Kto mi pomôže s prekladom - angličtina, nemčina?

margot
17. feb 2012

MILÉ DRAHÉ MAMINKY 🙂 🙂 🙂 Ovláda tu z vás niektorá perfektne ANGLICKÝ alebo NEMECKÝ JAZYK??? Potrebovala by som na diplomovku preložiť asi 20-30 riadkov,,ste niektorá ochotná mi pomôcť s tým?? ĎAKUJEM PEKNE UŽ VOPRED 😉

zabka88
17. feb 2012

@margot potrebuješ to z angliny do sk či naopak? stačí voľný preklad alebo chceš doslovný použiť to na citácie?

margot
autor
17. feb 2012

@zabka88 Ahoj,zlatá,že si sa ozvala 😉 , zo Slovenčiny do Angličtiny,myslím,že bude stačiť voľný a presný preklad 😉 , zajtra k nám príde konzultantka a ona povie,že čo presne chce,,budem to potrebovať tak na poslednú chvíľu,buď v nedeľu,alebo v pondelok,,,že T i to napr.pošlem ráno a za pól dňa by som to potrebovala 🙂 ešte si napíšeme 😉

zabka88
17. feb 2012

@margot ups, tak to ti nemôže slúbiť budem cez víkend mimo domu aj počítača, mám školu ☹ a v pondelok som v robotke.. nerada by som niečo slúbila čo nebudem môcť splniť, radšej sa ešte po niekom poobzeraj..

kvojtanikova
17. feb 2012

@margot kludne sa na mna obrat ak budes potrebovat, som prekladatelka. Do IP ti posielam telefonne cislo a e-mail, ked to budes mat pripravene , iba prezvon alebo napis sms.

margot
autor
17. feb 2012

@zabka88 Ďakujem pekne za ochotu 😉

margot
autor
17. feb 2012

@kvojtanikova ahoj,si zlatá,že si napísala 😉 medzitým mi nejaké baby odpísali na FB, tiež by to možno vedeli,neni sú síce prekladateľky,ale žijú v Anglicku 🙂 tak najskôr nikto a teraz 😀 ale rozmýšľam pevne nad tebou,keďže si prekľadateľka,tak to bude 100%tné zrejme že?? 😉 budem to mať buď zajtra večer,alebo počas nedele,max. v pondelok a budem to potrebovať mať preložené čo najskôr obratom,tak do pár hodín,,,nerušilo by ťa to cez víkend,keď máš malinkú??

kvojtanikova
18. feb 2012

@margot v pohode, rozhodni sa sama. A ani prekladatel nie je 100%ny, kazdy ma vlastny styl, ale toto co ty potrebujes je abstrakt, a ten zvladne v podstate bezny clovek. Ked budes chciet, ponuka stale plati, ako vravim, potom len prezvon alebo posli sms, lebo nemam zapnuty PC cely den.

alexandramaria
21. feb 2013

trošičku obnovujem tému, veľmi by som potrebovala pomoc s prekladom do angličtiny. Ide o abstrakt k Bc. Asi 10 viet. Veľmi pekne Ďakujem

@kvojtanikova mohla by som Vám napísať IP ? 🙂

kvojtanikova
24. feb 2013

@alexandramaria jasne v pohode ak to este potrebujete kludne sa ozvite, bola som teraz odcestovana ale vecer uz pridem domov a mozem sa na to pozriet.

indiga123
26. jan 2014

Dievčatá ktoré viete po nemecky, potrebujem poradiť. Syn piatak na ZŠ píše prezentáciu o svojom psovi po NEMECKY. Je der Hund, ale my máme sučku, má písať o nej er(ako on) alebo sie keďže je to sučka? Neviete kde by som mohla nájsť niečo po nemecky na tému môj pes(na googli som nenašla)?Ďakujem

pedroma
26. jan 2014

@indiga123 piste o nej ako o "sie". Sucka je die Hundin (na u dve bodky🙂

indiga123
26. jan 2014

@pedroma Ďakujem

maribell
3. mar 2014

BABY PROSIMVAS POTREBUJEM POMOC ktora z vas vie dobre anglicky a prelozila by mi do anglictiny par jednoduchyhc viet? ..chcem reklamovat telefon nekupovany na slovensku a potrebujem strucne opisat reklamaciu ... ak by bol niekto ochotny pomoct bola by som vdacna.. je to otazka par minut ..dakujem 🙂

wimicafa
13. okt 2014

Milí ľudia! Prosím, pomôžte pochopiť, čo je napísané na papieri rukách! Budem veľmi vďačný, ak by ste mi mohol povedať, ako to preložiť do ruštiny alebo angličtiny. Ja používam prekladač Google, prepáčte, že to je zlé. Tu je odkaz na fotografiu! http://s019.radikal.ru/i609/1410/84/cc1649f9851...