Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

silvia.t
12. máj 2011

nieco uz mam,zo 100 fotiek asi 4 pouzitelne na tlac 😒 asi budem fotit uz len po 18ej na tom slnku mi to voooobec nejde

lili_a_mimi
12. máj 2011

Ahojte! Vcera som bola s mm na koncerte IMT smile akustik tour 🙂 a bol tam skupinka 7-10 fotografujucich ludi. Predpokladam, ze bud boli z nejakej fotoskoly alebo z nejakeho fotoportalu... ale niektori z nich mali poriadne dela 😵 😵 😵 normalne som nad tym rozmyslala, ze by som sa k nim tam pridala 😀 😎 😀 no moj fotacik zostal doma 😠 😖

lili_a_mimi
12. máj 2011

@silvia.t pekne fotecky 😉 ten vas Tamer je taky fesak... 😵

maruskak13
12. máj 2011

@silvia.t pekne fotky.. veru fesaka mas doma 🙂
skus taky ten difuzer biely dat nad maleho ked je take ostre slnko a bude ako pod mrakom.. pekne svetlo 🙂

saskarisko
12. máj 2011

Ahojte,
@hajanka - krasne fotecky mas, velmi 😉
@silvia.t - ja som fotila od 10.30, a teda fotecky mas ovela lepsie ako vysli mne
@ivka000 - pekne zapadovky
@monika0001 - gratulko k babulke. vela zdravicka a stasticka do zivota jej prajem 😵

silvia.t
12. máj 2011

@saskarisko a fotila si 50-kov?ja som fotila okolo 14ej,este si tie fotky nejako upravovala?

saskarisko
12. máj 2011

@silvia.t - pevnou 50tkou, iba je tam trocha pridany kontrast a orezanie. nic viac

silvia.t
12. máj 2011

@lili_a_mimi
@maruskak13 dakujem baby... mysli difuzer na blesk? 😅

maruskak13
12. máj 2011

@silvia.t nie, myslim taku tu bielu odrazovu dosku ktora je sucastou takeho setu s odrazkami..

ivka000
12. máj 2011

@silvia.t mne sa najviac páči tá prvá krásne farby má tričulko 😵
@saskarisko super 🙂
s tým slniečom je problém a s odrazkou tiež lebo mi ju nemá kto nosiť 😅 ale krásne fotečky som mala pri zapadajúcom slniečku 😵 tak sa snažím v priamom veľmi nefotiť ja mám viacero takých krásny záber ale sú úplne nepoužiteľné kôli hrozným tieňom ale uvedomila som si to až doma 😒

silvia.t
12. máj 2011

@silvia.t jaaaaj tak ja si nieco vyrobim 😀 inac tam kde sme dnes boli fotit bolo prenadherne asi zajtra pojdeme zas ale pri zapade...len je to daleeko za lesom a teba tam slapat 😅

olienka12
12. máj 2011

ahojte,pozeram,ze vsetky vyuzivame krasne pocasie 🙂 my sme dnes boli tiez na jednom nadhernom mieste pridavam foto 🙂

silvia.t
12. máj 2011

hmmm odpovedala som sama sebe 😅
@maruskak13

maruskak13
13. máj 2011

@silvia.t 🙂 v pohode pochopila som to aj tak... 🙂

barbarka
13. máj 2011

@maruskak13 a ako to cudo vyzera? to akoze dam nad osobu ktoru fotim? inak co stoja take odrazky najlacnejsie, ja pouzivam tu vec do auta ale ludom to moc svieti do oci aj tie kupovane odrazky tak?

barbarka
13. máj 2011

@silvia.t super fotecky. najma ta prva, krasne triceno na fotenie
@olienka12 u teba sa mi najviac rata ta ako bezi po travicke 😵

barbarka
13. máj 2011

@monika0001 my sa este nepozname ale gratulujem k princeznicke 😵

barbarka
13. máj 2011

@maruskak13 uz som nasla na nete, to je vlastne sucast ten odraznej dosky, no asi tiez skusim daco vyrobit 😅

ivka000
13. máj 2011

inak ak chcete zlatú odrazovú dosku tak dá sa použiť aj toto http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/lepenkova... ja to používam pod torty 😀 to je cena 5ks

silvia.t
13. máj 2011

@barbarka dakujem,prosim posli mi link kde si nasla tu vec ja to neviem najst a ide mi strasne pomaly net 😠 ma z neho uz trafi... ja veci na oblecenie kupujem uz len podla toho ako to na fotke bude vyzerat 😀 😀 😀 a najlepsie su z nextu krasne farbebne na fotenie ako uliate

janula
13. máj 2011

Ahojte, baby, prosím Vás, kto posielal tú knihu netom ? Môžem aj ja poprosiť ???? ĎAKUJEM ! 🙂

janula
13. máj 2011

@monika0001 - máme rovnako narodené deti 😉 , len my máme o 24 mesiacov viac 😀 aj môj Filip je narodený
4.mája 😵 želám malinkej veľa zdravíčka a všetko dobré 😵

michalag
13. máj 2011

Ahojte 🙂

pridavam par foto, no lepsie to vidiet na blogu http://photosblog-mishka.blogspot.com/

a idem kukat Panelak 🙂

maruskak13
13. máj 2011

@barbarka @silvia.t tak ste to nasli 🙂 super.. funguje to naozaj vyborne len musite mat niekoho kto to podrzi..
ja som sa to naucila pouzivat na kurze portret.. fotili sme na prave poludnie.. a kraasne to fungovalo..

maruskak13
13. máj 2011

@michalag pekne fotky.. ta prva a druha pupavova sa mi pacia najviac 🙂

barbarka
13. máj 2011

@maruskak13 ta odrazka sa mi paci, ako uz som o tom pocula, ale dnes som ju viac okukovala po tvojom prispevku a rozmyslam ze si to budem priat na narodky, mozem vediet odkial si ty kupovala?

barbarka
13. máj 2011

@maruskak13 a ktoru velkost , ja som nasla na tom linku predtym 110 za 28e, uz som vravela mm ze by som to chcela na narodky 😅

barbarka
13. máj 2011

@maruskak13 a tiez to tak velmi oslepuje fotografovanych ako moja autova? ci je to lepsie? alebo si to v pozicii modela este neskusala 😉