Korčule do 60 eur

27. máj 2023

Zdravim kočky poraďte korčule ktorá má nebudú odierat zvnútra zboku nohy do krvi , nejaké lacnejšie ( do 60€) s ktorými ste spokojné..ďakujem kľudne pridajte aj linky

tyrkysova_kobyla
27. máj 2023

Dolezite je aj skombinovat do nich spravne ponozky

akvi
27. máj 2023

Kúp si profi a máš pokoj. Mäkkučké, príjemné. Lenže budeš musieť navýšiť rozpočet.

autor
27. máj 2023

@tyrkysova_kobyla ponožky mám hore nie je problém skôr zboku chodidlá z vnútorných strán

autor
27. máj 2023

@akvi
@akvi neverím tomu že nie sú aj nedrahe a kvalitné

annm81
27. máj 2023

V prvom rade musí korčula dobre sedieť. Žiadne také, že noha v nej lieta. Osobne neznášam vysoké hrubé pokožky a nikdy som nemala takéto odreniny, ale zasa som vždy mala vyšší rozpočet. Skús ísť len na skúšku do seriózneho obchodu a vyskúšať si, či zbadáš rozdiel v tom, ako ti sedí kvalitnejšia korčuľa - podľa mňa ho uvidíš veľmi rýchlo. Potom už budeš vedieť, ako má vyzerať korčuľa, čo ťa nebude odierať a môžeš skúšať tie lacnejšie značky. Či niečo nájdeš ale neviem.

patka06
27. máj 2023

Dcéra má Rollerblade, teraz stoja cca 70 Eur - neošúchali ju ani raz.
Ale fakt je, že korčuľa musí na nohe správne sedieť, dobre dotiahnutá, ideálne sú bavlnené ponožky, nemusia byť vysoké - keďže korčuľa je zvnútra mäkká.

autor
27. máj 2023

@annm81 vyskúšam tak ako si napísala..🙂

autor
27. máj 2023

@patka06 po tej značke som sa pozerala len sa troška bojím objednať z netu či mi sadne veľkosť

patka06
27. máj 2023

Predávajú ich napr. v Sportissime, tam môžeš vyskúšať a potom kúpiť tie správne cez net ak sa lepšie oplatia.

autor
27. máj 2023

@patka06 našla som takéto celkom sa mi pozdávajú aj recenzie majú fajn https://www.sportisimo.sk/zealot/fairlight/227440/