Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

olienka12
15. máj 2011

@lili_a_mimi presne tam som tie mravce videla 🙂))))

lili_a_mimi
15. máj 2011

A co by ste povedali na "Sport a pohyb vo fotografii" alebo na "Brany, dvere, vrata..." alebo "Jedlo" pripadne "Detske hracky troska inak..."?

silvia.t
15. máj 2011

@lili_a_mimi sport a pohyb sa mi paci 😵 😵 😵 😵

janula
15. máj 2011

Ahojte 🙂
@lili_a_mimi - super nápady 😉 ja s mojim kompaktom moc pohybu asi nezachytím, mám strašne dlhú, pomalú uzávierku ... a brány, dvere, vráta - to je moje !!! moja krvná skupina - to doslova milujem ! 😉

janula
15. máj 2011

čo na to vravíte ?

silvia.t
15. máj 2011

@janula ta brana je pekna 😵 ale nepaci sa mi moc farebna uprava,ja by som to fotila na vysku aby bolo vidiet aj nebo a nechala to farebne 😀

janula
15. máj 2011

@silvia.t - no to je fotené na výšku, aby som tam mala tie tiene a orezané tak kadejako, lebo tam boli napravo žeriavy, škaredá nejaká búdka, turisti a tak ... a to bolo v sépiovom odbobí 😅 fotené ... mám aj farebnú, ale to sa zase nelúbi mne... počkaj, hodím ...

janula
15. máj 2011

no a aj dole bola nejaká divná budova, to mi tam nesedelo, tak som to tak kadejako, aby mi tam ostala len tá bránička

michalag
15. máj 2011

@lili_a_mimi ja s mojim kompaktom tiez sport asi nespravim podobne ako @janula, ale jedlo a brany je dobry napad 🙂 😉

ivka000
15. máj 2011

Dakujem baby mne sa medzi moje favoritky patria barbarka - v cukrárni, silvia - klobúk, cruela - apolo, zuzu - trávička pri západe slnka, ale všetky sú krásne 😵

daľšia celomesačná môžu byť farby a teraz by sa mi páčila aj voda alebo kvapky ,... aj u nás teraz prší ...
inak dnes som bola fotiť Deň hasičov tu u nás tak večer ked stiahnem tak hodím dačo ... inak ako fotíte ked prší ? som sa narobila s tým dáždnikom 😀 potom som si zohnala nosiča 😅 chudák foťak dnes som mu dala zabrať 😀

ivka000
15. máj 2011

@janula parádne brány ale mne tiež tie farebné úpravy nerežú inak super 🙂

ivka000
15. máj 2011

a téma šport dnes som cvakala hasičskú súťaž tak nejaké akčné zábery sa hádam nájdu 😀

michalag
15. máj 2011

dnešné počas dažďa

cruela
15. máj 2011

@michalag misi, krasne fotky... preco sa ty nezucastnujes nasich DU? ja furt cakam, ze nahodis dake foto a furt nist 😒

mame uzavretu dalsiu ulohu a cakam na nazov novej temy, nech mozem zriadit novy album 🙂 najcastejsie sa spominali dvere/brany/vrata, dalej svet v pohybe a vodna tema... takze hlasujte 🙂 ja osobne by som sa priklonila k tym dveram, ale ani voda neni zla...

cruela
15. máj 2011

a este sumar som zabudla pripojit...

barbarka
15. máj 2011

kedze ma byt najblizsie dni skaredo som za vodu 😉 ale aj tie dvere by sli, sport je uz riadna vyzva, to neviem ci zvladnem ale sak dakych postavajucich futbalistou alebo svagrina mi zapozuje na korculiach 😀

@cruela pocuj nemas daky link na dake jednoduche vysvetlenie lightroomu dajak sa nevieme celkom pochopit 😅

olienka12
15. máj 2011

hmm skaredo hmm voda... toto sme tu mali minuly rok bytovka nam plavala este tyzden https://picasaweb.google.com/velky.saris/Saris4... normalne ta rieka je tak,ze chodime az dole hadzat kamienky

kasami
15. máj 2011

ahoj 🙂
ako tak pozeram nestihla som temu 😅
tak snad dalsiu stihnem 😝 nejak ten cas rychlo letiiii 😠

lili_a_mimi
15. máj 2011

ahojte! este ma napadla tema "geometricke tvary" - da sa fotit aj vo vnutri aj vonku, v akomkolvek pocasi... ale aj tie dvere sa mi lubia 😉

michalag
15. máj 2011

@cruela dakujem 🙂 .... ja sa v tom picase neviem orientovat a navyse mi ho zobrazuje nejako divne 😒 ☹

ivka000
15. máj 2011

baby tak čo tá nová téma ? aj geometrické tvary vyzerajú zaujímavo 🙂 alebo tá voda ?

michalag
15. máj 2011

nieco z vody 😅

ivka000
15. máj 2011

a zo spomínaného dňa hasičov to sú skôr také reportážne foto 🙂

ivka000
15. máj 2011

ha ha ha a ten letiaci chlapec to bola skôr náhoda 😀

olienka12
15. máj 2011

baby ktore mate fotak s motorcekom a chcete 50tku http://www.ephoto.sk/bazar/predam/objektivy/bra...

ivka000
15. máj 2011

škoda že ja nemám hned by som ho brala 😒

ivka000
15. máj 2011

a ešte púpavka a naše hry z piatka 🙂

lili_a_mimi
16. máj 2011

@cruela daj novu temu 😉

cruela
16. máj 2011

ok, davam temu... tema od 16. do 31.5. je "VODA" - fantazii sa medze nekladu, moze to byt voda v akomkolvek skupenstve, tvare, mnozstve, ale musi to byt dominanta fotografie