Kozmetika Vichy - osobné skúsenosti

cmelnicka
5. okt 2017

Ahojte zienky 😊
Chcela by som sa informovat na tuto kozmetiku od vichy. Mate snou niekto skusenosti? O chvilocku budem mat 30 a vrasky sa pomalicky zviditelnuji, a musim sa zacat nejak starat uz o pokozku na tvary. Pokuzku na tvary mam skor suchsiu. Len pripravkou je vela aj v roznych cenach. Na nette sa malo docitam recenzii. Radsej to mam z prvej ruky 😉
Dakujem velmi za koment 😍😘

jeennyv
5. okt 2017

@cmelnicka mam skusenosti aj seba a aj znamym nam v okoli nesadla.. vobec a plus alergicke reakcie, vzdy najprv pytaj vzorky v lekarni ja radsej odporucam biodermu ci bezne v drogerke niveu, loreal..

lusy1507
5. okt 2017

Ja mam vrlmi citlivu pokosku a suchu. Najprv som skusila slow age na prve vrasky, to mi velmi nesadlo. Dost agresivny krem pre moju plet. Potom som skusilaten ruzovy denny neviem nazov. Ten bol v pohode, chvilu som ho pouzivala, ale nevidela som nejako velmi ubytok ci zlrpsienie viditelnosti vrasok ci vseobecne pleti. Raz som si kupila loreal s arganovym olejom a iny uz nikdy viac nechcem. Plet mam krasnu rozziarenu, aj vrasky su viditelne mensie. Naj top krem a to som ich vyskusala velmi vela...

cmelnicka
autor
6. okt 2017

Dakujem baby 🙃😊 lusy1507 pozrem teda radsej kozmetiku od loreal 😉