Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

majulcek
14. apr 2011

baby a uz viete aka bude nasledujuca tema ? 😕 bo ako tu pisala @zuzu80 o vajickach tak by nebola zla ani nejaka velkonocna tematika 😕

silvia.t
14. apr 2011

@majulcek nie asi nie...a neviem kto bude vyberat

@cruela ja mam tiez bordel a ne a ne sa nastratovat a pustit do pratania,vcera som umyla okna na verande a este mi treba horne a dolne poschodie 😝 ale pri takom pocasi sa mi nechce 😒

cruela
14. apr 2011

@silvia.t ja teda bordel a okna obzvlast neriesim... este by som mala nieco pofotit, zajtra mame deadline 😉

zuzu80
14. apr 2011

@cruela ja tiez bordel neriesim, lebo ja mam amputovany cit pre poriadok 😀
Baby ja som v takom soku, asi pred pol hodinou mi skocila srnka na prednu kapotu, nohy sa mi trasu jak malemu telatu,ale musim sa smiat ako som hystericky jacala v tom aute, az sa to na mna nepodobalo 😀 😀

cruela
14. apr 2011

@zuzu80 ja som stary hysterik, ja nezvladam stresove situacie... a kebyze sa to stane mne, tak asi skolabujem... ale mozno by som ostala viac nasrata ako v soku momentalne, lebo mam nove auto a kebyze mi fcul na mojho Teuska skoci srnka, tak ju asi dorazim 😀
a lubi sa mi vyraz "amputovany cit pre poriadok", to ti kradnem 😀

zuzu80
14. apr 2011

@cruela ja som zas vobec neni hysterik, ale za toto by som dostala angazma do narodneho divadla 😀 😀
No a keby sa to stane na mojom aute, tak to uz by tam boli servisaci, moj ocino, manzel, kolega, zachranka, veterinar, policia, poistovak, ale sluzobne ma absolutne nedviha zo stolicky - to su len plechy 😀 😀

bibi1711
14. apr 2011

ahojte baby,
ak mate niekto zaujem, predavam cierne papierove pozadie-11m, sirka necele 3m aj s drziakom na plafon ci stenu na tri role.ak ma niekto zaujem, piste IP. Dakujem

nika12
14. apr 2011

ahojte baby 🙂 bola som v sukromnej teme, sem tam som tam prispievala, ale vcera som si dovolila napisat svoj nazor zakladatelke skupiny ... tak ma dnes vyrazila .... hold aj takyto ludia dnes este existuju 🙂 takze sa pripojim k vam, ak vam to nebude vadit 😉

cruela
14. apr 2011

@nika12 no, a ja som dnes bola zas do sukromnej skupiny pribrata... ale aj tak sa mi vidi, ze tu budem viac, toto je moja homepage 😀

nika12
14. apr 2011

@cruela no vidis, jedna von, druha dnu 😀 ale zily si rezat urcite nebudem 😀 ...myslim, ze tu to je aj tak veselsie a zivsie 😉

silvia.t
14. apr 2011

idem na to AMFO dufam ze sa tam bude moct fotit 😀 potom vam sem pridam par fotiek

cruela
14. apr 2011

@silvia.t no som zvedava, ake fotky budu...

majulcek
14. apr 2011

@silvia.t no ved to bol len taky momentalny napad 😀 😀 a pofot ak sa bude dat ,tiez som zvedavaaaa 😎

@zuzu80 esteze si nefotila 😀 😀 😀 by si bola jak paparazzi

ja inak tuto velknnu noc neviem ci budem mat okienko umyte...bo tento dazda mi prichadza celko vhod,mam aspon vyhovorku

olienka12
14. apr 2011

@cruela
@zuzu80 pripajam sa do klubu odamputovanych 😀

olienka12
14. apr 2011

dalsia tema nebude ta na zasmiatie? teda foto co rozosmeje

bambi2
14. apr 2011

@nika12 asi to nebolo len tak bez dovodu... 🙂

cruela
14. apr 2011

@olienka12 nooo, to by sme veru mohli dat,,,, ale sucasna uloha je dost biedna.... baby, davajte davajte este cosi! sak taku jednoduchu temu som vymyslela, ci nie....? 😕

majulcek
14. apr 2011

@cruela no ja uz som sa tento tt aj chystala ze konecne aj ja daky strom odfotim,ale pocasie jak u blaznov tak pokial sa znovu do terenu vyberiem aj odkvitnu 😝

cruela
14. apr 2011

@majulcek stromy su celomesacna tema, to hadam este stihas 😉 a kukala som, ze drobnsoti si pridala, este som sa k hodinkam nevyjadrovala, ale spravim tak 😉

olienka12
14. apr 2011

@majulcek stromy su celomesacna ta dvojtyzdnova je ina

michalag
14. apr 2011

Servas,
pekne ste sa rozbehli 🙂
este som sa chcela spytat, daju sa niekde pozriet tie foto na kritiku?, prosiiim ak ano dajte link lebo s anejako stracam 😅

co poviete na toto? je to moc?

saskarisko
14. apr 2011

ahojte,
@cruela - kolko moze byt foto ? len jedna alebo aj viac ? myslim na ulohu ... btw a hracky su tiez drobnosti, ze ? 😅

majulcek
14. apr 2011

@olienka12 , @cruela baby chapenzi ze to celomesacna,ale pokial sa ja rozhybem uz nebudem mat co fotit 😝 😀 co sa tyka hodiniek,som ich supla dake pochmurne ,ja by som mohla kary fotit 😅

majulcek
14. apr 2011

@michalag https://picasaweb.google.com/101464930584620627461 co sa tyka tvojej fotky ja som amater-baby skor ohodnotia , ale co sa tyka umiestnenia, mne sadol ten tulipan do toho obrazku ja rit na serbel 😀

cruela
14. apr 2011

@michalag vsetky fotky posielaj na tu adresu, co tu uz bola spomenuta... musim si ju ist aj ja pohladat, bo som dnes preinstalovala pocitac a samozrejme som si zabudla odzalohovat adress book ☹
proste vsetky fotky posielaj tam, ak posielas fotky na kritiku, daj do predmetu spravy ze michalag - na kritiku a ja to uz porozdelujem

@saskarisko fotiek kolko len chces 😉

@majulcek tak sa nakop do zadku, postav sa a chod fotit 😀 ja mam nastastie psa, ktoreho musim vencit a tak si aj obcas fotak zoberem a fotim pocas vencenia 😀

cruela
14. apr 2011

@majulcek pocuj, ty si naposledy nahravala fotky, daj tu adresu, nech nemusim hladat 😀

majulcek
14. apr 2011

seeeeeeeeeeeeeeem

cruela
14. apr 2011
majulcek
14. apr 2011

@cruela no poslala som to bez adresy , zlyhal ludsky faktor 😀 no ved by som aj sla,ale ved kazdu chvilu prsi a este mam aj malu chora tak sme vo vnutri jak muchy zatvorene 😅 no vidis musim si zaobstarat este psa aby chodila aj ked sa mi nechce,ale to len takeho do kabelky aby ma netahal kade tade...a ono ked beriem nahodou fotaak tak vtedy nemam co fotit ,ale ako nahle som bez neho tak uz toto by som odfotila,hento a pod...