Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

zajo79
30. júl 2010

hodnotenie fotiek je vysoko subjektivny nazor... to tazko. ja kritiku prijmam, v pohode, lepsie ako by mi niekto tvrdil ze pekne, pekne... tiez zacinam, takze ucit sa mam este dost.
A dufam ze sa tu nikto teda neurazi, ked napisem nieco ze je zle... ale to beriem podla seba, ze to treba brat.

ako som zacala fotit, som dala jednu fotku na baby-cafe.cz, tam su teda ine fotografky, ma zotreli ako sirotu, som myslela ze zahodim fotak 😀

lili.nicol
30. júl 2010

@zajo79 dakujem jasne necham si poradit 😉 vedd to prave neviem skor neaky univerzalny by som potrebovala .No a tie tvoje fotkz nemaju chybu uplne uzasne mas tiez upravovane?su nadherne 😉 😉 😉

zajo79
30. júl 2010

dakujem 😔.

jasne, upravovane...niekedy obycajnu fotky ked upravis, tak to je sto a jedno... treba skusat.

lili.nicol
30. júl 2010

@zajo79 veru presne tak kolkokrat je fotka o nicom a kd ju dam do sepie alebo malinko upravim je nadherna.presne treba skusat.A aky teda ten objektiv ja sa tomu nerozumiem 😀

bambi2
30. júl 2010

@monika1 tu je este jedna, co mi tu ale vadi je, ze mala sa este nevie opret o lakte a pozerat na mna, trosku ma laket vo vzduchu, to mi vadi inak by bola ok... budem robit neskor fotky, mam uz ratanovy kocar doma 🙂

kamilecka
30. júl 2010

Ahojte

mam jednu fotku,je z minuleho roka...chcem vediet nazor,,ako najlepsie fotit proti slnku...niejaku kritiku poprosim

lili.nicol
30. júl 2010

@bambi2 perfektnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kamilecka
30. júl 2010

@bambi2 fotka je perfektna 🙂 len nepada do lava trochu?

zajo79
30. júl 2010

@lili.nicol kolko chces do toho dat? aky mas fotak?

bambi ako vzdy, peknucke.

@kamilecka neviem ci sa mam pozerat na maleho alebo na slnko alebo na krajinu. 😕

bambi2
30. júl 2010

@kamilecka dakujem, nechcela som ho dat rovno, ono by to nevyniklo... ale mohol byt druhym smerom.... 🙂
@lili.nicol dakujem tiez, ja som dost kriticka, nie je tak ako by to malo byt... 😒 nabuduce to bude urcite lepsie, len s mojou dcerou je to trochu tazke- spolupracovat... ☹

zajo79
30. júl 2010

@kamilecka efekt hviezdy u slnka sa dosiahne filtrami... alebo co najvacsiu clonu ked das.

zajo79
30. júl 2010

@bambi2 ake mas svetla?

kamilecka
30. júl 2010

@zajo79 to je ako ukazka ze aj v zime vie byt pekne 🙂 Sankovacka za krasneho pocasia

zajo79
30. júl 2010

hm, to mi pride rusive.. bud zachytis maleho, emocie, aku ma radost zo sankovacky... alebo zimnu krajinu. ked tam maly len tak sedi, tak mi to pride strceny do zaberu. 😔

zajo79
30. júl 2010

uz som ticho 🤐 😅

lili.nicol
30. júl 2010

@zajo79 mam nikon D40

kamilecka
30. júl 2010

@zajo79 Aha ...takze ked krajinka tak krajinka a ked dieta tak dieta ... jasne....len zachytit dieta s krajinkou nie budem pamatat 😀

kamilecka
30. júl 2010

A este jedna otazka .....ak je dieta vystipane od zimy ....upravovat alebo nie?

bambi2
30. júl 2010

@zajo79 nemam svetla, mam v izbe 2 velke balkonove okna... zastrem iba zavesy a hotovo 😀

bambi2
30. júl 2010

@kamilecka mne pride tiez, ze to horne foto je trochu rusive... nie je tam nieco na co sa treba koncentrovat...

lili.nicol
30. júl 2010

@kamilecka Ja by som troska upravila 😉 ale pekna fotecka 😉

kamilecka
30. júl 2010

@bambi2 Uz budem vediet 🙂 este ze vas tu mam ...... no v zime uz budem skusat len krajinky alebo len deti

bambi2
30. júl 2010

@kamilecka aj ja mozno by som len tie farby trosku vybledla... 🙂 a foto odstrihla po hornu liniu prveho pasiku na capici lebo to vyzera ako keby mal obrovskeeeeee celo alebo hornu cast hlavy 🙂 ale zase, moj nazor... 🙂

zajo79
30. júl 2010

nehovorim ze sa to neda, dieta v krajinke... 😎 len toto mi moc neprislo ze to je jedna z takych fotiek.

lili.nicol
30. júl 2010

Toto je moja srdcovka.To bol moment ,ze pre mna velmi vela znamena posledny krat s dudlikom na dovolenke tak a dudka je akoze uz v mori 🙂

zajo79
30. júl 2010

@lili.nicol nepozerala si sigmu 17-70 f2,8? s tou by si mohla byt spokojna.

bambi2
30. júl 2010

@lili.nicol ta je supeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!! fakt vydarena... 🙂

zajo79
30. júl 2010

@lili.nicol to je sladkeee.

zajo79
30. júl 2010

@lili.nicol ako v fakt v dobrom som to myslela, nadherna fotka.

lili.nicol
30. júl 2010

@zajo79 oooo dakujem ozaj jedna s mojim Naj.... neviem pozriem teda take som nepozerala dakujem a ma niekto 17-70 f2,8 ?ste spokojne?