Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

misiaksl
21. júl 2012

@aleangela Nevieš náhodou, kde sa dá stiahnuť photoshop ale v českom alebo slovenskom jazyku?

aleangela
21. júl 2012

@misiaksl aký maš foták?

zzuzana82
21. júl 2012

@misiaksl alebo na ulozto.cz, alebo hellshare a tam si daj vyhladat adobe cs5 a najde Ti , radim stahovat cracknutu verziu 😉 🙂

zzuzana82
21. júl 2012

@aleangela ja si davam vodotlac vsade :Da ked si to chcem capnut k sebe na blog alebo na fb tak sa pytam ci mozem pouzit ich fotky, zatial je to len na ustnej baze , ale profi to maju myslim normalne zakotvene v zmluve 😉 🙂

misiaksl
21. júl 2012

@aleangela Fotak mam Nikon D3000. Dakujem, idem vyskusat stiahnut a uvidime 🙂

aleangela
21. júl 2012

@zzuzana82 bola som teraz fotit s fotogragkou ona mi vravela o tych zmluvach.ja tiez davam iba po ustnej dohodne...ale mam zatial iba na fb.s konika som album radej zmazala.chcela by som fotit aj viac len neviem ci nebude potom neskor nejaky problem.dala som si uz 2 krat stahovat ten cs5 stale mi po hodine alebo neskor napise,ze chyba v spojeni.juj asi si ho nestiahnem ako narokom teraz ☹

aleangela
21. júl 2012

@zzuzana82 pozeram na tu stranku hellshare len tam je toho vela tak teraz neviem aky mam stiahnut ☹

kvietocek7
21. júl 2012

poradte mi prosim ak ma niekto tento fotak

NIKON S9300 SILVER16MP DIGITAL CAMERA
je spolahlivy -nekazivy?

misiaksl
22. júl 2012

@zzuzana82 Mne to nejde stiahnuť ☹

zzuzana82
24. júl 2012

@misiaksl
@aleangela babule ja som to stahovala cez torrenty , ak to nejde cez ten hellshare alebo ulozto tak to je potom zle nahrate od toho , kto to tam ukladal 🙄 😠 ale skuste stiahnut aj viac krat, ale ja mam na 100% stiahnutý aj z uložto, ktorý funguje 🙂
@aleangela mas už stránku na fb? tak gratulujem 🙂 Tak nech sa darí 😉

aleangela
24. júl 2012

@zzuzana82 ahojky mne uz sa to podarilo stiahnut s uloz.to,mam ho cely uz len sa ucit,ucit ,ucit....Ano urobila som si stranku uz minuly rok ale az teraz som si tam zacala davat foto.Fotim len tak pre radost,fotky su take vselijake...Co uz mozem s tym kompaktom 🙂)) ale zatial mi staci,aby som mala aj nejake sny do buducna za inu masinu 🙂))ty mas nadherne fotky tiez som ta minule nasla nahodne 🙂na fb .-)

carrie84
24. júl 2012

@aleangela - mas krasne fotky v albume 😉 A po akej masinke ti srdce prahne? 😉 😀

aleangela
24. júl 2012

@carrie84 .Dakujem.Zatial iba pokukujem na Nikon d3100 alebo Canon 1100d Ale aj Nikon d5100 je super len ten je pre mna uz drahy ☹.Uvidim ake ponuky budu neskor.Keby som si mala vybrat tak si zoberem Nikon d90.Cas ukaze 🙂 Aj ty rada fotis?

carrie84
24. júl 2012

@aleangela - jou, rada fotim - mam to v ramci psychohygieny 🙂 😀 A snazim sa, aby to aj kusok vyzeralo 😀 A tak zase ako hovoris - aspon sa mas naco tesit. Teraz vysla von d3200, tak mozno pojdu dole s cenou pri d3100. Ja davam prednost nikonu 😀 😀

aleangela
24. júl 2012

@carrie84 Mne sa tiez viac nikon lubi aj teraz ho mam.No co pozeram uz aj cena nikonu d3100 kus klesla .-)

rainee
26. júl 2012

ahojte, chcela by som sa spytat ci nemate tip na nejake pekne (trochu umelecke) filtre na upravu fotiek 🙂 ja vyuzivam najviac picassa, nieco robim cez photoshop ale uz mi to pride take "otrepane". ak o nejakych programoch s dobrou ponukou filtrov viete budem rada, diky.
@aleangela myslim ze je celkom vhodne davat si vodotlac na svoje fotky, sice aj to sa da vyretusovat ale mozno keby si to chcel niekto stiahnut tak sa mu nebude chciet s tym piplat. ja mam fotky pristupne len na fb pre mojich priatelov, verejne som mala nieco aj na flickr ale nepovazujem to za stastny napad davat takto fotky do eteru. na druhej strane neviem ci je to dobre lebo takto nemoze moje vytvory nikto zhodnotit, ale aj tak na mk mozem dat len fotky deti lebo ostatne mi zmazu...

lucqa
26. júl 2012

@rainee ved ak si davas fotky na Flickr, tak tam si upravis sama kto ich moze vidiet, myslim, ze tam je to celkom bezpecne a je tam zalozena aj skupina odtialto z MK, staci napisat, ze tam chces 😉
A pokial nedas vodotlac krizom cez fotku, tak sa da zmazat velmi rychlo, ani robota s tym nie je 😅

aleangela
1. aug 2012

@rainee ahojky aj ja mam foto len pre priatelov na fb a uz aj na mk.Programy: ACDSee,Corel,Photoscrape,Zoner,photofiltre,

bihan
2. aug 2012

Ja som chcela len tolko, ze PhotoShop vobec neodporúčam stahovat nacierno a uz vobec by som sa nechvalila, ze mam doma nelegalny software pretoze vam za to hrozí pokuta a 8r vazenia.

aleangela
2. aug 2012

@bihan no ked mam testovaciu verziu na 30dni aj zato zatvaraju do basy?

rainee
2. aug 2012

@aleangela diky ten zoner photo studio si dost chvalia, ale je to asi take zlozite ako photoshop predpokladam 😉 photofiltre myslis tie online na webe ci ako samostatne nejaky program? testovacia verzia akehokolvek SW je samozrejme ok, preto je aj testovacia 😀
@lucqa to mi je jasne, ja som to mala predtym volne pristupne aby ludia mohli komentovat fotky.

bihan
2. aug 2012

@aleangela nie, keď si sťahuješ cracknutú verziu z uložto, rapidshare a pod, tak za to áno ;)

carrie84
2. aug 2012

@bihan - len by ten soft mohol byt aj lacnejsi 😝

aleangela
2. aug 2012

@bihan tak to ano to mas pravdu....pozerala som tvoje fotky mas ich krasne ...🙂niet divu 🙂 super fotak aj program ale hlavne šikovná zienka ktora vie fotit 🙂))

bihan
2. aug 2012

@carrie84 za tým softom je kopec práce, energie a prebdených nocí nie jednej ani dvoch osôb... je to duševné vlastníctvo, ale súhlasím, že na osobne použitie by mohol byť lacnejší. Lenže kto si nemôže dovoliť photoshop, môže sa naučiť pracovať s lacnejšími programami ako s PS Elements, Lightroom, Corel Paint shop Pro alebo s Gimpom, ktorý je zadarmo.

@aleangela ďakujem, musím sa ešte veľa veľa učiť 🙂

aleangela
2. aug 2012

@bihan tak tak stale je sa čo učit 🙂

moonlightka
4. aug 2012

ahojte chcem sa spytat cim cistite sklo na objektive a ci sa da cistit sklo v tele fotaku alebo to davate niekde specialne cistit....dakujem za rady.

dosa
4. aug 2012

@moonlightka vonkajsie sklo na objektive cistim handrickou na okuliare - kupis v optike. na telo pouzivam len balonik. su dostat rozne sady na cistenie

http://shop.ephoto.sk/katalog/cistenie-fototech...

http://pocitace.sme.sk/c/2686063/ako-na-cisteni...