• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
ja mam tiez sb600 a uplne ten blesk staci
9. sep 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teď jsem byla na balkoně a máme úplně nádherný měsíc, obrovská zářící koule, půčte mi někdo foťák :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zajo79 tak ty budeš kupovat foťák na té výstavě? Tak hodně štěstí :dizzy_face:

@nikonka tak to ráda slyším :dizzy_face:
9. sep 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista tak ja kadzu jednu foto upravujem... niekedy staci len WB a niekdy sa s tym musim pohrat viac...ale na net som surovu foto este nezavesila :sweat_smile: teda ako porovananie s upravenou tak to hej
ja zas pouzivam akcie dost casto teda mam 2-3 ktore pouzivam,a potom si uz len doupravujem podla svojho gusta...niekomu sa to paci ,niekomu nie...kazdy ma svoj styl a nie kazdemu oku ulahodi :grinning:
9. sep 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krista silnejsi blesk je vacsi, tazsi a hlavne strasne zere baterky... a malokedy sa podla mna vyuzije silnejsi vykon.... takze ja by som vyssie ani nesla... neplati ze cim vacsi tym lepsi :slight_smile:
9. sep 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja PS pouzivam malo :slight_smile: ja som milovnik LR :slight_smile:
9. sep 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@krista ja mam SB 800 ,povodne som chcela 600 ale tento co mam som nasla na bazosi za super cenu,a je ako novy a som spokojna,ale straaaaasne zerie baterky :sweat_smile:
9. sep 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikonka aha tak to jsem netušila, kamarádka má k D5000 ten SB900 tuším, jestli jsem to správně napsala a říkala že ostatní nevycházely v referencích moc dobře tak vzala rovnou ten nejdražší... no já si stejně jednou na ten nejlepší mít nebudu, tak ráda slyším, že stačí ten levnější :slight_smile:

Však se jednou přijdu optat, jen abych měla pro začátek s čím fotit :sweat_smile: :pensive:

@silvia.t máš ale fakt krásné fotky, líbí se mi všechny! :slight_smile:
9. sep 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krista NEEE, JA CAKAM KYM OHLASIA NOVINKY.... dllllho sa caka na nastupcu d700... mozno d300s
9. sep 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t zas som raz mala pravdu :grinning: myslim tie baterky :slight_smile:
9. sep 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t tak to jo, zase když vyjde cenově líp ten lepší tak proč ne :dizzy_face:
9. sep 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 jo aháá a myslíš že to bude už do dvou týdnů jo? :slight_smile: no tak snad se dočkáš :dizzy_face:
9. sep 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikonka hej mala :grinning: ,aj co si pisala ze minalane 2balenia mi treba tak som vzala pre istotu 3 a veru som ich aj vsetky vybila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krista ja len musim vediet co sa chysta.... a podla toho sa rozhodnem.
9. sep 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale koukám, že jste tu teda vesměs Nikoňáci, má někdo Canona? Ten se zase nelíbí manželovi takže o něm nějak skoro neuvažujeme :sweat_smile:
9. sep 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 každopádně držím palce :slight_smile: snad i já budu brzo vědět jak to bude. Teď právě čekáme na to jestli budeme kupovat nové auto nebo ne a podle toho se rozhodnu... jenže taky pořád nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista objektivy ma nikon podstatne lepsie ako canon, tam su dobre objektivy strasne drahe, kdzeto u nikonu aj stredna trieda je paradna
9. sep 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krista ono sa oplati si pockat par tyzdnov, ci mesiac ´-dva dosetrit ako kupit slabsiu triedu...
9. sep 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikonka nám ten Nikon taky padl do oka, naučili jsme se ho postupně oba ovládat (manžel ještě musí trénovat) a prostě jsme ho měli rádi jako člena rodiny :grinning: ale zklamaly nás ty dva špatný typy :frowning2: tak jsem se bála do něj znova jít :frowning2: každopádně ale nechci zanevřít na všechny typy, ta D90 mě nadchla, že je prostě o třídu výš za skoro stejný peníz jako D5100 třeba... no tak uvidíme na co dosáhneme finančně :slight_smile:
9. sep 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikonka ja co som bola fotit svadbu tak ten kameraman chce kupit canon 5D mark,na kamerovanie vraj v tom je canon lepsi ako nikon ale neviem co je na tom pravdy :sweat_smile:
9. sep 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista drzim palec :slight_smile: pokial sa chces foteniu venovat seriozne, na 5100 zabudni :wink:
9. sep 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t canon 5D mark má @bambi2 a je to asi nadupaná mašinka, ale já se v tom až tak nevyznám, tak těžko můžu soudit :slight_smile:
9. sep 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikonka dobře zapomenu rozkaz :grinning: to víš že chci to nejlepší :dizzy_face:
9. sep 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia.t akoze kamerovat na fotak? a podla toho vybera aparat? :grinning: jeziiiiis, to ma pobavilooooo :grinning:
9. sep 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ještě mám dotaz, točíte s tím taky někdo videa, s tou D90? Vím, že to neni priorita na zrcadlovce a vím že tam neostří samy (jako na D3100 - i když ani s tou mi to moc nešlo :sweat_smile: holt jsem měla málo času na trénování) jen si říkám jestli to tam užiju a když ne tak mám obyč. digitálek na tohle a to mi postačí no :slight_smile:
9. sep 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista canony maju dobre tela, dalo by sa povedat ze lepsie ako nikony... ale objektivy su zas naopak u nikonu ovela lespie.... napriklad ked sa porovna 24-70 od nikonu a canonu tak jednoznacne vyhrava nikon :slight_smile:
9. sep 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvia.t Jo aha, já jsem si to musela přečíst znova, tak na filmování bych si koupila radši dobrou kameru jestli se tomu chce věnovat profi :confused:
9. sep 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krista ja kamerujem, aj na svadbe som minule tocila a je to v dobrej kvalite
9. sep 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikonka aha, no jsou to asi takový věčný soupeři Canon vs. Nikon :slight_smile:
9. sep 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok