Košický blšák zrušený. Je to pravda?

hanculka
18. aug 2009

Ahojte, prosim Vás chcem sa spýtať počula som , že od minuleho štvrtka je blšák zrušený je to pravda? Ďakujem 🙂

bubaczik
18. aug 2009

...šak načase 😝

millienka
18. aug 2009

hanuclka, ano je to pravda, namiesto Blsaku tam idu postavit novy futbalovy stadion a aj take nieco ako obchodne centrum..proste nieco ako Aupark, kde ludia budu môct chodit 😉

ivako
18. aug 2009

ved ten blsak uz nemal uroven,bolo to vzdy poloprazdne

milliigoret
18. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 nebola som tam už ani nepamätám a už ani nepojdem... 😀

miroslava89
18. aug 2009

maju ho zrusit- koonecne🙂

millienka
18. aug 2009

Blsak bol strasny v poslednom case, ja som na nom bola naposledy tusim pred 6 rokmi 😀

sofik
18. aug 2009

ved to že tam bol len čínak a nič poriadne na nákup ☹ aspon postavia niečo užitočné 🙂

jozefinka123
26. aug 2011

určite sa tam dá lepšie kúpiť než v Optime alebo u číňakoch majú tam aj kvalitné veci z Turecka a iné. Ja tam stále zájdem ak niečo potrebujem a nakoniec aj kúpim. Radšej nech ho obnovia veď načo nám bude štadión nemajú ho kde inde postaviať? Podľa mňa sú to len fámi, tých ktorý sa chcú nahrabať a potom na to budú jebať v akom satve to je. Veď sa pozrite na starý štadión ako vyzerá a chcú nový,lebo nemajú love na opravu ,tak radšej chcú nový však to niekto zaplatí nie? Hlúpi investor. A kto tam bude hrať, vari nie tie drevené nohy z MFK?
Také bláboli môžu písať len v Korzári, veď oni nič iné nevedia len písať k....... Jedno si zapamätajte ak niečo chátra, tak tam niekto hrabe, no a my to nezmeníme. Taký sme bohužial my Slováci a kto na to dopláca?
Takže radšej držím palce tým stánkarom aby ich všetko zlé obyšlo. Radšej kúpim na Blchu ako na ukrajine nech ho obnovia držím im palce.

velkaanna
3. aug 2014

@jozefinka123 vela ludi tak myslia ako jozefinka dufajme že ho nezrušia lebo ak ho zrušia potom nato ludia pridu že naozaj nakupit sa najlepšie a najlacnejšie kupovalo na blšaku..........

bagoga33
13. dec 2014

Blšak zatial stoji a funguje,nikomu nejde na blšáku o Činske obchody ale o veci ktore niekto nepotrebuje a predáva tam-čo je ozajstný blšak...Blšáky su po celom svete a napr aj v NEW YORKU.Dajú sa tam zohnať zberateľské predmety,stare hudobne nosiče,rôzne veci ktoré zhánate a viete že ich v obchode nemajú! Ak ho zrušia od nového roku,dufam že bude niekde inde.Blšák je naša historia..prečitajte si tento postarší článok...http://www.sme.sk/c/2347569/kosicky-blsak-ma-vy...