Kto vyskúšal Thermo x?

vladkaz1
21. feb 2008

Ahojte chcela som sa spitat ake mate skusenosti s pripravkom thermo x ?Dakujem

mimikyky
21. mar 2009

zuzka, dííík 😉

ale začni jesť aspoň !! 5x!!

adot
21. mar 2009

zuzka1 ..s tou stravou ides na to velmi velmi zle ..pravidlo vecer po 17 ci 18 nejest je nezmyselne a ked jes len 2-3 krat denne spomali ti to metabolizmus, cize sa deje pravy opak nez chces ..mala by si jest minimalne 2x castejsie a posledne jedlo 1,5h pred spanim ..inak ten trening rano musi byt nalacno

nanyka
21. mar 2009

adot, tréning ráno nalačno - ale každému to nerobí dobre..ja chodím ráno na spinning a to by som nalačno asi odpadla..
dám si jeden plátok knackebrotu (len tak suchý), alebo aspoň pár kusancov zo suchého tmavého chleba..a potom veľa pijem..čistú vodu samozrejme..

a thermo x mám, ale som ho ešte neskúšala - mám zväčšenú jednu srdcovú chlopňu, tak neviem, či zrovna pred spinningom môžem ..

mimikyky
21. mar 2009

ja som dostala tiež kopec odporúčaní že necvičiť ráno úplne na lačno 😉

a mne sa lpšie osvedčilcarnitín ako thermo x

adot
22. mar 2009

nanyka, ..no ak mas problemy so srdcom tak neviem, asi radsej ten termo-x len tak pocas dna ..ten knackbr je uple v pohode, ide len o to aby si nemala blby pocit na zaludku od hladu ..ja chlieb pocas diety nejem vobec iba tie dietne sucharky alebo tie krehke fit rohlicky, a to len tak dva tri za den k tvarohu ci vaj bielkam ..inac ako som spominal ten olivovy olej, odporucam aj slnecnicovy, par lyziciek pocas dna, ale najlepsie za studena lisovany ..obsahuje az 65% kys. linolovej

draha107
3. apr 2024

@vladkaz1 prosim ta das sem link neviem kde to mam hladat. Tiez potrebujem objednat.