• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
@adenka tu som nasla jeden navod na brush, de facto nieco ako si to robim ja http://jessicabell-tutorials.blogspot.com/2007/10/how-to-make-logo-brush-watermark-brush.html
a idem este pohladat jeden navod, raz som sa s tym stretla a bolo to presne co myslis, taky transparetny text, tiez to bol brush len tam treba cosi este nastavit a ja som si nie celkom sure ze co
5. apr 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela dakujem idem to kuk
5. apr 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela no ja zapisala za usi,tak dufam ze nabuduce to bude zase o nieco lepsie...a kludne dalej mudruj,nech som ja potom mudrejsia :grinning:
5. apr 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
tak u nas veselo ... malej ide asi 8 zukov naraz podla toho ake zdurene kopce ma v pusinke :sweat_smile: a maly bol dnes tiez doma, lebo vcera teplotoval ... od dr dostal lokalne ant a ze ked nebude mat teplotu moze ist do skoly ... tak dufam, ze zajtra pojde :sweat_smile:
ale neviem ci sa mi podari chytit fotak do ruk :sweat_smile: pri malej ...
5. apr 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami no to je fakt teda veselo... prajem skore vylezenie zubkov a skore uzdravenie...
5. apr 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka :slight_smile: vdaka :slight_smile:
5. apr 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
@cruela pridavala som foto do du,ale neulozilo to do tej schranky kde su aj vase ,,drobnosti,, tak to potom presun- dakuujem
konecne som dokoncila ten vodoznak,ja taky antitalent a ked som to ulozila vycapila na fotku a poslala do dú som si vsimla ze mi tam chyba pismenko :angry: :angry: :angry: ma picne...som to robila hodinu :sweat_smile:
5. apr 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka uff, nasla som to :wink: http://www.photoshopessentials.com/photo-effects/copyright/ myslim, ze toto je presne co myslis... a ja si idem urobit tiez podla toho novy vodoznak :wink:

@silvia.t ok, idem to popresuvat a pokukat :wink:
5. apr 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka hmmm, som sa sekla, to neni ta spravna stranka a ten spravny navod... ani nemusis skusat :sweat_smile: a ja idem hladat dalej...
5. apr 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, napadlo mi velice jednoduche riesenie... urob si brush podla toho prveho navodu a ked budes potom davat ten znak na fotku, urob si novu vrstvu, daj tam ten brush, nastav prekrytie vrstvy na overlay, zniz opacity a malo by to fungovat....
5. apr 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim vodoznak presne ako texturu...otvorim nejaku ,aka sa mi paci napsiem text,orezem,ulozim...potom to uz len pretiahnem na fotku ktoru idem oznackovat :grinning: ,upravim si velkost cez lubovolna transformacia,a skusam co pasuje ale vacsinou linearne prekrytie a znizujem opacity...teraz som jednu dokoncila tak pridavam
5. apr 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj trosku sa vam sem votriem, kto by chcel sledovat moje fotsetak som si zalozila FB :slight_smile:
http://www.facebook.com/pages/Suzia-Photography/211298505564021
6. apr 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. apr 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi super blog :slight_smile: presne to Adenka hladala :slight_smile: super su tam navody a vsetko slovensky :slight_smile:
6. apr 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami ano, aj mne sa ten blog paci :slight_smile: aj by som si tie triky a upravy vyskusala, len zatial na to akosi nemam cas :unamused:
6. apr 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi :wink: poznam :slight_smile: s malou na rukach tu tukam jednym prstom :grinning: este tak nastudovat nieco :grinning: priam nemozne :sunglasses:
6. apr 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto do DU je inde...

@cruela možeš to prosííííím ťa dať tam kde patrí?že díííík:slight_smile:
6. apr 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak dnes je tu nejako mrtvo :confused:
@cruela aj ja pridavam 2foto tak neviem ci to nepojde zas niekam mimo dú :confounded:
6. apr 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t idem teraz na koncert, ale ked sa vratim a nahodis zatial tie fotky, tak ich potom zorganizujem :wink:

drzte palce aby bolo svetlo, zas budem fotit v kostole....

inak, musim sa pochvalit, dnes som dostala tri ponuky na fotenie :wink:
6. apr 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela jeeej super :slight_smile: gratulacia :slight_smile:
6. apr 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela tiez gratulka,nech sa ponuky takto stale sypu :wink:
6. apr 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela supeeer:slight_smile:takehoto niecoho sa aj ja chcem dožiť :slight_smile: :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby potreujem pomoc...ktora ma nikon D90...nieco som asi omylom stisla a nefuguje mi to hladanie osrtiaceho bodu,ked pohyujem tym joistickom tak sa hladacik vobec neposuva je stale v strede :confounded: pozerala som na nastavenia v menu autofocus a1 mam single point a aj tak to nejde :unamused:
6. apr 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, aby som uviedla veci na spravnu mieru a nech si nemyslite, ze jak na tom zaryzujem :wink: volali mi z jednej skolky, ze nech im urobim tablo.... tak ho urobim defacto za vyrobne naklady, nerada bohatnem na inych rodicoch, ked mam sama skolkara... dalsia akcia je modna prehliadka v OC spojena s naborom modelingovej agentury, to je total zadarmo, viac-menej ako moja prezentacia a vstupenie do povedomia, same naklady na to budem mat... a to dalsie by mohlo byt ziskove, to budem fotit nase firemne akcie... teda dufam, ze mi planuju za to zaplatit :grinning:
6. apr 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela aj ja gratulujem :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to mam mala som zapnuty L lock :sweat_smile: ...a cely den rozmyslam ze co s tym moze byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t :wink: sikula, zvladla si to aj bez pomoci :slight_smile:
6. apr 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu su dake foto z dnesneho koncertu... ale moc som nepofotila, lebo som sedela v prvom rade....
6. apr 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela ako si mala nastavenie vyvazenie bielej?
6. apr 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t v menu nastaveni si to musis zapnut ... aspon tak som to davala, ked som chcela si nastavit aby som si ho mohla vybrat.
6. apr 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok