Konflikt v obchode

14. okt 2022

Baby, dnes mám od rána zlý deň a nákup v obchode to zaklincoval. Boli sme s mužom a deťmi v obchode a v jednej uličke stáli dve rodiny s košíkmi cez celú uličku a rozprávali sa. Povedali sme s dovolením a nakupovali ďalej. Ešte sme išli na hygienické potreby a tam zase oni stáli krížom cez uličku. Muž im slušne povedal, či by nás pustili a podotkol, že rozprávať sa môžu doma. To bolo všetko. Už sme stáli pri samoobsluznej pokladni, keď k nám prišiel jeden z tých dvoch chlapov a začal na muža kričať, že ešte raz si na neho otvorí hubu pred jeho synom (asi 10 ročným) že sa porozprávajú vonku, že si ho tam počká. Normálne pred ľuďmi sa nám začal vyhrážať. Muž mu povedal, že že nech mu dá pokoj, že sa ho nebojí. Mužovi som potichu hovorila nech si ho nevšíma. Vonku už bola tma, normálne som sa bála ísť s deťmi k autu, že nás tam niekde čakajú. Mužovi som potom hovorila, že nemal na neho reagovať, mohol si nás naozaj vonku niekde počkať, ľudia sú rôzni. Ako je najlepšie podľa vás reagovať na takých agresívnych ľudí?

gertrudaosem
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lianka123
15. okt 2022

Ale ty si ocividne z toho posrata ked uz o tom od vcera tocis. Mozno to obaja potrebujete, ty nic, ty budes rypat, kym tebe alebo manzelovi niekto nestreli 😉 pekny vecer, sorry ty to inak nepochopis mozno raz rucne strucne vam to niekto vysvetli.

autor
15. okt 2022

@lianka123 ako ty nie si normálna, choď sa odbavovať niekde inde. Nielen si drzá ale aj hlúpa. Desať krát tu píšem, že ja som nikdy na nikoho ironické poznámky nemala a ty tu píšeš, že rypem. Tak nech sa páči, odpoviem ti tvojim slovníkom. To čo praješ mne aj mužovi, nech sa splní tebe a dostaneš po papuli aj s tvojim frajerom ak nejakého máš a ak náhodou máš aj deti, budú vplyvom tvojej úžasnej výchovy úžasný prínos pre svet. Reedukacny ústav je vraj fajn. Sorry. A viac na teba nereagujem.

autor
15. okt 2022

@lianka123 a neboj, ak to mužovi raz niekto ručne stručne vysvetli, môžeš ho navstivit na chirurgii a zaplatiť mu nové zuby. Dobru noc 🙂❤️

karolinakr
16. okt 2022

Pokial nejde o zivot, ide o h... Za taketo hluposti sa vedia ludia pohadat.Muzsky testosteron sa nezaprie..Mne by taky chlap ani nestal za odpoved, toto je hadka uplne zbytocna o ničom...Nehrotim situaciu, nereagujem. Na socialnych sietach tiež .

zoeeoz
18. nov 2022

Podla mna je okej, ze ste ich poziadali aby sa uhli a kludne aj opakovane, ale naco niekomu rozpravat kde sa moze porozpravat? Reakcia tatka, bola na urovni neandertalca suhlasim

prvosienka7
18. nov 2022

Podľa mňa bolo správne, že sa aj tvoj muž ozval. Ako niektorí ľudia už asi nevedia, čo si majú o sebe myslieť a až príliš si dovoľujú