Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

olienka12
29. apr 2011

tak uz mi doslo aj mobilne pozadie dnes vsetko skusam 🙂)
musim prist na to kedy mi odpaluje zablesky a kedy nie no kazdopadne este musim odpalovace kupit 🙂) tesim sa jak mala,dlho som sa k tomu odhodlavala kupit take cosi 🙂)

silvia.t
29. apr 2011

Ahojte baby,ja som dnes bola pozriet na notebooky ten moj uz doziva je v dezolatnom stave ☹ a jeden sa mi celkom pozdaval aj cena fajn tak asi si ho vezmem,a na objektiv mozem zabudnut ten az najblizsie na vianoce 😅
este nemam nic nafotene do dú dufam ze stihnem 😀

olienka12
29. apr 2011

@silvia.t daj parametre

silvia.t
29. apr 2011

@olienka12 tento http://www.guroo.sk/notebook-hp-probook-4520s-c... ale kupujem tu od jedneho znameho za 460eur on mi ho odporucil 😉 tak dufam ze budem spokojna

olienka12
29. apr 2011

@silvia.t no len pories si windows lebo pod linuxom ti vela veci nepojde

kasami
29. apr 2011

Ahoj 🙂

@olienka12 poskladane ? naisnstalovane ? vyskusane ? nafotene ?
@silvia.t podobne ... ja tiez potrebujem novy komp alebo notebook ako sol 🙄

toto som cvakla vcera pred kupanim 😉

olienka12
29. apr 2011

@kasami vyskusane,ale nefotila som nejako sa mi dnes nic nechce cely den som taka rozclivena dopoludnie som revala pri telke 🙂)) moj milovany londyyyyn 🙂))

olienka12
29. apr 2011

@kasami skoda tej nozicky inak parada

kasami
29. apr 2011

@olienka12
hej ja viem .... ale tam kde ma nozku ma zase mojka zavrete ocka 😝

maruskak13
29. apr 2011

ahojte,
zaujala ma tema FOTOGRAFUJEME 🙂
tak by som sa rada k vam pripojila ak mozem..
Ja fotim od zaciatku tohto roka.. na vianoce som dostala od manzela prvu zrkadlovku NIKON a k tomu
poukaz na kurz fotografovania ako ovladat ten pekelny stroj 🙂

vidim ze sa tu bavite aj o kurzoch tak mi neda aby som vam neodporucala kurzy
v Akademii Kreativnej Fotografie www.akf.sk
Ja som tam uz zostala co sa tyka kurzov.. absolvovala som ich uz vela..
naozaj individualny pristup a tak vas to chyti ze nebudete vediet prestat 🙂

asi najlepsie je vidiet na vlastne oci 🙂 tak na ich stranke si mozete pozriet aj moju foto-tvorbu 🙂 z kurzov
http://www.akf.sk/Galeria/Fotograleria-z-kurzu-...

Odvtedy ma moj drobcek take fotky ze uz som nafotila aj deti vsetkym znamim 🙂

ako fotite vy? 🙂

maruska

kasami
29. apr 2011

@maruskak13 vitaj 🙂 akurat sme sa o tom kurze bavili .... keby bol trosku lacnejsi uz sme viacere tam 😀 pekne fotecky ste nafotili 🙂

maruskak13
29. apr 2011

ahoj kasami, dakujem za privitanie 🙂
ale vies ake fotky budes potom robit.. a este len vtedy ta to zacne bavit..
viem ze ked pozries na ceny tak ta to asi odradi..
treba kupit pokladnicku ze na foto kurzy.. 🙂 kusok posporit a naozaj ist aspon na ten uvodny kurz kde ta naucia zaklady..
ja uz mam taku pokladnicku 🙂

kamarat, ktory foti uz dlho.. po prvom kurze povedal ze len si myslel ze vie fotit..
a spori uz na vikendovu skolu fotografie.. a to robil take fotky ze by si povedala ze wow.. 🙂

super je ze ked sa naucis dobre fotit tak si mozes prenajat potom aj atelier u nich a urobis drobcovi krasne foto..
ja sa akurat na to chystam 🙂 nafotit sama toho mojho neposednika v atelieri.. nechcela by si sa pridat?


cruela
29. apr 2011

@maruskak13 to je super, ze sa ti kurz pacil a si spokojna.... pochval sa nam so svojou pracou 🙂 fotis cca 4 mesiace, absolvovala si kopec kurzov, takze to je skvela prilezitost vidiet, ci su tie kurzy ozaj dobre a zaciatocnik sa nauci paradne fotit

kasami
29. apr 2011

@maruskak13 no ja taku uz mam 😝 kupila som si z nej externy blesk a dnes externy hardisk 😝 najblizie som chcela setrit na sigmu 70-200 😝
zajtra idem na http://www.eduart.sk/nase-fotokurzy/level-2/fas...

ako jasne, ze ma to laka .... ale zial neda sa vsetko po com mi srdce blisti ☹

cruela
29. apr 2011

@kasami a mne potom poskytnes dake info 😉

cruela
29. apr 2011

@olienka12 sa mi zdaju tie tvoje fotky tmave... ci to bol zamer a tak to malo byt?

olienka12
29. apr 2011

@cruela ktore?

olienka12
29. apr 2011

@cruela inak moze byt ja mam na prd nastavene monitory :(

cruela
29. apr 2011

@olienka12 tie puciky co mas na picase... akoze nevyzera to zle ani tak tmave, ale lepsie by to bolo podla mna kulincek svetlejsie

kasami
29. apr 2011

@cruela do kedy mame DU protiklady ?
ja len ze este stale som neprisla na to ako komentovat 😝

olienka12
29. apr 2011

@cruela jo to som robila na velkom monitore inak ukaze ak ona notase

cruela
29. apr 2011

@kasami zajtra je posledny den.... ako to ze to nejde komentovat? hmmm.... pocuj, tak sa prihlas ako admin a ked budes pisat koment, tak napis ze kasami a budeme vediet,... poslem ti do spravy prihlasovacie udaje, ak ich nevies

@olienka12 ja to kukam praveze na velkom (a celkom dobrom) monitore... ale ako hovorim, je to aj tak fajn

kuuurna, musim daco nafotil, som do tejto ulohy nedala ani tuk....

saskarisko
29. apr 2011

ahojte,
@kasami - stlac prihlaste sa, aby ste mohli hlasovat. a jednoducho ten formular vypis, rovnake hesla a veci, ako to chcelo po tebe pri registracii na picasse

baby, ja prihodim foto zajtra. mam nejake stromy, len to musim nejako spracovat 😉 a potom hodim aj komenty

maruskak13
29. apr 2011

ahoj cruela
tak posielam par fotiek.. 🙂

kasami
29. apr 2011

@saskarisko skusala som ... uz som sa prihlasovala aj v priebehu niekolko dni a stale nic ....
@cruela nic mi neprislo 😝
ale dala som Adenke svoje meno a heslo .... no a prave jej pise, ze ani jej to nejde 😅 nemrknes ty ? pls ? 😅

kasami
29. apr 2011

@cruela dakujem 🙂

maruskak13
30. apr 2011

cruela, este mam zopar pokusov 🙂
budem rada ak mi ich skritizujete nech sa mozem zlepsovat..

saskarisko
30. apr 2011

Ahojte,
tak sa mi podarilo pridat par stromov do temy stromy v rozpuku. do temy protikladov mam len tu jednu foto, co som pridala, aj ked napad bol, ale realizacia niekde zlyhala 😅 za nejake tri hodiny by som chcela ist fotit deti do pupavoveho pola, tak dufam, ze pocasie vydrzi, a jasne, ze deti tiez 😉

@maruskak13 -vitaj, pekne fotecky mas, len niekde urezavas rucicky, bradu,...

maruskak13
30. apr 2011

@saskarisko dakujem 🙂
ano s urezavanim brady a ruciciek je to niekedy nie naschval ale ten moj drobec je rychlejsi ako
moj fotak 🙂 ked sa snazim aj o dobru kompoziciu 🙂 a to su take tie moje zaciatky..
trenujem stale aby som sa zdokonalila.. 🙂

olienka12
30. apr 2011

@maruskak13 maly je zlatucky, tie orezy vadia aj mne a tie farebne upravy mi pridu take nevyrazne fotka mi pride plocha pri takych farbach najviac sa mi paci ta balkonova co sa opiera o mur aj ked je tam rucka seknuta 🙂
a vitaj medzi nami, nedaj sa odradit kritikou da sa tu vela naucit 🙂)