• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
@cruela nebud smutna, u nas je rovnako hnusne pocasie :angry: A cez vikend bude urcite aspon na chvilu pekne, aby si urobila par dobrych zaberov :wink:
17. mar 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, viem, že ste tu mnohé skúsené, tak mi možno poradíte. Doteraz som mala obyčajný kompakt Canon a chcela by som sa začať venovať foteniu na vyššej úrovni, chcela by som si obstarať nejakú kvalitnú digitálnu zrkadlovku, čo by ste mi ako začiatočníčke, ktorá so zrkadlovkou nikdy nefotila, odporúčali?
18. mar 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy, ake pouzivate programy na upravu fotiek? Ja mam Photoshop, a Portrait Proffesional.. ale viem, ze ich je viac.
21. mar 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzi nuz, ja by som odporucala vyberat medzi canonom a nikonom... ak ta fotenie chyti, tieto dve znacky maju bohaty vyber objektivov a prislusenstva... tiez poznam zopar pentaxakov, ktori sa tiez nestazuju a je to aj lacnejsie

@maatuulka ja robim 90% v lightroome a zvysok photoshop

@zuzu80 nefotime? :fearful: tu mas aspon holandske tulipany :wink:
21. mar 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela vitaj doma, tulipany nadherne prenadherne :wink:
fotime, fotime :wink:
21. mar 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu80 super, tesim sa na fotecky :wink: ja som moc v A-dame nepofotila, aspon nie co sa nasej temy tyka... ale cez vikend snad dobehnem, decka budu u tatka, tak mozem vyrazit do sveta :slight_smile:

a davam aj jednu cestovatelsku
21. mar 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela toto je uz aka parada :confused: waw
21. mar 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu80 ale co si! ono na potulkach sa dobre foti, lebo staci cvak, trosku dofarbit vo fotosope a hned je pekna foto na svete :slight_smile:
21. mar 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela kraaaasne fotky! :slight_smile:
A teraz nieco z nasej nedelnajsej prechadzky... :grinning: - tu vidno rozdiel medzi prirodou a prirodou :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi :grinning: :grinning: :grinning: luxusny rybarsky posed :grinning:
21. mar 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja pridavam jednu z exkurzie
21. mar 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu80 presne tak :grinning: nedalo sa mi neodfotit to :wink:
21. mar 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu80 to je naaaadherna fotka!

@lili_a_mimi parada :grinning:
21. mar 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela :wink:
tak som pridala aj na picasa :wink:
21. mar 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu80 idem pokukat :slight_smile: a mas peknu znacku na fotkach :wink:
21. mar 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu80 pekne fotky, najma tie bahniatka sa mi pacia :slight_smile: aky mas objektiv? to mas pevnu 105ku alebo 18-105?
21. mar 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela :wink: 18-105
21. mar 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu80 pocuj, ja som ti trosku tie fotky okomentovala, ber to tak, ze to je len moj pohlad, oki? :wink: a samozrejme cakam, ze sa vyjadrite aj k mojim fotkam, lebo ja sa samozrejme na ne pozeram inak ako druhi a potom tiez nemusim vidiet, co je zle :sweat_smile:
21. mar 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, a zisiel by sa nam mozno aj nejaky odborny poradca, ktory by sa nam k tym fotkam vyjadril.... najde sa nejaky zaujemca z pokrocilych? pomozete nam? :dizzy_face:
21. mar 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela ja som vdacna za kazdy komentar. Potom sa na to este pozriem a okomentujem ale mne sa tie tvoje velmi pacia, hlavne farby :wink:
21. mar 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu80 a hlavne ja este ziadne fotky ani nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zapracujem na tom... na vikend hlasia zle pocasie, ako som zistila, tak skusim nieco cez vikend zbuchat....
21. mar 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dam este jednu zaumijavu foto... holandsko uz davno nie je krajinou tulipanov ale bicyklov... take vselijake vychytavky tam su... bez problemov odveziete aj tri deti na jednom bicykli :slight_smile:
21. mar 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
@cruela - uzasne tulipany. a tato posledna foto tiez stoji za to :wink:
@zuzu80 - teda ty mas v robote vyborne exkurzie :wink:
@lili_a_mimi - tak toto fakt trebalo odfotit, vyborne :wink:
22. mar 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzi ahoj! Ja som sa tiez rozhodovala asi necely rok dozadu. Rozhodovala som sa medzi Nikonom a Canonom. Nakoniec (ani neviem preco) vyhral Nikon. No ak sa rozhodnes pre Nikon, radila by som ti fotacik so zabudovanym motorcekom (D90 alebo D7000) :wink: A dufam, ze potom sa pochvalis, co si si nakoniec vybrala.
22. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka ja pouzivam Photoshop a Zoner Profesional a sice sa mam este co ucit, no som s nimi spokojna :wink:
22. mar 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi a ty máš aký foťáčik, ak sa môžem opýtať? tiež by som chcela nikon, ale neviem vhodný model pre začiatočníka
22. mar 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzi - tak ako radi lili_a_mimi, ak sa chces serioznejsie venovat foteniu, tak potom fotak s motorcekom. ja som nikonacka, takze sa priklanam k nikonu d90 alebo nikonu d7000. ja mam nikon d3000 (to je zrkadlovka pre uplnych zaciatocnikov), kde motorcek nie je, a teda chyba riadne. teraz fotievam pevnou 50tkou, a vsetko si musim doostrovat sama, kedze som si zobrala lacnejsi model 50-tky

@maatuulka - uplne najzakladnejsie upravy robim v picasse (povacsine orezy), potom pouzivam photoshop, a menej zoner. ale skusala som aj lightroom, ale ten mi zatial nesadol
22. mar 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskarisko aj dnes som vybehla do terenu s fotakom na pleci :wink: vecer pridam nejake foto
@andzi ja ako nikonacka potvrdzujem to, co vraveli baby d90 alebo d7000 v canonoch sa zial nevyznam :wink:
22. mar 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskarisko ďakujem, a ak nikon d90 tak ktorý objektív?
22. mar 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzi ak mozem setovy 18-105 je dobry objektiv a potom este 50tka pevne sklo :wink:
22. mar 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok