Korálkovanie

leteku
16. jan 2012

Ahojte, je tu niekto kto sa venuje korálkovaniu. Podeľte sa o svoje výtvory, možno linky na návody aké nájdete. Kde kupujete korálky no proste všetko čo sa týka korálkovania 🙂 .

poki10
10. feb 2012

@leteku ahoj leteku, ja koralkujem zhruba rok a ty? aj by som sa podelila o svoje vytvory, ale bola tu uz raz taka tema a admin tam napisal, ze linky a fotky takehoto typu na konika a do albumov nepatria 😖 aj som mala album so svojimi vytvormi, ale admin mi ho stopol 😢

traktor
10. feb 2012

@poki10 tu do temy môzte pridavat vase fotky, ak su k teme..tak je to aj v inych temach, baby sa môzu pochvalit v teme tutu, marcipanove torty..a ine 😉..len sa musite drzat temy

plegomazin
28. jan 2013

ahojte ja sa chcem spýtať, kde si objednávate komponenty na výrobu šitých šperkov z korálkov...v kamenných obchodoch či cez internet?

Ďakujem

marionmarion
30. jan 2013

@plegomazin ja objednavam zo sashe.sk. vyber je tam dost pestry, ceny prijatelne, predajcovia mily a ochotni...ak by si mala este otazky, kludne sa mi ozvi IP

siska05
17. apr 2013

ahojte Aj ja sa venujem výrobe šperkov a len tak ma napadlo, či si nezaložíme skupinu, kde by sme sa mohli všetci čo nás táto téma zaujíma rozprávať a vymieňať si rady a typy. čo vy nato?

aadulik2110
24. máj 2013

ahojte, aj ja sa venujem korálkovaniu (aj keď teraz nemám toľko času ako kedysi) Nemám toho veľa pofoteného, ale aspoň s niečím prispejem.... toto bola moja svadobná

nikita72
15. okt 2013

prosím poradíte čo si ako úplný začiatočník mám zakúpiť na korálkovanie? Aké sú najlepšie materiály na navliekanie,aký priemer a aj aké korálky.Ďakujem

aadulik2110
28. okt 2013

@nikita72 ja som si kúpila v rybárskych silón - je toho veľa a dobre sa na to navlieka.... v každom prípade by som investovala do klieští na korálkovanie, určite komponenty na šperky - zapínanie, spojovacie krúžky a samozrejme korálky - ono aj záleží od toho čo chceš vyrábať

katika31
27. jan 2014

www.enif.sk siroky vyber TOHO rokajlu aj inych nadhernych koralok a komponentov

karelkaja
9. jún 2014

Na navliekanie tých najmenších korálok (Rokajlu, Toho korálok, Rulla..) je nalepší vlasec/nylon alebo nymo. Na šitie drobných korálok je dobré kúpiť si aj ihlu. Pre vytváranie náramkou, náušnic a náhrdelníkov je ozaj prvoradé zohnať si ani nie tak korálky ako kliešte (štípacie, guľaté...). Na vytvorenie väčšiny náušníc sa používajú nity alebo ihly s očkom a náušnicové komponenty. Všetky veci na korálkovanie by sa mali dať zohnať tu www.animas.eu 🙂
Majú tam aj dosť veľký výber korálok

iva83
16. júl 2014

Korálkovanie-šité šperky, online kurz, kde sa môžte niečo naučiť a inšpirovať 🙂
http://www.kurzyproradost.cz/index.php?ma=kurz&...