Kombinácia podväzku a pančuchových nohavíc

24. jún 2021

Ahojte žienky. Prosím Vás, čaká ma svadba, veľmi chcem mať podväzok, avšak neviem ako to skĺbiť, nakoľko holé nohy nemôžem mať (potia sa mi, keby som naboso, je mi to nesmierne nepríjemné), skúšala som aj samodržky, v tých sa necítim komfortne, tak rozmýšľam, či by sa dal dať ten podväzok aj na silonky, respektíve, či by tam vôbec držal a neskĺzol. Už mi napadlo, že na holú nohu podväzok a na to silonky, ale to by bola asi blbosť 😂

ofzuza
24. jún 2021

Nejak nechapem. Vsak pancuchy pripinas na podvazky.

petamich
24. jún 2021

ja som tak mala, bude sa trochu smykat ale zastavi sa nad kolenom 🙂 raz za cas povytiahnes

petamich
24. jún 2021

@ofzuza ona mysli ten jeden "podvazok" biely s modrou maslickou/stuzkou, co zvykne mat nevesta na stehne, nie klasicke podvazky

paulinkaa2
24. jún 2021

V bepone som si kúpila najtensie pančuchy a na nich som mala podvazok. Pri fotení sa mi klzal. Potom keď som prišla domov stiahli mi gumicku a do polnoci bol tam kde mal byt

gabika8855
24. jún 2021

Mozno by som skusila na tvojom mieste podväzkovy pas s podväzkovymi pančuškami a k tomu ten podväzok. Nemáš ani holé nohy a podväzok čo ty myslíš vieš dať aj na holú časť nohy.

ofzuza
24. jún 2021

@petamich aha 😁 tak natiahnut na silonky a par stehmi prichytit o silonku