Kozmetika Vichy. Používate ju? Badali ste výsledky?

janka08
7. jan 2008

Pouzivala som kozmetiku vichy ale vysledky som nejak nepostrehla ☹ Po akej dobe ste badali vysledky po pouzivani tejto kozmetiky????

magg
7. jan 2008

po ziadnej, mam pocit, ze cim dlhsie som ju pouzivala, tym to bolo horsie. Odporucam archiv STV a pozriet si Test magazin, je tam test kremov proti vraskam - vichy dopadol najhorsie. Mne najlepsie zapral detsky krem nivea, obsahuje panthenol a pekne lieci plet.

deina
7. jan 2008

Isty cas som Vichy pouzivala, Vichy Normaderm krem, ale strasne mi vysusoval plet. Nocny Normaderm bol okay, comu som sa cudovala, ale ten denny hroza, taku suchu plet som nikdy predtym nemala. Co z Vichy si pouzivala?

nguyen
7. jan 2008

ani mne vichy nikdy nerobila dobre ale mam kamosku s velmi citlivou pletou a roznymi alergiami a ona na vichy neda dopustit

leto79
7. jan 2008

tak pridám tiež svoju skúsenosť:
kúpila som si vichy očný myokine a nemohla som ho vôbec používať, pretože mi strašne dráždil oči, veľmi mi slzili a ráno boli celé červené... A to stál cca 750 Sk a špeciálny na očné partie... Ešte že som si ho vymenila s kámoškou za iný... tiež vichy očný, ale termal fix - a ten hlavne ked som bola pri mori mi robil fantasticky...

alexa27
7. jan 2008

ahojte, tak ja mam tiez svoje skusenosti s vichy. kedysi v puberte mi robila tato kozmetika vyslovene zle. zacala som pouzivat la roche a s tou som mala vybornu skusenost, je na extremne precitlivelu pokozku. no a teraz som zase neodolala a kupila osm si vichy normaderm nocny a aj denny a tentokrat mi je celkom dobry, ale ked ho dominam asi sa vratim k la roche, tato kozmetika mi vyhovuje viac.

lenka78
7. jan 2008

Ja som po porode pouzivala Normaderm denny a ten mi vycistil plet,lebo som mala strasne nezbavitelne vyrazky na brade a sanke.Potom som skusala rozne vzorky,no pri jednej sa mi zazracne vyhladila plet za jednu noc,kedze to bola vzorka na zrelsiu plet,tak som ju zahodila,no zakupeny myokine ma velmi nepotesil a tamto neviem,ako sa to volalo.Pouzivam,aj moj manzel sa mi hrabe do kseftu,miceralnu vodu od vichy na odlicovanie a cistenie.Plne mi vyhovuje.
No svagrina mala zakupeny cely rad Normaderm,aj dalsia kamoska si kupila normaderm a im nevyhovoval.No ony nemali take velke zapalene loziska,len sem-tam nieco sa im vyhodi.mozno je to vhodne na velmi aknoznu plet.ostatne kremy nepoznam,no teraz maju vela noviniek.
manzel pouziva aj sampon vichy,obcas,ked si potrebuje vycistit vlasovu pokozku od psoriazy.Je sampon na mokre a suche lupiny,on pouziva na suche.je vemi spokojny,no sesternica tiez skusala a jej to uskodilo.Takze vsetko je indi vindi.esteze davaju vzorky,ze mozete skusat,no mne to pomoze iba v tom,ci sa z toho nevysypem 😀

ada78
7. jan 2008

aj mna vichy strasne vysusoval, ale presla som na la roche a je skvely. vyraba to ta ista firma, len rosaci su "liecivy" a nedavaju tolko penazi na reklamu, takze su aj lacnejsi. 🙂

susik77
7. jan 2008

hm, adi je to tak.ja pouzivam v pohode Vichy Normaderm gel a na to si davam Miokine krema v pohode.Ale kamaratka ma citlivu plet a vichy vobec nemoze, este je pre citl. plet dobra kozmet.bioderma

janka08
autor
7. jan 2008

Ja som pouzivala normaderm

jablonka
7. jan 2008

ja som kozmetiku riesila cca pred tristvrte rokom, mala som vselijake vzorky od Vichy, Normaderm celkom dobry ale tiez ma trocha vysusoval, je na dost problemovu plet, tak som nakoniec skoncila pri Bioderme, mam gel na umyvanie, pletovu vodu a krem a je dobra, ale pri make-upe som ostala pri Vichy, Normataint je najlepsi make-up aky som kedy mala, velmi prirodzeny, vyborne kryje a zaroven je nenapadny...ale kazdy ma inu pokozku. Hlavne si pytajte vzorky, davaju ich dost neochotne, ale daju. 😉

nanyka
7. jan 2008

mňa normaderm vysušuje, ale moja sestra ho priam miluje, je to jediný krém, ktorý používa, lebo práveže neznáša ten mastný pocit po nakrémovaní..a z krémov od vichy - oligo mám celkom rada, očný reti c, thermal fix a v lete je super termálna voda v spreji - osvieži mňam 😀
pena na umytie tváre oligo ma veľmi vysušuje a dekoratívna kozmetika mi pripadá nekvalitná 😨

lenka78
7. jan 2008

Ja som mala od biodermy miceralnu vodu,ponukla mi ju lekarnicka namiesto vichy,dala som sa zlakat cenou,ale trpela som,biodermu nikdy viac!No skusim la roche 😉

tinni
7. jan 2008

ja som s Vichy velmi spokojna, v lete som pouzivala thermal fix a teraz mam normaderm nocny a tonikum-podla mna vyborna kozmetika 🙂

bubadlo27
7. jan 2008

ja muzovi kupuje dercos, lebo ma cevrene flaky na pokozke hlavy a je s nim velmi spokojny 🙂 ine nepomahali
ja mam makeup a tiez som spokojna 🙂

tini
8. jan 2008

Mne z Vichy vyhovuje len Thermal fix 1 a teraz mam kupeny Aqualia Thermal a to je nieco tak lahulinke, hydratacne... Cela rada Normaderm mi viac poskodila ako pomohla. Make-up mi takisto nevyhovuje, skusila som korekcny od La Roche Posey Toleriane a perfektny. Kazdemu vyhovuje nieco ine.

zuzula28
8. jan 2008

Z Vichy ma najviac oslovila tycinka 60 faktor, na ocne partie, pery, nos, znamienka a citlive casti koze na opalovanie. Absolutna spica na dovolenku. Plet okolo oci chrani proti UV a plet nevyzera taka vysusena a vraskava. Ten kto ma viac materskych znamienok, hlavne vacsie a tmave - perfektne ochrani, plet tesne okolo aj po celej dovolenke bola uplne bielucka. Estetika tu pre mna nehra rolu, skor rakovina koze...

leva
9. jan 2008

Ahoj Lenka78,takyto problem mam aj ja,vyrazky na brade a sanke,behala som po koznom,no nakoniec mi pomohli az lokalne antb,no na cas bol pokoj a potom znova,co ti to pomohlo od Vichy?Ta mineralna voda od Vichy?

lenka78
9. jan 2008

Ahoj,leva,ja som pouzivala iba ten denny krem normaderm a mne fakt pomohol.zbavila som sa ich.Dufam,ze aj tebe zaberie,ked sa pren rozhodnes.
miceralnu vodu pouzivam,lebo po kazdom odlicovadle mam palenie pokozky a je to aj zaroven na oci 2v1,takze super!!!vraj je to taka nedrazdiva vodicka,ze ani oci nestipe 😉

leva
17. jan 2008

Dakujem ti,skusim ho.

lenka78
17. jan 2008

Dufam,ze Ti to bude vyhovovat ako mne.lebo kazda mame inu plet. 😉

maja.ka
17. jan 2008

ahojte, lenka78 a leva, ja mam uplne ten isty problem ako vy, vyrazky na brade a sanke, asi skusim aj ja tem krem, dufam, ze pomoze 😔 😉

lenka78
17. jan 2008

drzim palce 😉

maryloou77
17. jan 2008

ahoj baby 🙂
ja uz pouzivam vichy 2 roky, a nestazujem sa a ani nechvalim! mam zmiesanu plet, trocha mastnu, v zime suchu, teraz vplyvom liekov obcas aj neaky pupienok 😒
najlepsie vysledky mam s Vichy Normadern nocny, ten mi robi jemnu plet a inac budem skusat dalej! 😎

kkatrina
18. jan 2008

ja mám citlivú pleť a používala som vichy na suchú pleť, najlepšie mi robil krém nutrilogie 2 - používam ho v zime a nedám naň dopustiť. Pleťovú vodu a penu na suchú pleť hodnotím ako štandard - teraz používam niveu a je to to isté. Ešte sa mi z vichy páč make up - ale teraz si neviem spomenúť ktorý druh - bola to novinky v roku 2007

katarinkad
18. jan 2008

Ahojte,
ja mam tiez citlivu pokozku a vyskusala som mnozstvo kremov, no ziadny mi nerobil dobre okrem Vihy Thermal fix 2. Tento pouzivam uz asi 4 roky a nedam nan dopustit. Mojej pokozke jednoducho vyhovuje. Vyskusala som aj make-up od vichy, no ten mi nevyhovuje absolutne, takze lezi na policke, takisto vodu na cistenie, ta sa mi tiez nezdala dobra.
Co este pouzivam a som s tym spokojna je sampon na vypadavanie vlasov DERCOS a ampulky proti vypadavaniu vlasov. To mi naozaj pomaha a mam po tom dobre vlasy. 🙂
Skusim asi tu tycinku 60 faktor co spominala zuzula28, moze to byt dobre.

tini
18. jan 2008

Baby, viete co, viacere tu pisete, ze mate vyrazky na brade a sanke ... mozno bude problem aj so zubnym kazom, niekedy su aj sekundarne kazy pod plombami a moze to byt aj z toho, jedna z pricin.

saskarisko
18. jan 2008

ahojte,
no mne vichy uplne zapasovala - tym ich testom mi zistili dehydratovanu plet, tak som dostala celu radu Aqualia thermal, a som spokojna. a na vypadavanie vlasov som pouzivala dercos sampon.

nola
10. apr 2008

Ahojte dievcata,

mam navrh pre tie z vas, ktore maju problemovu plet alebo jednoducho nevedia najst ten spravny pripravok pre seba. Nemozem tu robit velku reklamu, ale ak chcete pomoct, poradit, vyskusat nejaku dalsiu alternativu, pripravky, ktore sa nedaju kupit v obchode, poslite IP. Som z KE, ale aj mimo Kosic viem poradit. Ak chcete...

audreyd
12. apr 2008

moja kožná mi odporučila kozmetiku avene... vraj je oveľa lepšia ako vichy. vichy investuje obrovské peniaze do reklamy, avene do vývoja produktov a kvality. mne vyhovuje práve tá avene kozmetika. mala som niečo aj od vichy, ale nič prevratné sa s mojou pleťou neudialo...

tinusi
12. apr 2008

Mne Vichy vyhovuje - pouzivam Oligo na suchu plet - doporucili mi ju po testovani pleti v lekarni. Pouzivam tiez make up na citlivu plet a odlicovacie mlieko - som s nimi spokojna...
Ale samozrejme, kazdemu vyhovuje nieco ine... mojej byvalej kolegyni Vichy nevyhovovala vobec... podla mna kazdy si musi najst to, co je pre neho to naj. A je uplne jedno, ci to bude Marina za 30,- Skk, alebo znackovy krem za 600,- Skk.... 😉