Krvácanie po šestonedelí

kmysiakova
4. nov 2018

ahojte, vo stvrtok som bola 6 tyzdnov od porodu. Od 5 som mala uz len spinenie a vcera (sobota) som zase zacala krvacat ako pri MS. Doktorovi idem v pondelok len chcem vediet ci ste sa s tym stretli.
Celkom sa bojim co sa deje 🙁

whatever1
4. nov 2018

@kmysiakova pravdepodobne je to MS. Po porode si moze prist hocikedy. Pokial silno nekrvacas alebo z teba neodchadzaju kusy zrazenin alebo nemáš velké bolesti tak nemusis panikarit a do pozajtra to vydrzi.

victory7897
4. nov 2018

@kmysiakova mne tiež po šestonedeli začalo krvácanie ako pri MS, hovorim si oki,no ale po týždni skončilo a dokonca začalo opäť ďalšie..prestalo a uz nemám vôbec... Bola som za Dr. A vravel že to môže byť ešte stále rozhádzané,.. Nekojím

michaella94
4. nov 2018

Moze to byt ms ale nemusi...ja som sestonedeli tiez takto krvacala ...zasla som za dr a nasli mi hematomy...tie vznikaju ked sa placenta neodlupne sama ale vyberie sa nasilu....takze po necelych 3 mesiacoch od porodu som podstupila kyretaz....drzim palve aby to nebol tvoj pripad ale urcite sa daj pozriet

pininka
4. nov 2018

Aj ja som to mala a nebola to ms, telo sa ešte docistovalo. Dostala som ju potom až o 5 mesiacov.

blacklady
4. nov 2018

@kmysiakova kľudne moze byť MS, ja som tak mala presne ako ty a potom už každý mesiac 😒 a pri druhom som "až" o 4m dostala...to som plne dojčila oboch vyše roka...

kmysiakova
autor
4. nov 2018

Ja som po sekcii a krvacam tak trocha viac ako som bezne pri menzese.. Dufam ze to bude v poriadku.. A vysetri ma dr aj pocas silnejsieho krvacania ?

mmag
4. nov 2018

Nie je treba sa stresovať, každá žena je iná.🙂 Ja som osobne zažila rovnaký stav a to po troch pôrodoch. Prvýkrát som bola vystresovaná, volala som hneď aj gynekologičke, že či je to v poriadku. ( Po prvom pôrode som mala zápal maternice, bola som aj na čistení; preto som sa vystresovala, že čo sa zase deje.) Gynekologička má upokojila, že je to v poriadku, bežný jav u žien- niekomu šestonedelie trvá šesť týždňov, niekomu ovela dlhšie. Mne po každom pôrode trvalo 4 mesiace!!! Som si myslela, že by už aj stačilo!😉 Tak som si užila vložiek až až.😋
Preto- ak krv nezapácha, je to v poriadku, neboj😉

yvana74
5. nov 2018

@kmysiakova
Po prvom porode mi dosla MS 5 tyzdnov po porode a potom kazdy mesiac (dojcila som 1.5 roka)
Po druhom porode dosla MS po 3 tyzdnoch od porodu a potom tiez pravidelne kazdy mesiac (dojcila som 2 roky). Sestonedelie bolo u mna asi 2 tyzdne. Po tych 3 tyzdnoch som bola u lekara, vzali mi krv, vysetrili nejake zakladne veci a poslali domov s tym ze som uplne ok a je to MS. (co teda sa dalo cakat kedze aj po prvom som hned menstruovala)