• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kozmetika Vichy. Používate ju? Badali ste výsledky?

22. októbra 2013 
ja som dostala od jednej baby z MK krém na strašne suchú pokožku a po nanesení som mala síce fajn pocit, ale hneď na druhý deň som mala pleť ešte viac vysušenú a strašne vyhádzanú od bobákov.takže vichy je strašná kozmetika, naj pre mňa je AB
12. apr 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s toto znackou spokojna,kamaratka mi dala sampon a balzam a mozem len pochvalit.
12. apr 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj pene ako sa darí? mne tá kozmetika nepadla pod kožu :wink:
12. apr 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,mam sa celkom fajn a ty?ja som zo samponom spokojna a aj s balzamom
12. apr 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestíham keď si spokojná tak je dobre, pod na nočné sovy huhuhu :wink:
12. apr 2008 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak poď :dizzy_face:
12. apr 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v tehotenstve pouzivala krem proti striam od Vichi a nemam ani jednu striu.... len neviem ci je to tym drahym kremom, alebo genetikou ?
13. apr 2008 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi genetikou, lebo aj ja som používala krémiky proti striam, a strii som mala samé telo.....
13. apr 2008 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja pouzivam kozmetiku Vichy asi rok a som s nou velmi spokojna. Sestra pracuje v kozmetickej firme a co pocula po skoleniach, aj si sama vyskusala, tak je ozaj kvalitna a lieciva. Jasne, ze nemoze vyhoviet vsetkym, zalezi, aky mate typ pleti. A este odporucam "brata Vichy" La Roche :wink:
13. apr 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mozete mi poradit, ci ste boli s vyrobkami od vichy spokojni?
23. aug 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja používam, a som spokojná :wink:
23. aug 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka24 ja som spokojna, ale treba si naozaj dobre vybrat, hlavne ci chces na suchu alebo normalnu plet. najlepsie je sa v lekrani poradit, povedat aky mas problem a oni vedia poradit. ked mas velmi citlivu plet, skus radsej la roche posay.
ja som mala velke problemy a zacala som s la roche posay a teraz uz v pohode znasam aj vichy...
23. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoojte..ja mam dost wela wyrazok a newiem ako sa ich zbawit...uz som skusala takmer wsetko..wselijake peelingy aj cistiace pletove vody..ale nic mi nepomohlo..podla mna mi to len zhorsowalo...keby ste wedeli o niecom na problemovu plet poslite pls IP alebo na pokec 9crazygirl95..kuyem :wink: :wink:
10. dec 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimcaa pozri ip
10. dec 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimcaa97 neviem, odkial si, ale skus ist priamo do lekarne, kde tuto kozmetiku predavaju a oni su skoleni aby tii vedeli poradit priamo na tvoj typ pleti.
existuje rada normaderm, mozno ta by bola pre teba ok
alebo od la roche posay effaclar.
v tychto lekarnach, vacsinou vo vacsich mestach byvaju aj take akcie, kde ti pozru pokozku cez taky pristroj, urobia hlbkovu diagnostiku a nasiju ti pripravky na mieru...takze sa opytaj, ci sa nieco v buducnosti nechysta.
10. dec 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne kožná odporučila skôr avene... vichy vráža neskutočné prachy do reklamy (každý si všimne) avene skôr do vzoriek...
10. dec 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audreyd vichy je velmi kvalitna kozmetika aj napriek reklame, ktoru v hojnejsom pocte nasadili az asi pred dvoma rokmi kvoli svojej konkurencii.
avene nepoznam, takze nemozem posudit.
10. dec 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sirinka, skúšala som aj vichy aj avene a na mňa je vichy dosť voňavá :frowning2: avene je asi skôr viac liečivá, vichy určená pre širšiu verejnosť :slight_smile:
10. dec 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audreyd ano, vichy je kvalitna kozmetika urcena pre bezneho pouzivatela.
ak ma niekto citlivu, ekzematicku plet, ma tato firma na trhu, konkretne v lekarnach kozmetiku la roche posay, ta je uplne cista, neparfumovana, spolupracuju aj s koznymi lekarmi. mne krem od lrp velmi pomohol s ekzemom na tvari.
10. dec 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj la roche som mala :slight_smile: tiež dobrá :wink: momentálne som "presedlala" na kozmetiku z nobilisu :slight_smile:
10. dec 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam vichy kosmentiku vratene makeupu a som spokojna :wink:
10. dec 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audreyd to nepoznam... :slight_smile:
10. dec 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobilistilia :slight_smile:
10. dec 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa natierala obycajnym kremom na strie, a tiez po porode nemam ani jednu. make up pouzivam vichy, ale krem na tvar marina. taky extrem, ale mne to vyhovuje. proste mam suchu kozu a ziadny iny krem mi nerobi dobre. este mandlovy nocny AB, ale ten od tolkeho pouzivania mi zacal smrdiet. ved tolke roky,......
10. dec 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prepacte ja som koza. bola som sa kuknut do kabelky aj ja nemam vichy, ale lancome. prepacte.
10. dec 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
11. jan 2009 o 22:07 • helvetka
Ja som začala používať Vichy asi pred mesiacom, robí mi veľmi dobre. Mala som samé vyrážky, ktoré už nemám.Predtým som používala Eucerin a ten mi nijako nepomáhal. Na Vichy nedám dopustiť.
5. feb 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rozmyslam, zeby som vyskusala pouzivat Vichy. Tiez mam dost vyrazok, ktore mi zostali este od tehotenstva. :frowning2:
adi, aky tym kremu od Vichy si pouzivala na tie vyrazky? :confused:
dik za radu :wink:
5. feb 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, myslíš Normaderm? Ja síce nemám citlivú pokožku, ale Normaderm ma štípal ako čert... vôbec mi tá sada nevyhovovala a žiadne viditeľné výsledky...
Teraz som presedlala na prírodnejšiu kozmetiku, jemnejšie odličovanie, pravidelné masky a zdá sa, že sa začínajú dostavovať výsledky.
5. feb 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok