Kozmetika Yves Rocher. Je kvalitná?

samsara
24. aug 2010

Čaute,aké máte skúsenosti s kozmetikou YR,používate ju niekto,ak ano,odporučte nejaké dobre ,odskúšané veci.Poprípade,s čím ste neboli spokojné...Je to kvalitná kozmetika?
Dakujem.

lillynka88
10. máj 2016

Baby kozmetika Yves Rocher v podobe katalogov je spat. Su ovela lacnejsie vyrobky a super zlavy. Yves Rocher je velmi kvalitná prírodná kozmetika ktorá ma ISO - certifikát kvality ktorý ma veľmi málo kozmetík. Ak máte záujem o viacej info napíšte mi.

elikik10
24. aug 2016

@nanulik
Ahoj, ak máš záujem o kozmetiku Yves Rocher a využiť aj darčeky a zľavu na nákup, spustili sme aj katalógový predaja na SK 🙂
pošlem info 🙂)

akzujs
12. sep 2016
Používateľ akzujs je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od akzujs.

Ahoj, YR obcas pouzivam ale kupujem skorej iba v pripade ze su veci v akcii. Takze viac sa zameriavam na ine kozmetiky, konkretne som aktualne dost verna .welede, co sa tyka telovych mliek kremov a masticiek su prvotriedny. Rovnako sprchove gely a vody do kupela 🙂

elenkataki1
30. sep 2016

Ja už som tiež z tej kozmetiky trošku zúfala človek stále musí skúsať či sa z niečoho nevyhádže skôr či neskôr. A teraz testuje hydratačný krém od Anthyllisu. Kamarátka ktorá má tiež problémy s pokožkou a celá jej rodina od manžela až po deti si ju veľmi pochvaľúje. Tak ja iež moemntálne testujem a vyzerá to sľubne ;)

nikita114
3. okt 2016

@akzujs ak chceš kozmetiku YR vždy so zľavou+ využiť akcie ktoré ponukajú a nikam pritom nechodit, ozvi sa . nebudeš banovať. 🙂

nocolanocolacola
15. okt 2016

@nanulik V Lučenci je obchod otvorený,môžem Vám zohnať 🙂

nanulik
15. okt 2016

@nocolanocolacola to by bolo super.

akimonka
15. okt 2016

ja vozím kozmetiku Yves Rocher z Rakúska, objednávam, keď sú tam 50-70% zľavy a kamarátka mi to predava medzi svojich známych a cez fb. A zákaznícky sú spokojné!

nocolanocolacola
17. okt 2016

Nepredali by ste aj mne?Pre maminku hladám krém proti vráskam má už 52 rokov,ďakujem

akimonka
17. okt 2016

@nocolanocolacola .... ahoj, o týždeň idem do prace do Rakúska, skúsim pozrieť, či niečo nebude pre tvoju maminu. moj kontakt akimon@centrum.sk , Napíšem potom 😉

maria0310
13. jún 2017

Ahojte hľadala a odskúšala som rastlinnú kozmetiku dlho no s Yves Rocher som maximálne spokojna. Najskôr som skúšala rôzne vzorky. Po skúsenostiach som sa nakoniec rozhodla zaregistrovať a teraz si výrobky objednávam lacnejsie. Telovú kozmetiku môžu používať aj deti čo je výhoda. Nekupujeme osobitne detskú kozmetiku. Najlepšie sú krémy a sampony sú úplne top, už len tá čistá vôňa rastlín ma uchvátila. Majú aj krásne vône a sprchový gél som odskúšala zrejme každý. Časom si túto kozmetiku obľúbili kolegyne a taktiež priateľky. Ak by ste niektorá mala záujem môžete mi napísať a bližšie vám napíšem ako sa zaregistrovať. Je to super balík vám príde kuriérom rovno domov. Takže žiadne naháňanie na poštu. Odporúčam !! A najlepšie je že o darčeky mám postarané 🙂

vejapa76
13. dec 2023

@erikasadek prosím používaš ešte ten make-up a elixír? Linky ktoré si priložila už nefungujú tak neviem či sú konkrétne výrobky už pod iným názvom alebo ich už nemajú vôbec. Ďakujem