• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

31. marca 2016 
ahojte baby,
nestiiiiham ani fotak do ruky zobrat,hruza so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takeeee pekneeee fotky ste sem nahadzali,sikovne ste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inak ta fotka prazskej ulice je super,mne nevadi nic :grinning:

@zuzu80 dneska som si spomenula na teba,som bola vo vraaaabloch :grinning: a zajtra idem,no uvidim ak to klapne tak tam budem aj castejsie :grinning:
27. apr 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny kupila som si filter ale len taky obyč.za 8eura ale ked som s nim dnes na slnku fotila tak fotky som mala take jak vyblednute :unamused: som zila v tom ze budu skor take zive ,tak teraz neviem kde robim chybu :confounded: asi trebalo kupit kvalitnejsi :sweat_smile:
27. apr 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t pootacaj nim :wink: teda predpokladam ze sa bavime o polarizaku
27. apr 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@barbarka ten sa otacat neda :sweat_smile: http://www.fotolab.sk/produkt-71/detail-19/hama-uv-filter-52mm chcela som hoyu ale nemali na penu 5Oku tak mi ta predavacka poradila tento ale je na prd aj som sa cudovala ze hoya 60euro a tento 8 :grinning: :grinning: :grinning: ...,je to asi len ako ochrana objektivu
27. apr 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t ja mam tiez hamu a da sa otacat
27. apr 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t no nevyznam sa v tom len typujem je tam napisane haze /hmla,;para,opar,zakal/ takze asi to tak ma byt
27. apr 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka ty mas polarizak a to co ma silvia je uv filter
27. apr 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t silvi to nie je polarizacny ale uv
@olienka12 hej prave som si vsimla :wink:
@silvia.t a chcela si polarizacny ci uv, ked polarizacny odnes naspat ze to neni ono
27. apr 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t silvi ja mam zatial tiez len uv,tiez hamu v podstate to beriem len ako ochranu skla nic viac,ale chystam sa na polarizacny a na nejake prechodove,uvidim kolko koruniek bude :dizzy_face:
27. apr 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majulcek prechodove su ti v podstate zbytocne. Ja som bola minule v ephote a tam mi skuseni chlapi poradili, ze ak sa tomu nechcem venovat profesionalne, tak su to vyhodene prechy a ze photoshop ci zoner dokazu zazraky :wink: ja som si aj skusala pridat prechodovy filter v zoneri a je to fakt bomba na niektorych krajinkovych fotkach :dizzy_face:
28. apr 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vcera som dostala balicek makro kruzkov na objektiv, len neviem, kde a ako ich vyuzit. Su to +1, +2, +4 a +10. Je to AKIRA HD digital macro... Ma s tym niektora z vas skusenosti? :fearful:
28. apr 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi ja mam medzikruzky tusim 12,20 a 36mm ale velmi s nimi nefotim, ale v DU stromy mam s nimi take detaily kvetov. Kruzky nasadzujem na 50-tku objektiv, ale ostrenim manualne a malokedy z toho vylezie dobra fotka :unamused:
Ja s tym fotim ale velmi malo.
28. apr 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbarka no ja som chcela polarizak,tiez sa v tom velmi nevyznam tak aj preto som to nekupovala cez net ale isla do obchodu aby mi poradili :angry: :angry: :angry:
28. apr 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nemate niektora akcie florabelky LUXE II ? na stranke maju super ukazky, tak by som ich aj rada vyskusala :wink:
28. apr 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky do kritiky som pridala jednu foto v 4 upravach co som skusala dajte mi k tomu nejaky koment prosim chcem vediet ktora by sa najviac pacila foto obycajna vcera na zahrade
dakujeeeem

@lili_a_mimi tu luxe ii by som aj ja moooc chcela :slight_smile:
28. apr 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 idem pozriet :wink:
28. apr 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 aj ja som ti uz nechala koment :wink:
28. apr 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem idem kuk
teraz dosiel ten set jake to je milene,len to musim poskladat a vyskusat a zatial netusim co do coho :slight_smile:))
28. apr 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t no tak ho chod naspat predavacke o hlavu obuchat :angry: ze si si pytala polarizacny a predala ti uv
28. apr 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dnes som fotila maleho chlapceka a niektore foto vyslo super,tak sa tesiiim :grinning: :grinning:
28. apr 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 aj my ich chceme vidiet :wink: sem s nimi! alebo na picassa :sunglasses:
28. apr 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_a_mimi :grinning: dam na picasa len sa s tym hram :slight_smile:
28. apr 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja som spamer, prosim kuk tie foto zasa je to jedna vo veeela upravach a neviem sa rozhodnut podla ktorej budem upravovat dalsie :slight_smile:)))
28. apr 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby stiahla som si lightroom 2,3 ale som s toho trocha magor :unamused: tak idem nieco nastudovat...ale mam problem musim vymazat z PC jeden program lebo uz nemam miesto a neviem aky ???mam PS cs3,elements6,zoner,picasa a teraz aj ten lightroom a vsetky vyuzivam lebo nieco mi je lepsie tu nieco tam...vy v com najcastejsie upravujete?
28. apr 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olienka12 a co keby si skusila nechat ich prirodzene? mozno sa len pohrat s jasom a kontrastom, pripadne saturaciou? ved deti v prirode su krasne same o sebe, netreba to este nejak dozdobovat.... ale to je len moj nazor :slight_smile:
28. apr 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t no ty toho mas! :grinning: ja mam len LR, PS, a prehliadac fotiek :grinning: a v notebooku mam aj picasu ale to len kvoli picasawebu....
28. apr 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cruela hmm ked mi pridu take obycajne ked viem ako sa da vyhrat s farbami :slight_smile:
28. apr 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este k tym vlaskom neni tam prepal on ma take svetlunke vlasky dnes som si na prepali dala obzvlast pozor a mala zobrazovanie vo fotaku nastavene ;))
28. apr 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok