• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
KDE STE BABULEEEEEEEE :frowning2:
13. sep 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
teraz sa priznam, ze moc necitam, nefotim, bo toho mam doma vela.
@amunet - gratulujem, vela zdravicka a stasticka Dominikovi do zivota :wink:
13. sep 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mona12071 no však tu, čo potrebuješ? :slight_smile:
13. sep 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa vas spytat, predplatila som si flickr a chcem tam dat fotky... ale s ochranou... aby sa nedali kopirovat a sirit dalej alebo na nieco pouzit.. viem, ze tam je tiez nejaka licencia ale nie je tam taka, co zakazuje sirit dalej. alebo som zle pochopila...co hovorite na to??
13. sep 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 mam ta uz v kontaktoch, nasla si ma??
13. sep 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 mám už
13. sep 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte po sto rokoch.

@prsky kde sme tu skupiny mali zalozit?
13. sep 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam struhat tekvicu, mam zehlit, ale kaslem nato, dnes by som chcela docitat co som tu nestihla a posmirovat po linkoch co ste sem dali... :confused: :grinning:
13. sep 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodim adresu na flickr za chvilu...
13. sep 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to nejde
13. sep 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 divne, mne to ukazovalo stale ze som prihlasena aj ked som nebola...
13. sep 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus toto dole...
13. sep 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by malo ist...
13. sep 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to ide :slight_smile: maly zaspi uz aj pozeram
13. sep 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,je tu niekto?

@bambi2 krasne fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. sep 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: ja len na skok, Vsetkym moc dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: , zatial mam toho nejak vela, musime sa udomacnit, dat sa do spravneho rezimu, lebo neviem, co mam skor urobit :sweat_smile:
porod bol najlepsi co som mala, kontrakcie mi zacali o 13.45 a maly bol vonku o 2.30 takze sme to stihali len tak-tak :grinning: , citim sa velmi dobre ako by som ani nerodila :slight_smile: porod spontanny a nebola som ani sita tak nemam bolesti az na dokusane bradavky
ked uz bude klud budem hned fotit :slight_smile:
13. sep 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t ja som tu ale odskakujem...
dakujem za pochvalu :slight_smile:
13. sep 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amunet no super!!! par dni a budes v rytme... :slight_smile: a my tu horime netrpezlivostou, chceme vidiet drobca uz :dizzy_face: :dizzy_face:
13. sep 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som par fotiek z dnesnej prechadzky http://www.flickr.com/photos/53821160@N04/
budem vdacna za kazdu radu,pripomienku :slight_smile:
13. sep 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 pekne...tie pismenka (neviem precitat text) co mas cez fotky, to si si dala, aby ich niekto nezneuzil ?? trosku je to tam rusivee ...
inak super, ze hadzete foto na flickr, to sa uplne inak na ne pozera :dizzy_face:
ja som sa nejak zacitala do knih, dosli mi vsetky od kelbyho, aj ta fotografujeme deti od tych dvoch autoriek, naozaj zaujimave citanie :slight_smile: velmi sa z nich tesim
nefotim teraz vela, nejak na to nie je cas ...mala mi hrozne zle spi vnoci, tak cez den som K.O. :unamused: mam zatial len nejake "interierovky" ...skusim si najst cas a tiez nieco hodit na flickr

@amunet 13.45 ti zacali kontrakcie a o 14.30 bol maly na svete?? dobre tomu rozumiem? to je take moznee ?? :grinning: to aka rychlovka :confused: ci 2.30 rano??
13. sep 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t krasne vsetky, ale tie odrazy na vode nemaju chybu, tie sa mi veelmi pacia :dizzy_face:
13. sep 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 skupinu na flickri :slight_smile: do nej sa daju potom pridavat fotky, ktore chcete napr. zhodnotit (cize nie napr vsetky z vyletu, ale len vybranu 1-2-3) :wink:
13. sep 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t - mne sa paci maly za stromom
@bambi2 - u teba tie s babulkou a so psikom
tradicne vyborne fotky @briketa, @kuko7 - malej krasne vynikaju ocka
ostatne foto kuknem neskor

btw ten flickr je len plateny, alebo aj bezplatny. a teda je aj chraneny, aby sa mi fotky nedostali vsade kade?
13. sep 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika12 ano, oni sa tam daju dobre zväcsit a stiahnut... a ja nechcem aby sa dali take velke stiahnut prerobit a sirit dalej.. to nevadi, ze je to rusive, tu mi ide iba o to, aby som mohla ludom ukazat moju pracu...fotky, to copyright urcite pochopia preco to tam je... :slight_smile:
13. sep 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskarisko dakujem :slight_smile: flickr je neplateny ale mozes mesacne pridat len ak sa dobre pamätam 100MB, ja som si ho dnes predplatila na rok 24us dolarov... a mozes pridat mesacne kolko chces... chranene je to tak nejak divne, ja som si to radsej takto poistila, to sa nebude chcet niekomu gumovat... keby tie fotky boli v malom formate, ok, ale ja ich mam vo velkom...
13. sep 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim, pripomienky k fotkam piste aj do komentarov na flickri, budem vam velmi vdacna :wink:
13. sep 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amunet velka gratulaciaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:

A ja Vam pridavam dnes zopar bruskovych, bola som kamosku fotit, ale bola to len taka rychlovka, decka boli s nami, tak sa velmi nedalo, no aj tak,,, :grinning: :grinning: :grinning:
13. sep 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amunet Velka gratulacia! Ja som teda pozadu... prajem vam vsetko dobre :wink: . A porod ani lepsi nemohol byt, super! Tesim sa na foto
@kuko7 velmi pekne tehulkove, na rychlovku to teda nevyzera... rucickova sa mi paci najviac :slight_smile:
14. sep 2010 o 05:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok