Koľko stojí plastika pŕs v Bratislave?

stacinka
8. jún 2011

Mamicky, rada by som sa spytala na vase skusenosti s plastickou upravou prs po ukonceni dojcenia. Nikdy som nebola prilis obdarena, ale teraz, po tom, co som dokojila su moje prsia na zaplakanie a seriozne zvazujem plasticku operaciu.
Zaujimalo by ma, kto je dobry chirurg v Bratislave, kolko vas to asi stalo, ake ste mali bolesti a ci ste s novymi prsiami spokojne. Dakujem za vsetky prispevky a prosim mamicky, ktore su zasadne proti plastikam, aby sa zdrzali stiplavych komentarov. dakujem

m.a.c.a.
24. júl 2011

tak toto by zaujimalo aj mna. dufam,ze sa ozve nejaka odvazna mamina co to uz absolvovala

emanka
24. júl 2011

@stacinka ahoj, moja švagriná to absolvovala pred pol rokom (ja sa chystám tiež niekedy). Meno chirurga si už nepamätám, ale bolo to v Bratislave. Stálo ju to 2800,- eur , v cene je kompletná starostlivosť a dokonca jej odstránili 2 znamienka počas narkózy (grátis). Cena sa odvíja od veľkosti silikónov.

m.a.c.a.
25. júl 2011

@emanka - dakujem aj ja 😉. mna by skor ale zaujimala iba uprava prs bez vlozenia implantatov, ak s tym ma niekto skusenosti, nech sa pls ozve. urcite nas je viac co nad tym uvazujeme. pocula som, ze uprava prs bez vkladania implantatov nie je tak financne narocna.... a este cas hojenia ran, miera bolesti a taaaaaak 😉

emanka
26. júl 2011

@m.a.c.a. , nie je zač, aj som si myslela, že vám ide len o úpravu, no nič teda 😉