Koľko trvá prevod peňazí z MBank do inej banky?

sissmiss
3. apr 2013

Prosim o info kolko asi trva kym pridu peniaze posielane prevodnym prikazom z MBank...
Pani vraj poslala vo stvrtok....ja ich stale na slsp nemam... Mate niektora skusenost zeby to trvalo AZ tak dlho?
Dakujem

sissy27
3. apr 2013

@sissmiss prevod medzi bankami už nesmie trvať viac ako 24hod v pracovných dňoch... takže ak posielala vo štvrtok večer, v utorok jej príkaz spracovali a dnes by si ich mala mať na účte, v mbanku nabiehajú aj poobede okolo 15.00hod...

sympa1
3. apr 2013

@sissmiss ja mam taku skusenost ze som tiez vo štvrtok posielala zo SLSP cez inetrnetbanking peniaze a myslela som ze pani to bude mat na druhy treti den a pisala mi dnes ze len teraz jej nabehli peniaze....asi aj bankove prevody mali prazdniny 😀

sissmiss
autor
3. apr 2013

ja mam skusenost ze ak poslem zo slsp jeden den prevodom, tak zvycajne na druhy den su na ucte u dotycneho...Toto som este nezazila- teda ano, pred iks rokmi, kedy naozaj peniaze sli 3 dni a nebolo iste kedy presne pridu...Ale to uz davno neplati

@sissy27 pisala mi ze poslala stvrtok rano pred osmou...a vcera ze kontrolovala ucet a ze ona ich nema...ale ani ja nie...mam z toho zly pocit...

@sympa1 tak este dnes budem dufat a ak nic, tak asi neposlala.... 😖

sissy27
3. apr 2013

@sissmiss no ak vo štvrtok ráno, tak to jej mbank ešte vo štvrtok spracoval, ale druhá banka to skôr ako včera isto nemala, kvôli sviatkom... dnes by to už malo byť, neviem, kedy ti nabiehajú peniaze ...

sissmiss
autor
3. apr 2013

@sissy27 doteraz som to nikdy tak urgentne nepotrebovala, takze som neriesila, ze kedy presne prisli. A s mbank nemam zatial ziadne skusenosti. V mojej banke mi nevedeli povedat kolko to moze trvat, ale ze oni pripisuju kazdu hodinu vraj 😕

sissmiss
autor
3. apr 2013

@sissy27 este som rozmyslala ze ak to poslala tesne pred osmou- lebo tak mi pisala sms, ze prave spravila platbu, ze to nemusel mbank spracovat o osmej, som vycitala ze vraj vtedy spracovavaju prikazy, ale az podvecer, ci v utorok...to by potom mohlo sediet....

sissy27
3. apr 2013

@sissmiss asi nemá zmysel to pol dňa analyzovať, keď ti peniaze nabehnú, pošleš tovar, keď nenabehnú, nepošleš a hotovo...

sissmiss
autor
3. apr 2013

@sissy27 viem 😒 ...len nejde o tovar a ide o dost velku ciastku a az ked budem mat v rukach zalohu od nej tak mozem spustit nieco na co ona caka a uz som do toho velmi vela investovala (okrem nervov, casu, penazi aj svoje meno 😠) a ak to nebude do konca tyzdna tak to cele pada....ach jaj. Ale mas pravdu, idem sa prevetrat a mysliet na ine. Kazdopadne dakujem, aj za technicke rady aj za napad nechat to plynut a uvidim 🙂

darinka.b
3. apr 2013

ved poziadaj od tej osoby vypis z EB aby si videla ze to poslala na tvoj ucet a o kolkej. ak robila prevod stvrtok doobeda tak obednajsou davkou to prislo do slsp a v utorok to spracovali, uz dnes rano by si to mala mat na ucte, max dnes popoludni este pockaj ale take zdrzanie nebyva.

sympa1
3. apr 2013

@sissmiss este je jedna moznost....stacilo zle tuknut jedno cislo v cisle učtu a ani jedna z vas peniaze mat nebude... 😖 dufam ze nie...mne sa tiez tak podarilo....nastastie sa mi penaize vratili kedze to cislo co som poslala neexistovalo

sissmiss
autor
3. apr 2013

@sympa1
@darinka.b slubila ze posle doklad o zaplateni a budem vediet na 100pro

@sympa1 aj mne sa raz kedysi take stalo a tiez nastastie neexistoval...

darinka.b
3. apr 2013

.

darinka.b
3. apr 2013

@sissmiss inak s tym dokladom mozes ist na pobocku slsp cez oddelenie platobneho styku by ti mali vedet povedat ci su uz peniaze v banke - hovoris ze je to vyssia suma vedia sa na to pozriet

sissmiss
autor
3. apr 2013

@darinka.b do svojej banky som uz volala, kedysi sa dalo dostat info ci su uz peniaze na ceste (ked prevody trvali 3-4 dni), teraz uz nie. Ked budem mat papier v ruke (zajtra vraj posle) budem vediet viac. Ci sa nepomylila teda aj napriklad a s tym dokladom, ak je vsetko ok, budem vediet viac info snad ziskat aj vo svojej banke....
Dakujem za pomoc

moni221
3. apr 2013

Slsp je cele zle, trva im vsetko dlho, nehovoriac o prevodoch, ja mam tiez podobny problem a pritom som si ista ze peniaze z uctu isli, tiez bolo aj potvrdenie na mail, takze aj ja len musim cakat, mne pridu peniaze a menim banku..

sissmiss
autor
4. apr 2013

@moni221 ja nemam ani peniaze ani potvrdenie....Vraj stvrtok rano boli posielane....

sissmiss
autor
5. apr 2013

Takze pani je podvodnicka, ci mozno skor psychicky chora osoba.... Nebudem jej udaje zverejnovat tu, lebo to nesuviselo s MK, ale spravim jej na nete reklamu, aby jej podla moznosti nikto nenaletel 🙄

enusko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denca76
9. júl 2015

prosim neviete mi poradiť ako spraviť prevod z mbank do slsp ,stale mi to vyhadzuje že neplatní datum pritom tam je dnešní :( dakujem