• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

31. marca 2016 
@bambi2 vobec, sem tam si nastelujem intenzitu blesku a to je vsetko
@adusa ja chceeeeeem takeeeeeee... su krasne :dizzy_face:
14. sep 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adusa ty ich mozes predavat :grinning:
14. sep 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 to by aj mna zaujimalo :grinning:
14. sep 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2
@amunet
no mohla, ja som taky antibiznis typ, plus som ich uz nerobila od dobreho marca. Okrem tych najnovsich pre maleho. To chce system na ktory som este neprisla :grinning:
14. sep 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amunet este si nefotila drobceka???
14. sep 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa tesim na fotky.

susedia maju dvojtyzdnove babo..joj, tak by som si isla cvaknut..ale nevolaju ma, takze ja sa nukat nebudem.
14. sep 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa dnes zoznamovala zo 70-300 .. uz som spokojnejsia.. az taka zla kupa to nebola.

i ked ten zoom lepsi musi byt pecka!
14. sep 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 aj ja mam taku chut babo pofotit ale take cerstve... mam vsetko doma, capicky, kose vselijake pletene, deky a nevim co vsetko mozne... len babo mi chyba.. :frowning2:
14. sep 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 novidis... ved monika s nim foti a je spokojna...
14. sep 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 ja prehovaram muza na tretie..potom poskytnem zdarma :grinning:

on povie ze ma toho dost... ked ja sa odhodlam, konecne, tak on musi byt predsa rad, ne?
ze on chce tretie o dva roky...a to teda neeee. ja sa po materskej do prace a zase na matersku nevraciam. tak si to musime ujasnit...
14. sep 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz mi napisali dalse 3, len jedna byva daleko, tam sa trepat nebudem... to je iste... :frowning2: druha musi este napisat, kde presne byva a treta uvidim... pomaly to pojde... :wink:
14. sep 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuko7 no hruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuza. ja uz nemam slov, aki nevkusni ludia dokazu byt... fuuuuuuuuuuuuuj
14. sep 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: je to teda dost divné,a veru fest nevkusné :zipper_mouth:
14. sep 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som pozerala stranky fotografov... keby som nejakeho hladala, ze dat nafoti dieta, tak by mi nepasoval ani jeden... :sweat_smile:
15. sep 2010 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby s tou fotkou... keby to bolo tu v amerike, tak ju a. geddens zaluje za obrovske prachy koli autorskym pravam...
ja si uz tiez idem robit vodoznak, lebo som nasla svoju fotku pouzitu bez mojho vedomia...
15. sep 2010 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa to vazne?? vidis, aj ja som to nastastie urobila a dala po celych fotkach vodoznaky... ja nechcem aby sa moje fotky niekde sirili, kopirovali alebo prerabali... ludia ukradnu vsetko co sa da...
15. sep 2010 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz drichmat, vidim, ze tu nikoho neni... uz sa tesim na dnes, dufam, ze bude mail zaplneny ponukami pre mna... :grinning: :grinning: :grinning: aby som mala co fotit... :slight_smile:
15. sep 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ti ludia, ktori to robia, to su uboziaci... dobru noc :pensive:
15. sep 2010 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@bambi2 to som si vsimla ako to mas, to ma zase trochu rusi. ono fotografi si zvycajne davaju meno normale dolu , alebo hore, aby si aj nieco z tej fotky mala.
15. sep 2010 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa to viem, len ta troska vodoznaku sa da potom vygumovat nie??
15. sep 2010 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa nieco vymyslim este, mozno to urobim trochu slabsie nabuduce... uvidim...
15. sep 2010 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa oni tie fotky na flickri su aj v originalnom formate a ja fotim v tom najväcsom. ak budem mat vlastnu homepage, tam dam urcite mensi vodoznak, ale tam budu v mensom formate tie fotky....
15. sep 2010 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fotokniha, poteste svoje oko: http://1x.com/photos/latest-additions/
15. sep 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ake pekne čeče
15. sep 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto su moje capicky... tu vo fialovom mam aj v maslovej farbe... je to fotene s 85 pevnou, do obyvacky sa s nou mestim v pohode... :slight_smile: a tu fialkovu farbu milujem!!!! a v kombinacii s tmavohnedou to nema chybu!!!!
15. sep 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mam strasnu chut fotit dnes... az ma mrle zeru!!!! pojdem iba na spielplatz s malou, ak by tam boli deti tak sa spytam nejakej mamicky ci nechce nafotit svoju ratolest... :slight_smile:
15. sep 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 neuveris ale este som nefotila, prisla som domov s porodky a davala som vsetko doporiadku upratovala prala.......chystala som sa dnes ale dostala som teploty mam zapaleny prsnik :frowning2: takze zase nif, uplne som zoslabnuta..
paradne ciapocky
ja skusim capickove foto ked bude mat maly asi 15dni uz taky krajsi, teraz je taky cervenucky aj zltacku ma a chudunky moje zlatko
15. sep 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.flickr.com/photos/mona12071/
ridalasom niakefotky viemze su strasne ale snazimsa adufam ze kurz mi nieco da heheh a som ulnyblb z hotoshou tak su fotky neuravene
15. sep 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok