Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
michalag
5. máj 2018 Čítané 46x

Ahojte.


Boli sme vybratí na testovanie Albi hry v kocke. V jeden pekný deň, nás vybrali na testovanie hier a tak moje deti nedočkavo čakali až príde balík. V deň keď kuriér zazvonil a ja som prišla hore aj z balíkom deti má už k tomu nepustili :grinning:

Počas 14 dní sme mali možnosť testovať hry VYNÁLEZY a MATEMATIKA.


Hra obsahuje 1 presipacie hodiny, kočku a 70 kartičiek s 8 otázkami a 1 kartičku s návodom. Cena tejto hry sa pohybuje okolo 15€.

Na každej kartičke sú v predu obrázky, ktoré si deti počas 10 sekúnd pozerajú. Po tomto čase hodí kočkou a to číslo (1-8) čo padne mu je položená. Ak na ňu správne odpovie tak kartička mu ostáva. Ten čo má kartičiek najviac vyhráva :slight_smile:

Matematika - Hra je určená od 7+

Túto hru najradšej hrával najstarší syn (12 rokov) pretože matematiku má rád. Podľa môjho názoru nie je to hrá od 7 rokov, ale vyššie. Niektoré veci sa v tomto veku deti v škole ešte vôbec neučili a tak dcéra bola sklamaná a nemohla ju veľmi hrávať, aj keď snažila sa ale....

Vynálezy - Sú určené od 8+


Táto hrá patrila k tým čo sa hrali častejšie lebo sa mohla zapojiť aj dcéra a otázky boli zaujímavejšie

Počas týchto 14 dní sa veľa zaujímavého naučili, hlavne z vynálezov, tak ako aj my dospeláci, ale hlavne sme sa zabavili ako rodina počas večerov alebo škaredého počasia.

Osobne z čoho som bola sklamaná, vekové kategórie sú pri niektorých hrách nižšie ako by mali podľa môjho názoru byť. Ďalšia vec, že môj najmladší syn sa nemohol vôbec hrať pretože ani do jednej kategórie nespadal a tak má to trochu zamrzelo že nám prišli 2 hry takmer v rovnakej vekovej kategórii aj keď sme na začiatok zadávali vek deti. Inak ja ako rodič som spokojná že je to zábavná hrá a pri tom sa deti veľa naučia

A chcem poďakovať Albi, že nám dala takúto možnosť vyskúšať hry v kocke

#test_albi a #recenzia

Čítaj celý článok
michalag
16. jún 2016
Náááramkovanieee 105 fotiek
michalag
25. mar 2016
NáramKovaniE 2 260 fotiek
michalag
30. nov 2015
Hobby 37 fotiek
michalag
20. mar 2014
Paint for textile 21 fotiek