Koniec s fajčením. Kto sa pridá?

leni82
11. jan 2009

😎 ...
Ahojte..tak uz to na mna zasa prislo, tentokrat dufam ze naposledy.
Doma uz nemam ziadnu cigaretu, a zajtra uz neplanujem kupit.

Ak sa ma niekto chut pridat,alebo ma podporit so svojimi skusenostami, budem rada 🙂

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mikalove
1. feb 2009

nnikka odolaj,držíme plalce 😉

leni82
autor
1. feb 2009

Baby mne sa nedari 😒 ...
-tak dam vediet ci bol zajtrajsok uspesnejsi 😉

Nika- super,len tak dalej 😉

nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nnikka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nnikka
4. feb 2009

leni82 / odolavaj raz sa to podari...

nnikka
4. feb 2009

londyncanka / skus znova... keby si vedela kolko som ja mala neuspesnych pokusov ☹

leni82
autor
4. feb 2009

Nika 🙂 ...jej dakujem, len zakladatelka ako priklad zlyhala 😀 ...ale pracujem na tom 😉
Super ked ti uz dym smrdi, a aj v restauracii si odolala, len tak dalej 🙂

K tomu spaniu- ja som mala tiez celkovo viac energie 😉

Nika drz sa, coskoro sa pridam 😉

nnikka
16. feb 2009

No babenky volajako dlho ste tu nepisali... dari sa vam prestat??? ja som sice zhresila za 2 dni som stiahla 1 krabicku 😵 ale teraz som uz zasa bez... asi 3 den... je to tttttttttttttaaaaaaaaaaaaazzzzzzke 😨

papa zatim

krasuliak
17. aug 2009

tak kto ide prestat fajcit? mate nejaky tip ako sa toho zlozvyku kvalitne zbavit?

saska.t
17. aug 2009

krasuliak - byt tehotny 😀 ale zabralo to len na 1,5 roka a pomaly ale iste v tom lietam zasa 😅

krasuliak
17. aug 2009

no tak musim otehotniet 😅

asi to bude iba o chceni 😖

saska.t
17. aug 2009

no jasne ale najhorsie je ze mi to chuti a to je velky problem 😅 je pravda ze cely den nefajcim a ked malu ulozim uz cmugam je mi samej zo seba zle 😔

krasuliak
17. aug 2009

kolko fajcis? ja tak 10 denne cca 😒 a uz asi 7r

saska.t
17. aug 2009

no kym som ostala tehotna tiez asi tak a 11 rokov potom 1,5 r. pauza a teraz fajcim od vianoc ale drzim sa len 4 cigariet za vecer, pri malej nikdy nebudem by som sa musela za seba hanbit 😅

zuzu13
17. aug 2009

jaj..no tazke to je...ja som prestala fajcit len tak...asi mi "preplo" ...a v robote som dala kolegyni cigarety so slovami, ze uz nefajcim...a veru to aj tak zostalo...a to su uz pomalicky cez 4 roky...ale...je tu ale...ked ideme na chatu...na pivko...neodolam...takze cele dni{tyzdne} bez cigarety a pride pivko...a bum...zapalim si...takze co som to pisala? ze som prestala???xixixi...

krasuliak
17. aug 2009

no s alkoholom to chuti via. ja som si hovoril ze sak ked budem chciet tak prestanem kedykolvek. a ked uz som chcel uz sa nedalo 😝 ale musiim uz som slubil manzelke ze ked sa narodi mala tak prestavam. a uz som to porusil. ale musiiim

saska.t
17. aug 2009

no tak to ti drzim palce ja som tiez muzovi povedala ze ked ja nie ani on nie /aby som netrpela 😀 / no a on nefajci dodnes a ja zase 😠

katuskapd
17. aug 2009

no ja vam drzim palce, treba sa tak nejak prepat ako zuzu pise. ja som fajcila 10 rokov a prestala som zo dna na den, je pravda ze mi bolo zle 40 teploty ale uz som nezacala. uz su to 2 roky a 2 mesiace. prestala som v juni a otehotnela v auguste, takze tehotenstvom to nebolo 😀

ikatarina
17. aug 2009

Tak ja už nefajčím pol roka. Najprv s tým prestal mm a tak som to skúsila aj ja. A bola som prekvapená - vôbec mi to nechýbalo - žiadne náhrady ako cukríky, žuvačky a pod. To by som nikdy neverila - fajčila som asi 15 cigariet 20 rokov. Ale jednu fintu som mala - asi mesiac som nosila so sebou krabičku cigariet, aby som vedela, že si zapáliť môžem, ale nechcem

krasuliak
17. aug 2009

lenze to je uz zvyk ako ked idem na prestavku v praci najem sa a uz sa dymii 😕

ach jaj ale hadam sa to podari

saska.t
17. aug 2009

no krasuliak kedze manzelku mas daleko a kazdy den ta nevidi mas cas sa este odhodlavat 😀

krasuliak
17. aug 2009

ved presne na to sa vyhovaram zatial 😅 😅 😅 ale od septembra to konci 😀

takze od sep. to musim obmedzit a postupne zamedzit . 😀

saska.t
17. aug 2009

vracias sa domov???

toscany
17. aug 2009

Ahojte. Tak pridam aj ja svoju skusenost. Uz nefacim stvrty mesiac.....klop klop a dufam, ze uz nikdy nezacnem. 😀. Zaciatky boli strasne tazke. Ja som zmenila cely svoj denny harmonogram, napr. rano namiesto kavicky som zacala pit zeleny caj, lebo po kave samozrejme ide cigareta. Potom som so sebou nosila mrkvu a ked som dostala chut na cigaretu, vytiahla som mrkvicku a pomaly ju chrustala. Prvy mesiac bol fakt tazky, ale teraz mozem povedat, ze som sa z tej zavislosti pomaly vymanila. Vsetkym, ktori chcu prestat strasne drzim palce.

krasuliak
17. aug 2009

idem domov na dovcu a vsetci sa vraciame sem 😉

saska.t
17. aug 2009

aha, no ja uz som stratila nadej na navrat domov takze uz to ani neriesim ☹ tak to budete pokope no super 😀

krasuliak
17. aug 2009

ale my sa nevraciame domov ale budeme vonku