Kto objednáva cez aliexpress?

lusia222
10. jún 2013

Ahoj,objednavate niekto z tejto stranky? http://www.aliexpress.com/category/200004195/je...

lusia222
autor
12. jún 2018

@milan_branik ak sa môžem opýtať máte nejaký poducet alebo priamo z účtu vám sťahuje platbu?

barbora1989
18. jún 2018

@sisa prepacte ale neviem ci vam prisla sprava

barbora1989
18. jún 2018

@micikatka poslala som internu spravu,dakujem

sisa
19. jún 2018

@barbora1989 prisla, aj som vam odpisala

barbora1989
19. jún 2018

@sisa poslala som email,prepacte myslela som ze sa odoslal,dakujem

damoska
8. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

to tam objednavate ,,šperky,, alebo čo? Ako je to s kvalitou? Vyplatí sa do toho investovat, alebo je lepšie niekde tu domáce šperky? Maju tam aj niečo s jantarom?

kikavajdova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ela13
22. jan 2019

Ahojte baby, ako to je keď som otvorila dispute na alliexpressr z dôvodu je dodania balíka v stanovenej lehote, proces reklamácie je teraz v stave že mi vracajú peniaze na účet a dnes mi tovar prišiel? Je možné tento proces ešte nejako pozastaviť? Neviem ci mam napísať predajcovi, že balík nakoniec došiel. Obávam sa, že bude chcieť po mne poslať peniaze za tovar. Tým pádom budem musieť zaplatiť poplatky za zahraničnú platbu a ešte na tom aj prerobím....

oslo1
22. jan 2019

@ela13 Ja by som im to naisala (velmi casto objednavam z aliexpresu) a opytala sa ich, ako mozes realizovat platbu. Je dost velka sanca, ze ti platbu odpustia (spokojny zakaznik), v tom pripade nezabudni napisat recenziu.

kkik
28. máj 2019

Ahojte, práve som si objednala nejaké veci z aliexpressu a chcem sa spýtať akým spôsobom mi tovar dodajú? Či mi príde vopred upozornenie a doručia ho na adresu, alebo mi ho môžu nechať uložený aj na pošte? Ďakujem.

reni111
28. máj 2019

@kkik záleží akým spôsobom ti to pošle predávajúci, môže to prísť doporučene s riadnym podacím číslom, alebo iba obyčajne..mám zásielky, čo mi poštárka proste vhodí do schránky ( ak sa zmestí ) alebo ich mám doručené proti podpisu ..

edessa
16. júl 2019

Ahojte ako je to prosím s tou DPH 20,ak som objednala za 50 ale od viacerých dodávateľov pričom u jedneho max za 19 tak mi nevyrubia? tých 20 musí byť u jedného?len či to chápem spravne

linduska27
16. júl 2019

@edessa zdravim ak je to u viacerych do max u jedneho 19eur tak nevyrubia..popripade ked je drahsie nech napisu na balik nizsiu sumu da sa dohodnut

edessa
17. júl 2019

dakujem

edessa
17. júl 2019

este ma napadlo skusali ste objednavat aj za male sumy napr. 4 e ....poslali Vam to?

zuzik1212
31. okt 2019

Ahojte, prosim vas, posielal uz niekto spravu predajcovi? Chcem objednat klucenky s menami a priamo k objednavke neviem pridat text. Ma s tym niekto skusenost?

xscope
Odpoveď bola odstránená
Zobraz