• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
@qetinka ja som sice svadbu nikdy nefotila ale podla mna to chce nieco svetlne napr. 50tku pevnu plus nejaky zoom a striedat - zblizka 50tka najma v kostole moze byt tma aby si nemusela blyskat a potom zoom na atmosku, ale skus si o tom radsej precitat od profikov :wink:
30. mar 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qetinka ak nechces, resp. nemozes z roznych dovodov prehadzovat objektivy, tak odporucam zoom s bleskom (externym samozrejme, na vstavany neslobodno ani pomysliet :grinning: ) ak mas moznost a cas prehadzovat objektivy, tak presne ako napisala @barbarka , ja som to tiez tak robila na ostatnej svadbe - v kostole 50tka, potom zoom... aj ked aj napriklad krajanie torty a detaily vyzdoby som tiez fotila s 50tkou

@barbarka tema? no mohli by sme sa na niecom zhodnut.... ja som dnes inak isla okolo naaaadhernych rozkvitnutych stromov :wink:
30. mar 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
dneska som objavila tuto temu hoci konujem uz stoooo rokoooov :dizzy_face: tiez velmi rada fotografujem,ale som antitalent, nepouzivam ziadne programy na upravovanie proste len fotim a fotim a co sa mi nepaci mazem...velmi rada ak mozem by som sa k vam pridala... :slight_smile: a strasnee sa tesim ze tu pisu baby ktore sa na rozdiel odo mna celkom fotakom aj rozumeju :grinning:
30. mar 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela tie si chcela az o 2tt , to by bolo asi lepsie - aj kvoli kockam co ziju vo vyssich polohach :wink: teraz dajme daku zmenu :sweat_smile:
30. mar 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja jednu kvietkovu netradicnu :wink:
30. mar 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka000 - ta voda je super, a Maninska je velmi pekna

btw nemame mosty (osvetlene), ulice ano, ale miest na fotenie je vela a krasnych :wink:
30. mar 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a co tak dat si ako mesacnu tem "stromy" a ako dvojtyzdnovu vybrat nieco ine? ako vidim vase fotky, v pohode stihame obe :grinning:
30. mar 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: tak som pridala foto aj ja :slight_smile:
konecne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majulcek vitaj medzi nami :wink:

@barbarka sak ja s tymi stromami len tak akoze by the way :wink: ale pojdem si tie stromy cvkanut, bo jak som na ne zbezne kukala, dva tyzdne nevydrzia...

@lili_a_mimi tvoj navrh so stromami ako celomesacna tema sa mi lubi... ja som za

@saskarisko ta netradicna foto je celkom zaumijava :wink:

@kasami a kraaaaasne si popridavala :wink:

takze ako s tou dalsou temou? ked tak zbezne kuknem na fotky, co sme popridavali teraz, tak najviac ich pridala @lili_a_mimi preto navrhujem, ze temu by mohla vybrat ona :wink:
30. mar 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela joooj ty teda vies vycarit usmev na tvari :slight_smile: dakujem :wink:
30. mar 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami velmi pekne fotecky :wink:
30. mar 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami ak nevadi, trosku som ti ich aj skritizovala :sweat_smile:
30. mar 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka dakujem

@cruela jasne ze nevadi :slight_smile: hlavne ked budem vediet co a ako mozem zlepsit :wink:
30. mar 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela jasne uz kludne odfot :wink:

ja este sem pridavam par jarnych ale to su uz starsie tak ich nechcem davat ako domacu ulohu :sweat_smile:

posledne 3 su nove ale neviem ci jarne - to vtaca je holub :sweat_smile:
30. mar 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka tie lienky su uuuuuuzasneeee!!!!!! a ten holub vyzera jak keby ti pozoval :grinning:
30. mar 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela sak aj pozoval :grinning: svokor chova tak jedneho doniesol malemu ukazat tak som vyuzila prilezitost
30. mar 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka nadherne a tie lienky nemaju chybu :dizzy_face: ja som dnes tiez nieco pofotila,ale tak je to nic oproti vasim fotkam :fearful: idem pridat do du
30. mar 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela dakujem... :dizzy_face:
a baby robite krasne fotky :sunglasses: ak sem hodim nejaku foto poviete mi prosim co a ako robim zle..u mna je to zatial v stadiu uplneho zaciatocnika, nic nenastavujem na zrkadlovke vsetko je auto..rada fotim skor prirodu ako postavy, takze sup ho na to,poradte co je zle..dakujem
30. mar 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, no vy ste toho ale popisali, kym som tu nebola... :dizzy_face: clovek si odskoci na chvilku na inu stranku (zariadujeme kupelnu a prerabame byt, tak citam recenzie na obchody...) a vy tu popisete a popridavate fotky... :slight_smile:
@cruela to akoze myslis vazne? mam navrhnut temu? ale ja som taky nerozhodny cloviecik... paci sa mi aj tema "sklo" ale aj tie "drobnosti v domacom prostredi"...
Baby, hlasujte!!! ktora je za ktoru temu??? Zajtra rano uzatvaram hlasovanie :wink: :grinning:
30. mar 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka tie lienky nemaju chybu :grinning: a tym holubom si to zabila, je super :sunglasses:
30. mar 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka :grinning:

@lili_a_mimi nuz, ja to nechavam na teba :wink: :grinning: :sunglasses: :dizzy_face:

@silvia.t idem pokukat :wink:
30. mar 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majulcek no, ja ti nepoviem co je zle, ale dam ti radu zobrat do ruky manual, nejake foto stranky a zabudnut ze mas na fotaku funkciu auto :grinning: ak chces vytiahnut z masinky maximum, musis jej pomoct a nenechat to len na nu... fotky su pekne, ale vsetky su fotene z jedneho uhla - zhora... pri kvietkoch treba ist aj na kolena a pofotit ich aj zdola... inak ti vidu uplne obycajne fotky... mne sa najviac paci ta posledna foto, tam je vidno aj nejaky bokeh (rozostrene pozadie) a kvietky tak pekne vyniknu
takze sup sup studovat a fotit aj na kolenach :grinning:
30. mar 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela no ono je to tak ze ten fotak sa mi dostal do ruk skor nahodou,kupil si ho mm :dizzy_face: takze neriesila som ziadny manual :grinning: ale zajtra sa uz aj don ho pustim , co sa tyka uhla mas pravdu i ked na kolenach sa sem tam ocitnem,ale aj tak fotim zhora :grinning: asi blby zvyk :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dakujem za komentar,kazda rada nad zlato :dizzy_face:
30. mar 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno idem pridat moje :slight_smile: posielam jednu vo viacerych verziach neviem sa rozhodnut :grinning:
30. mar 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majulcek na zaciatok by som radila knizku Digitalni fotografie (1 az 3) od Scotta Kelbyho :wink: a su tu aj celkom fajn internetove stranky, napr.:
http://www.ephoto.sk/fotoskola/
http://www.digi-foto.sk/ako-fotografovat/
30. mar 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 hrala si sa s florabellou? :grinning: cakaaaaam :wink:
30. mar 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela Nejde mi nahrat fotky do mailu :frowning2: vela ludi na jednom nete,tak ide straaasne pomaly... tak aspon tu nieco pridam ...
@lili_a_mimi ja som za drobnosti v domacom prostredi :grinning:
@majulcek a aky mas fotak,objektiv???
30. mar 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi dakujem za linky,tu digi foto poznam a tu druhu idem prestudirovat,vyzera dobre :dizzy_face:
baby a okrem kniziek ste chodili aj na nejake kurzy ci ste samouk?
30. mar 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t woooooooow!! paraaadne fotoz! to by bola skoda nedat to tam!
ta cizma je bomba!!
30. mar 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t vaaaau :sunglasses: canon eos 5OOd so zakladnym objektivom 18-55mm
30. mar 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok