• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

31. marca 2016 
@kamilecka tak tento sa mi paci :D ja mam tiez jeden zapad fotene pred rokom teraz nemam cas pri malej dcerke
22. sep 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris pekne, len tej spodnej linie ciernej mi pride moc. :zipper_mouth: jooooooooooooooooooj, a presne na taketo snimky chcem sirokac.
22. sep 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,moje vcerajsie :wink: jesen je super
22. sep 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu80 mne to neslo... no skusim pohladat aj ine postupy....
a par zo vcera ako som slubila :slight_smile: ...
22. sep 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu80 nadherne fotky, 1 a 4 sa mi velm pacia :slight_smile:
@olienka12 kraaasa
22. sep 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
ja vás čítam ale mm útlm tak neprispievam.. budúcu stredu idem fotiť jednu tehulku tak zasa budem mať čo robiť :slight_smile:
a potom by som mala fotiť 3 detičky. no ale to uvidím či mi dr. dovolí... :wink:
23. sep 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka - včera som šla zomrieť od bolesti zubu. :frowning2:
Des je to už lepšie tak ak budeš chcieť môžme sa pohrať, lebo zajtra som celý deň mimo a v sobotu tiež pol dňa :wink:
23. sep 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 mne sa lubi prvy fialovkavo-biely kvet a najme ten detail dalo by sa s tym pekne pohrat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 takze zubarka pomohla :grinning: :grinning: :grinning: ja mozem len ked deti poobede spia,inak sa neda sustredit....nieco mi nefunguje v PS tak potrebujem radu
23. sep 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris dik .....trochu poorezuj tvoj a bude superny
23. sep 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka - no pomohla? ani nie. mala mi robiť úplne niečo iné a takto ma iba zbytočne stresuje. pichla mi injekciu a ja som plakala od bolesti zuba ale aj od strachu aby mi tá injekcia neublížila :pensive:
A to som tam šla s tým, že mi bude robiť zub v predu čo je zlomený.. aach jaaj.. teraz som zvedavá dokedy ma bude bolieť, podľa nej, mŕtvy zub :pensive:

Keď budú deti spať skús mi pisnuť na skype. ak nebudem mať veľa robotky pozerme sa na to :slight_smile:
23. sep 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilecka pohram sa s tym este
:wink:
23. sep 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 no zatial mam len setovy Nikon 18-105mm, no nejak mi to nestací... :angry: tak neviem... :unamused: Videla som, ze tu ospevujete pevnu 50-ku, no na tu moju D5000 potrebujem ten s motorcekom a ten je tiez dost drahy :confounded:
23. sep 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adenka aky postup potrebujes z Photoshopu? poradime, posuzime :slight_smile:
23. sep 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adenka, uz si spominam, nebolo to zvyraznenie oci?
http://thepioneerwoman.com/photography/2007/10/making-eyes-pop/
23. sep 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi aj s 18-105 sa da urobit dobra fotka, a tento objektiv ma prekvapive recenzie... takze az taky zly nieje.

len ked ja mam 50tku, a chcem rovnaku "robotu" od setaku zoomoveho..tak to je sakra rozdiel.
23. sep 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa aj ocka, ale na to som uz dosla, ale take tie efektne ramceky som chcela :slight_smile: dakujem
23. sep 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa chem spytat skadial ste stahovali photoshop??? lebo ja som stiahla zo slnecnice a ked som to chcel nainstalovat tak chcelo ID cislo a trialko sa mi nespustilo ani neviem preco :unamused: :unamused: :unamused: A ake mate skusenosti s GIMP???
23. sep 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka tak daj dalsi tip na ocka, ak mas nieco ine ako briketa ponukla.... ja rada vyskusam vsetky triky :wink:

@idris ja mam portable verziu PS
23. sep 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris rapidshare, torrenty alebo zozen crack na ten typ photoshopu, ktory si stiahla zo slnecnice. alebo kupit :grinning:
23. sep 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prsky cez rapidshare mi to nejde lebo mam uz precerpany limit :unamused: a original hmmmm no ja sa len ucim takze nepripada do uvahy
23. sep 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela v podstate som to robila tak isto, alebo este tak ze som si dala cely obrazok v duplikate vrstvy ofarbit na modro a potom som zgumovala vsetko okrem ociek...
23. sep 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa uz asi 2 hodiny "serkam" so zvyraznenim oci vo photoshope elements a nejde mi to :angry:
23. sep 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, prave som uspesne nainstalovala corel draw... a co som sa konecne naucila v PS, mozem tu zacat od piky :sweat_smile:
je tu niekto na rady? :grinning:
23. sep 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adenka ja mam aj Corel aj Photoshop, aj Nikon Capture. Na Corel je nalepsi PC tablet a pero :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a posli mi prosim ta link, ake ramceky to hladas, ako priklad. ja to potom pozriem
23. sep 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne verziu Corel mam Corel Painter X
23. sep 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa mne sa aj ramcek podari urobit, ale potom mi filter pouzije nie na ramcek ale prave na vnutornu cast obrazku, tak neviem co robim zle...

a teraz som robila s magnetickym lasom, potrebovala som zosvetlit tvar...tvar zosvetlena a ako mam teraz to laso dostat z fotky? nejde mi to nikde potvrdit...
23. sep 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa mi to podarilo...
23. sep 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adenka ale v com to teraz riesis v Coreli, alebo v Photoshope?
Potrebujes nejaky knizky (bolo by to e-book, v PC a v anglictine) ?
23. sep 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak ak fotis Nikonom (nepamatam si, prepac) omnoho rychlejsie a jednoduchsie sa upravuje v Nikon Capture NX, lebo nejdes cez vrstvy, ale priamo.
23. sep 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok