• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
caute, baby pomoooc... snazim sa fotit tak ze zaostrim na oci, drzim zaostrene, prekomponujem a cvaknem... a vsetko mam neostre :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja uz som zufala.. co mozem robit zle????
15. apr 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka nemas zase prepnuty objektiv ?
15. apr 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami nie nemam... mne to zaostri, aj mi signalizuje zaostrenie a ked prekomponujem tak zle zle zle....
15. apr 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka divne :sweat_smile:
mne vcera blbla expozicia ... skus vypnut a zapnut :wink: mozno sa umudri :wink:
15. apr 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kasami lenze mne toto robi stale... od kedy som zacala takto fotit... podla mna ten fotak je uplne nanic... alebo ja som totalne neschopna...
15. apr 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka robis pomocou AE/AF-L ????lebo pri jeho stlačení sa nezamkne len autofokus, ale zapisu sa aj expozičné hodnoty...tak moze to byt zrejame aj tym :unamused: skus zaostrit potom prepnut do režimu manuálneho ostrenia,prekomponovat a cvaknut :wink:
15. apr 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka no, mozno pustis spust a tak sa to rozostri... alebo ostris zle, len si to nevsimnes...
15. apr 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t nie, lebo vsak ja nepotrebujem uzaknut expoziciu... a to co pises by som pri foteni mojej malej nemohla... nevidim zmysel to hadzat do manualneho rezimu...
15. apr 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela doteraz som ostrila vzdy medzi ocka a mala som krasne ostre zabery, az na to ze nad hlavou kopec miesta... teraz robim presne to iste, akurat pred dotlacenim spuste zidem z oci cca na krk... ale stale drzim v strednej polohe spust... a je to zle...
15. apr 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka mne sa osvedcilo ostrenie palcom
15. apr 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka som precitala ze preexponujem :sweat_smile: a uz nerozmyslam...asi som zrela na postel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela to je cooo to ostrenie palcom :confused: :sweat_smile:
15. apr 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t aha, no to nic :slight_smile: aj mne sa stava... :slight_smile:
15. apr 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka sa mi nechce vysvetlovat (a ja ani vysvetlovat neviem), precitaj si :slight_smile: http://www.ephoto.sk/fotoskola/clanky/zaciname-s-fotografovanim/zaostrene/
15. apr 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostrenie palcom je dobre ked menis kompoziciu ale chces mat zaostrene... lebo mne sa stavalo ze som povolila spust a potom som mala samozrejme rozostrene... takisto nemusim menist ostriace body, vacsinou to mam na stred, zameriam si, prekomponujem, cvaknem....
15. apr 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka no niekedy sa az cudujem :zipper_mouth: hlavne ked mam na rozume milion veci...uz radesej nic nepisem ,lebo uz teraz nechapem svojim vlastnym prispevkom :sweat_smile: idem zalahnut,dobru noc zeny :pensive:
15. apr 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela dakujem idem to kuk...
15. apr 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela tak som asi dosla na chybu... ja mam rezim zaostrenia nastaveny na AF-A, cize ked som prekomponovala, tak automatika si to zle vysvetlila.... uz som to hodila na AF-S.... mozem zajtra skusat... ale ze ake fasa fotky som si dnes dosra.aaaaaaaa :angry: :angry: :angry: :angry:
15. apr 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka asponze si na to dosla...
15. apr 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t takze v du by mala byt fotka odfotena az po jej zadani? spravne?
alebo to potom hodim len sem na inspiraciu len neviem teraz kde tu fotecku mam :sweat_smile:
15. apr 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela no to ano.. asi zacnem citat manual k fotaku :grinning:
15. apr 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka kludne tam daj aj staru fotku, ked splna zadanie ja s tym problem nemam :wink:
15. apr 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela ok, tak poslem mailikom naraz aj so stromami - aj ked zatial mam len jeden :sweat_smile:
15. apr 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja si vsimam ze ma fotak problem zaostrit malemu na oci - on ma take jemne crty a nemam ani jednu 100% ostru jeho fotecku tvare
15. apr 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
protiklady :grinning: :grinning:
16. apr 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako prazdno tu je :confused: :confused: my sme dnes boli v zoo,nieco som nafotila ale malo,bola som sama s malym tak sa moc nedalo :unamused: no nic moc...zajtra ak bude pekne tak asi pojdeme zas :grinning:
16. apr 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja mam jednu foto na protiklad ako vysitu (len je z minuleho roka). len mam na jednom mieste trocha prepal, chcela som to upravit., a miesto toho som bola s malou na pohotovosti, lebo sa zosypala z postele na hlavicku. :frowning2: takze hadam zajtra.
16. apr 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes cely den lietala, boli sme v IKEA, nakupila som tri stoly, tak som skladala... a zajtra este pokracujem plus musim popratat... katastrofa, jak ja taketo veci neznasam... fotak mi aj prachom zapadne kym sa ja k nemu dostanem, lebo v pondelok este aj na sluzobku idem, tak zas nic nepofotim

@saskarisko hmm, "zaujimavy" program :confounded: snad je vsetko OK
16. apr 2011 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok