• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
@katuska26 obe rovnake, ta so zenou je starsie vydanie, s muzom novsie.
24. feb 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vidím že sa tu nakupuje vo veľkom...aj ja by som chcela hmmm...len niet začo..a asi tak skoro sa ani nebude, už nech je fajn vonku a teším na exteriérovky :slight_smile: ... zatiaľ si budem čítať a vylepšovaľ závity v hlave aby som sa dopracovala k skvelým záberom.. :sweat_smile:
24. feb 2012 o 13:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katuska26 ,@lucqa ....ja mam stiahnutu tu s tou zenou...je to tusim 3. vydanie. Toto posledne s tym chlapom som na nete nenasla...je aj to niekde?
No, teraz to strasne lutujem..vtedy som nemala ani tusenie, ze je po tej knihe taky dopyt...ved stoji cca 35-37 euro...
24. feb 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 - ja mam doma tu s tym cernoskom :wink: A dala som za nu tusim 29e
24. feb 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucqa a je rozdiel v knižkách Misrovství s DSLR a Naučte sa fotografovat dobre??? aby som nemala podobné dve doma, ak sú rozdieln, ež v každej je niečo iné, tak ja si ju pojdem kúpiť. u nás stále vyše 20 neviem ale presne koľko :confused:
24. feb 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 to je nejaka draha, ja som za nu dala 29,57, tak ako @carrie84

@katuska26 to neviem aky je v nich rozdiel, tu druhu nepoznam, mam ju sice niekde stiahnutu, ale este som ju ani nevidela.
24. feb 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucqa aha tak teraz neviem či si ju kupovať? :grinning: nemáte niekto obe???? no uvidím asi kým mi príde od petersona a ak budú ešte mať tak si kúpim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak to bude potrebné, zase kým túto jednu prelúskam :sweat_smile:
24. feb 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska26 ale ono ked si tie knizky vezmes, tak vsetky su v podstate o tom istom, akurat je to vzdy inac napisane. Kazdy autor to pojme z ineho konca, ale zaver bude rovnaky. Skus si tu knizku najprv stiahnut a pozriet, a ked sa Ti bude pacit, tak si ju kup. Ja mam tiez radsej citat normalne knihy ako tie v PC :slight_smile:
24. feb 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucqa ja ju mám v PC už som aj kukala :grinning: ale presne to vôňa knihy tú proste milujeeeeeeeeem :dizzy_face:
24. feb 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, nemate niektora v pc majstrvostvi prace se svetlem? Chcem kupit, len kym sa k tomu dostanem, este chvilu potrva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84 nemam, aj som to pozerala na nete, ale ak chces, tak aspon ukazkove kapitoly sa daju stiahnut.
http://www.fotorozcestnik.eu/mistrovstvi-prace-se-svetlem-roman-pihan.html
25. feb 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucqa
@carrie84 ...vcera som bola pozriet v PhantaRei v Auparku a ta Mistrovstvi prace se svetlem stala 37 eur tusim..oni su asi v knihkupectvach drahsie ako na nete.... :slight_smile:
25. feb 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sranda ..na nete ju maju fakt za 30 eur teraz....riadny rozdiel orpoti kamennej predajni
http://www.pantarhei.sk/knihy/roman-pihan/mistrovstvi-prace-se-svetlem
25. feb 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus123 ja som bola vcera v PhantaRei v Eurovei a tam som ich nevidela vobec, chcela som tu cenu kuknut, lebo ja som ich obe kupovala v PhantaRei v obchode a boli do 30 :confused:
26. feb 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ..
ja som bola v tom že mám knihu mistrovství práce s dslr v e-podobe a to mám iné ale teraz si sťahujem jednu, je na nej staršia paní a mistr. práce se světlem sa dá stiahnuť tiež takže budem mať aj tú..na knihu peniažky nemám tak to musím riešiť takto..

a čo úlohy nič? nerobíme? kde budeme posielať fotošky..
26. feb 2012 o 17:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo mám v e-booku tak to je od kelbyho a druhá je portrétna fotografia a aj niečo o photoshope len som nemala kedy prečítať..
26. feb 2012 o 17:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, pozeram tie Florabella akcie, dost drahe su. Ktore najviac pouzivate? ake mate skusenosti s nimi?
26. feb 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirica4 ahoj daj aj nám link odkiaľ si stiahla knihu mistrovství práce se světlem :wink:
27. feb 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka3007 - ja mam celkom rada The delightful Set :wink: :grinning:
27. feb 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@carrie84 a to nie je itty bitty?
@lenka3007 ja mam z florabelly vsetky a pfu keby som mala vybrat len jednu, neporadim, ja ich milujem vsetky
:grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zzuzana82 - jj, len ja to mam ako Delightful set (itty bitty) :wink:
27. feb 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84 ja len preto, ze Lenka sa pytala na florabellu :grinning: a ake su tie akcie, lebo ja som ich uz davnejsie pozerala a vyzeraju super, len ich neviem zohnat nikde na nete :angry: :grinning:
27. feb 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84
@zzuzana82 nooo, ani ja ich neviem najst....
27. feb 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka3007 Lenka Florabella sa da najst na nete, okrem tej najnovsej,mozem Ti nieco poslat ak chces napis do IP :wink: ale tu itty bitty neviem zohnat, mam len set 52 akcii ale zrovna ten delightful tam nie je :angry:
27. feb 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zzuzana82 @lenka3007 - ale sak mi napiste do IP, dievcata :slight_smile: Sa podelim :grinning:
27. feb 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, som rada, ze som nasla tuto temu :slight_smile: rozmyslam nad kupou zrkadlovky. Vzdy ma bavili fotky, ale odkedy mam dcerku a v nej teda krasnu modelku :dizzy_face: stale viac sa mi ziada robit jej pekne kvalitne fotky a na to mi moj kompakt zdaleka nestaci.
Chcela by som vas poprosit o radu, aku zrkadlovku mi odporucate? Do fotenia a tych odbornych nazvov a cisel sa moc nerozumiem, som amater, takze s ohladom na to... ale chcem sa do toho viac zakusnut. Samozrejme, nechcem sa tym zivit :slight_smile: chcem zrkadlovku pre rodinne vyuzitie, fotenie nasej dcerky a nasho zivota.
Dakujem za kazdu radu.
27. feb 2012 o 20:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@katuska26
dievčatá tie čo ste mi písali do ip alebo tu .. mrzí ma to ale ja som tú knihu zle videla s tým svetlom..ospravedlňujem sa..a tá čo je s dslr tak tú môžem čítať len na pc lebo v e-booku mi to nevie tak priblížiť..takže žiadna výhra, ale potrápim sa..ale ak nájdem so svetlom určite vám dám vedieť sľubujem...

@zzuzana82 ak môžeš aj mne do ip akcie f...
27. feb 2012 o 21:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@glee kazda znacka ma nastupnu skupinu zrkadloviek s jednoduchym ovladanim a moznostou aj automatickych nastaveni.
Ked sa opytas na konkretne meno, vzdy Ti niekto bude vediet poradit.
Najpredavanejsie su Nikon a Canon. Aj ostatne firmy ponukaju nastupne zrkadlovky - Sony, Pentax, Olympus, Sigma.
Po akej znacke sa obzeras?
27. feb 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa chcela by som bud nikon alebo canon. v tomto mi vies poradit? Este chcem dodat, ze vacsinou fotim v interieri.
27. feb 2012 o 22:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata - co s tymi DU? V pia sa vrati moja laska z opravy, tak sa mozem pridat :slight_smile: :slight_smile:
27. feb 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok