Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

amunet
14. sep 2010

@bambi2 vobec, sem tam si nastelujem intenzitu blesku a to je vsetko
@adusa ja chceeeeeem takeeeeeee... su krasne 😵

bambi2
14. sep 2010

@adusa ty ich mozes predavat 😀

amunet
14. sep 2010

@bambi2 to by aj mna zaujimalo 😀

adusa
14. sep 2010

@bambi2
@amunet
no mohla, ja som taky antibiznis typ, plus som ich uz nerobila od dobreho marca. Okrem tych najnovsich pre maleho. To chce system na ktory som este neprisla 😀

bambi2
14. sep 2010

@amunet este si nefotila drobceka???

zajo79
14. sep 2010

tiez sa tesim na fotky.

susedia maju dvojtyzdnove babo..joj, tak by som si isla cvaknut..ale nevolaju ma, takze ja sa nukat nebudem.

zajo79
14. sep 2010

som sa dnes zoznamovala zo 70-300 .. uz som spokojnejsia.. az taka zla kupa to nebola.

i ked ten zoom lepsi musi byt pecka!

bambi2
14. sep 2010

@zajo79 aj ja mam taku chut babo pofotit ale take cerstve... mam vsetko doma, capicky, kose vselijake pletene, deky a nevim co vsetko mozne... len babo mi chyba.. ☹

bambi2
14. sep 2010

@zajo79 novidis... ved monika s nim foti a je spokojna...

zajo79
14. sep 2010

@bambi2 ja prehovaram muza na tretie..potom poskytnem zdarma 😀

on povie ze ma toho dost... ked ja sa odhodlam, konecne, tak on musi byt predsa rad, ne?
ze on chce tretie o dva roky...a to teda neeee. ja sa po materskej do prace a zase na matersku nevraciam. tak si to musime ujasnit...

kuko7
14. sep 2010

baby tak dalsia na holenie,,,ze aky otras https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jawan/album/...

bambi2
14. sep 2010

no uz mi napisali dalse 3, len jedna byva daleko, tam sa trepat nebudem... to je iste... ☹ druha musi este napisat, kde presne byva a treta uvidim... pomaly to pojde... 😉

bambi2
14. sep 2010

@kuko7 no hruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuza. ja uz nemam slov, aki nevkusni ludia dokazu byt... fuuuuuuuuuuuuuj

silvia.t
14. sep 2010

😅 je to teda dost divné,a veru fest nevkusné 🤐

bambi2
14. sep 2010

akurat som pozerala stranky fotografov... keby som nejakeho hladala, ze dat nafoti dieta, tak by mi nepasoval ani jeden... 😅

briketa
autor
14. sep 2010

baby s tou fotkou... keby to bolo tu v amerike, tak ju a. geddens zaluje za obrovske prachy koli autorskym pravam...
ja si uz tiez idem robit vodoznak, lebo som nasla svoju fotku pouzitu bez mojho vedomia...

bambi2
14. sep 2010

@briketa to vazne?? vidis, aj ja som to nastastie urobila a dala po celych fotkach vodoznaky... ja nechcem aby sa moje fotky niekde sirili, kopirovali alebo prerabali... ludia ukradnu vsetko co sa da...

bambi2
14. sep 2010

idem uz drichmat, vidim, ze tu nikoho neni... uz sa tesim na dnes, dufam, ze bude mail zaplneny ponukami pre mna... 😀 😀 😀 aby som mala co fotit... 🙂

bambi2
14. sep 2010

a ti ludia, ktori to robia, to su uboziaci... dobru noc 😔

briketa
autor
14. sep 2010

@bambi2 to som si vsimla ako to mas, to ma zase trochu rusi. ono fotografi si zvycajne davaju meno normale dolu , alebo hore, aby si aj nieco z tej fotky mala.

bambi2
14. sep 2010

@briketa to viem, len ta troska vodoznaku sa da potom vygumovat nie??

bambi2
14. sep 2010

@briketa nieco vymyslim este, mozno to urobim trochu slabsie nabuduce... uvidim...

bambi2
14. sep 2010

@briketa oni tie fotky na flickri su aj v originalnom formate a ja fotim v tom najväcsom. ak budem mat vlastnu homepage, tam dam urcite mensi vodoznak, ale tam budu v mensom formate tie fotky....

briketa
autor
15. sep 2010

fotokniha, poteste svoje oko: http://1x.com/photos/latest-additions/

zajo79
15. sep 2010

@briketa hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ake pekne čeče

bambi2
15. sep 2010

toto su moje capicky... tu vo fialovom mam aj v maslovej farbe... je to fotene s 85 pevnou, do obyvacky sa s nou mestim v pohode... 🙂 a tu fialkovu farbu milujem!!!! a v kombinacii s tmavohnedou to nema chybu!!!!

bambi2
15. sep 2010

a mam strasnu chut fotit dnes... az ma mrle zeru!!!! pojdem iba na spielplatz s malou, ak by tam boli deti tak sa spytam nejakej mamicky ci nechce nafotit svoju ratolest... 🙂

amunet
15. sep 2010

@bambi2 neuveris ale este som nefotila, prisla som domov s porodky a davala som vsetko doporiadku upratovala prala.......chystala som sa dnes ale dostala som teploty mam zapaleny prsnik ☹ takze zase nif, uplne som zoslabnuta..
paradne ciapocky
ja skusim capickove foto ked bude mat maly asi 15dni uz taky krajsi, teraz je taky cervenucky aj zltacku ma a chudunky moje zlatko

mona12071
15. sep 2010

http://www.flickr.com/photos/mona12071/
ridalasom niakefotky viemze su strasne ale snazimsa adufam ze kurz mi nieco da heheh a som ulnyblb z hotoshou tak su fotky neuravene