Koľko stojí vlak z Košíc do Bratislavy?

mam4
6. apr 2012

kolko stoji spiatocny listok KE-BA pre dospleych a deti (rok a 3r) ?? ...dakujem...

cicimon
6. apr 2012

www.cp.sk zavisi akym vlakom pojdes
http://www.slovakrail.sk/
deti do 6r zadara, prip len miestenku, podla vlaku

vvia
6. apr 2012

staci pozriet na www.cp.sk tam zadat trasu alebo zavolaj na infolinku zeleznic

habibi78
6. apr 2012

zalezi od toho, ci chces ist rychlikom alebo IC, zalezi tiez ci pojdes v silnej alebo slabej prevadzke to je tiez rozdiel v cene, ci chces v rychliku miestenku alebo nie, ci mas narok na nejaku zlavu alebo nie.... ci chces cestovat priamo alebo budes prestupovat.... tazko poradit, na vlakovej stanici ti povedia presnu sumu, my mozeme len tipovat, kedze si nic neupresnila... 😉

lussy23
6. apr 2012

Koľko Vás ide? Akým vlakom chcete ísť? Máte nejakú zľavu? Chcete do rýchlika miestenku? Najprv treba upresniť , keď s apýtate niečo🙂
Ak idete ako rodinka - teda Vy, manžel a detičky, ceny sú nasledovné:
Ak by ste šli rýchlikom, lástok by stál 74eur, deti neplatia. Jedna miestenka stojí dve eurá.
Ak by ste šli Intercity lístok by stál 98eur, lebo tento je povinne miestenkový. .

maznacik007
6. apr 2012

pozri si stranku zeleznic daj si tam vyhladat spojenie ba kosice a potom sa da zistit aj presna cena...
osobne by som s dvomi detmi taku dlhu trasu vo vlaku bez miestenky nesla.... a kup si ju cim skor aby si si mohla vybrat dobry vozen... a neskoncila v takom kde cestovali este nasi rodicia...

sla som tento tyzden a tiez som mala dieta do 6 rokov a miestenka ma stala jedno euro na mna a jedno eur na dieta na jednu cestu...