Kombucha a Tibi kryštáliky. Kde ich dostanem kúpiť?

Dievcata, poradte mi prosim, kde to dostanem kupit a ako s tym treba spravne manipulovat? Na co vsetko sa to da pouzit? Chcela by som to skusit.... Dakujem!
silvinkaa16
20. apr 2015
@andreamikoczi ahoj, áno je to ešte aktuálne. Ponúkam 1 násadu + nápoj za 2 € plus poštovné, som z Liptovského Mikuláša. Silvia
sidluska
26. máj 2015
Daruje, preda niekto tibi krystaly? Najlepsie na osobny odber - BA, Senec, Trnava, Piestany, Myjava.
sidluska
30. máj 2015
@nikolkamala Mate este tibi krystaly? Mala by som zaujem ...
matja
3. jún 2015
@marmark - podarilo sa ti najst odpoved na to, preco krystaliky nerastu? Ja mam doma to iste... kefir je dobry, len krystaliky sa nerozmnozuju uz niekolko mesiacov
marmark
3. jún 2015
@matja mama na to prisla, zmenila cukor, najlepsie nam rastu ked davame obycajny cukor Uni z tesca, casto byva v akcii. Este prisla na to ze ked k nim hodila par kociek cukru tak niektore krystaliky su ovela vacsie ako ine. Skus experimentovat tymto smerom. Este odskusala aj zmenit hrozienka, davala take zlte, drobne a vtedy kefir cudne zapachal
matja
3. jún 2015
@marmark ok, dik, skusim 🙂 cukor davam obycajny biely krystalovy, na to som bola upozornena hned na zaciatku, ale skusim zmenit aj hrozienka...
kilznah
20. jún 2015
Nenasiel by niekto z BA, kto by mi daroval Tibi? Ja mam zas navyse mliecny kefir, ak by niekto chcel.
slavna28
21. júl 2015
Dobry den, mala by som zaujem o hubu tibi a mliecny kefir. Je tu niekto zo senca? Resp. Je to mozne poslat aj podtou? Dakujem pekne
kilznah
22. júl 2015
@slavna28 ja som z Ba cast Petrzalka. Mam mlicny kefir. Iba osobny odber.
kilznah
22. júl 2015
@janka2307 ahoj. Nemas nahodou tibi vodny kefir nasadu nazvys?
celli
12. nov 2015
@kilznah dobry den, nemate prosim este mliecny kefir?
luna1234
29. apr 2016
Dievčatá,zhanam kombuchu a tibetskú hubu,môže sa do mnou niektora podelit?
luna1234
29. apr 2016
@silvinkaa16 je to ešte aktuálne?
luna1234
29. apr 2016
Kúpim aj tibi ,má niekto navyše?
silvinkaa16
29. apr 2016
@luna1234 Dobry den, ano je to este aktualne. Cajovu kombuchu ponukam za 2e a tibetsku kefirovu hubu za 4e 20g je to nasada na 1/2l mlieka. Mam tiez lecivku Kalisiu vonavu zakorenene odrezky 2e. Mala som aj tibi krystaliky, ale akosi mi nejdu. Ja peniazky zas pouzijem na mlieko a cukor. Pekny vecer Silvia
luna1234
30. apr 2016
@silvinkaa16 Dobrý deň prajem,tak to som rada,zoberiem kombuchu a tibetskú kefirove hubu.Kalisiu nepoznam ale môžem vyskúšať.Poslať prosim 1.triedou ale až 11.5. teraz som odcestovana,môže byť?
silvinkaa16
30. apr 2016
Dobry den, poznacila som si Vas. Doporucujem Vam precitat si stranku recepty Kalisia vonava, obycajna rastlina s uzasnymi ucinkami.
zafira1960
10. júl 2016
Ahojte ,chcem poprosit,merali ste niekto,kolko alkoholu obsahuje TIBI napoj-Japonské kryštaliky??Manźel je śofér z povolania,mam obavy ći z toho nenafúka??dakujem
nelina1
1. sep 2016
@silvinkaa16 Dobrý večer, mám záujem o kombuchu, prosím ozvite sa mi. Ďakujem
zafira1960
8. mar 2017
Dobry den,predam TIBI kryštaliky na vyrobu vodneho kefiru 3dcl za 2€.Postači na vyrobu 2-3l liečiveho napoja.Odber TO,po dohode aj poštou.Na dobierku neposielam,len po prevode penazi, 0949 595 839

Začni písať odpoveď...

Odošli