšeš celkovú cenu dobierky (poštovné+cena tovaru). Ale pozor, pokiaľ ti tú dobierku v zahraničí nepreberú, tak sa ti vráti a budeš platiť možno aj ďaľšia poštovné za posielanie späť.

kapralikova
28. jún 2012

nevie mi niekto poradit ci sa da poslat kocik na dobierku aj s vanickou a autosedackou-vajickom a kolko by to stalo? diky 🙂)

dominika99
26. aug 2013

ahojte smiem sa spitat aka je cena ked posielam balik do dvoch kilou 1 triedou a peniaze chcem sekom na moju adresu ,, dakujem

diana1901
19. okt 2016

Prosim vas ked mi posle pani na dobierku balik kolko budem platiti lebo ona povedala ze 1,50 bude postovne ale mne sa to zda malo sice to je mala zasielka ale aj tak

mamickalenicka
18. máj 2017

Baby nemylte si balíky a listy vy sa o čomkoľvek bavite ako o balikoch to neznamená že keď vám niekto do 2kil pošle nieco hmotné že to nemôže ísť ako list len sa to vola list nie balík a aj cena je vtedy rozdielna

iva989
12. feb 2018

@prettybaby ahojte potrebujem k adrese aj telefonne cislo dlho som neposielala dakujem