Kozmetika Vichy. Používate ju? Badali ste výsledky?

janka08
7. jan 2008

Pouzivala som kozmetiku vichy ale vysledky som nejak nepostrehla ☹ Po akej dobe ste badali vysledky po pouzivani tejto kozmetiky????

maca793
12. apr 2008

ja som dostala od jednej baby z MK krém na strašne suchú pokožku a po nanesení som mala síce fajn pocit, ale hneď na druhý deň som mala pleť ešte viac vysušenú a strašne vyhádzanú od bobákov.takže vichy je strašná kozmetika, naj pre mňa je AB

penelope2066
12. apr 2008

ja som s toto znackou spokojna,kamaratka mi dala sampon a balzam a mozem len pochvalit.

maca793
12. apr 2008

ahooj pene ako sa darí? mne tá kozmetika nepadla pod kožu 😉

penelope2066
12. apr 2008

ahoj,mam sa celkom fajn a ty?ja som zo samponom spokojna a aj s balzamom

maca793
12. apr 2008

nestíham keď si spokojná tak je dobre, pod na nočné sovy huhuhu 😉

penelope2066
12. apr 2008

idem

maca793
12. apr 2008

tak poď 😵

masinka
12. apr 2008

ja som v tehotenstve pouzivala krem proti striam od Vichi a nemam ani jednu striu.... len neviem ci je to tym drahym kremom, alebo genetikou ?

maca793
12. apr 2008

asi genetikou, lebo aj ja som používala krémiky proti striam, a strii som mala samé telo.....

sylviabab
13. apr 2008

Baby, ja pouzivam kozmetiku Vichy asi rok a som s nou velmi spokojna. Sestra pracuje v kozmetickej firme a co pocula po skoleniach, aj si sama vyskusala, tak je ozaj kvalitna a lieciva. Jasne, ze nemoze vyhoviet vsetkym, zalezi, aky mate typ pleti. A este odporucam "brata Vichy" La Roche 😉

zuzanka24
23. aug 2008

ahojte, mozete mi poradit, ci ste boli s vyrobkami od vichy spokojni?

mimikyky
23. aug 2008

ja používam, a som spokojná 😉

sirinka
23. aug 2008

zuzanka24 ja som spokojna, ale treba si naozaj dobre vybrat, hlavne ci chces na suchu alebo normalnu plet. najlepsie je sa v lekrani poradit, povedat aky mas problem a oni vedia poradit. ked mas velmi citlivu plet, skus radsej la roche posay.
ja som mala velke problemy a zacala som s la roche posay a teraz uz v pohode znasam aj vichy...

mimcaa97
10. dec 2008

awoojte..ja mam dost wela wyrazok a newiem ako sa ich zbawit...uz som skusala takmer wsetko..wselijake peelingy aj cistiace pletove vody..ale nic mi nepomohlo..podla mna mi to len zhorsowalo...keby ste wedeli o niecom na problemovu plet poslite pls IP alebo na pokec 9crazygirl95..kuyem 😉 😉

titkovamiriam
10. dec 2008

mimcaa pozri ip

sirinka
10. dec 2008

mimcaa97 neviem, odkial si, ale skus ist priamo do lekarne, kde tuto kozmetiku predavaju a oni su skoleni aby tii vedeli poradit priamo na tvoj typ pleti.
existuje rada normaderm, mozno ta by bola pre teba ok
alebo od la roche posay effaclar.
v tychto lekarnach, vacsinou vo vacsich mestach byvaju aj take akcie, kde ti pozru pokozku cez taky pristroj, urobia hlbkovu diagnostiku a nasiju ti pripravky na mieru...takze sa opytaj, ci sa nieco v buducnosti nechysta.

audreyd
10. dec 2008

mne kožná odporučila skôr avene... vichy vráža neskutočné prachy do reklamy (každý si všimne) avene skôr do vzoriek...

sirinka
10. dec 2008

audreyd vichy je velmi kvalitna kozmetika aj napriek reklame, ktoru v hojnejsom pocte nasadili az asi pred dvoma rokmi kvoli svojej konkurencii.
avene nepoznam, takze nemozem posudit.

audreyd
10. dec 2008

sirinka, skúšala som aj vichy aj avene a na mňa je vichy dosť voňavá ☹ avene je asi skôr viac liečivá, vichy určená pre širšiu verejnosť 🙂

sirinka
10. dec 2008

audreyd ano, vichy je kvalitna kozmetika urcena pre bezneho pouzivatela.
ak ma niekto citlivu, ekzematicku plet, ma tato firma na trhu, konkretne v lekarnach kozmetiku la roche posay, ta je uplne cista, neparfumovana, spolupracuju aj s koznymi lekarmi. mne krem od lrp velmi pomohol s ekzemom na tvari.

audreyd
10. dec 2008

aj la roche som mala 🙂 tiež dobrá 😉 momentálne som "presedlala" na kozmetiku z nobilisu 🙂

dididi30
10. dec 2008

ja mam vichy kosmentiku vratene makeupu a som spokojna 😉

sirinka
10. dec 2008

audreyd to nepoznam... 🙂

audreyd
10. dec 2008

nobilistilia 🙂

3558
10. dec 2008

ja som sa natierala obycajnym kremom na strie, a tiez po porode nemam ani jednu. make up pouzivam vichy, ale krem na tvar marina. taky extrem, ale mne to vyhovuje. proste mam suchu kozu a ziadny iny krem mi nerobi dobre. este mandlovy nocny AB, ale ten od tolkeho pouzivania mi zacal smrdiet. ved tolke roky,......

3558
10. dec 2008

baby prepacte ja som koza. bola som sa kuknut do kabelky aj ja nemam vichy, ale lancome. prepacte.

helvetka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adi31
5. feb 2009

Ja som začala používať Vichy asi pred mesiacom, robí mi veľmi dobre. Mala som samé vyrážky, ktoré už nemám.Predtým som používala Eucerin a ten mi nijako nepomáhal. Na Vichy nedám dopustiť.

julca80
5. feb 2009

Rozmyslam, zeby som vyskusala pouzivat Vichy. Tiez mam dost vyrazok, ktore mi zostali este od tehotenstva. ☹
adi, aky tym kremu od Vichy si pouzivala na tie vyrazky? 😕
dik za radu 😉

bihan
5. feb 2009

Adi, myslíš Normaderm? Ja síce nemám citlivú pokožku, ale Normaderm ma štípal ako čert... vôbec mi tá sada nevyhovovala a žiadne viditeľné výsledky...
Teraz som presedlala na prírodnejšiu kozmetiku, jemnejšie odličovanie, pravidelné masky a zdá sa, že sa začínajú dostavovať výsledky.