Kto šije kožuchy z pravej kožušiny?

hanulka47
10. júl 2021

Ahojte, chcela by som sa vás opýtať či mi viete poradiť niekoho kto šije kožuchy z vlastnej pravej kožušiny ktorú si dodám. Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď!

pondelok01
10. júl 2021

@hanulka47 firma Kara v Trencine. Donesiete stary kozuch a presiju vam na novy.

hanulka47
autor
10. júl 2021

@pondelok01 ďakujem veľmi pekne a myslíte že ušijú aj úplne nový kožuch z líšky pretože mám spracované líšky priamo a nie starý kožuch

tara42
10. júl 2021

@hanulka47 ste otrasny clovek. Utyrat zviera kvoli mode, vy jej srst nepotrebujete, ona ano. Bodaj by vas niekto stiahol z koze. Vsade sa to uz zakazuje a niekto to stale podporuje.

pondelok01
10. júl 2021

@hanulka47 netusim, opytajte sa priamo ich

simca06022011
10. júl 2021

@tara42 a vies ze zvierata sa stale lovia? a teda nech sa ta kozusina radsej spracuje ako vyhodi... pochybujem, ze tu pani stahuje lisky z koze a z takehoto zdroja ma kozusinu :D

hanulka47
autor
10. júl 2021

@tara42 hlavne za prvé to zviera sa nesťahuje z kože za živa že by som ho týrala, za ďalšie nemám tie kožuchy z klietkového chovu líšok kde žijú v katastrofálnych podmienkach a cielene ich vykrmuju aby z jednej líšky bolo čo najviac kože ale od poľovníka ktorému drhli hydinu, malé bažanty a zajace čiže aj tá líška do konca života mala šťastný život a ak to tak priamo poviem tak zomrela keď mala hody čiže si to ani neuvedomila

hanulka47
autor
10. júl 2021

@simca06022011 ďakujem veľmi pekna a áno máte pravdu, doma po večeroch ich nederiem z kože a ani nijako inak nespracuvávam :D keby áno tak hádam aj ten kožuch by som si vedela sama spraviť