Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

bambi2
12. aug 2010

takze sa tam prach dostane aj cez filter, aj keby tam neviem co bolo nasadene... nejako sa tam tym zoomovanim ten prach dostane...

zajo79
12. aug 2010

som dnes doniesla domov hruskovicu a velku krabicu zakuskov, muz sa smeje, ze ci to moze jest, ze ked sa to nepodari, ze ci to nebude treba vratit 😀 no ale vie co ma povedat, aby som sa uvolnila, tak haaadam haaadam to zmaknem. a hlavne...cely den bude maly u babky a ja mozem fotiiit a fotiiiit 😵

beriem aj sampus, i ked su to otrepane fotky, zabudla som im dnes kupit kvetinu, tak vyuzijem namiesto kvetiny aj rekvizitu.

bambi2
12. aug 2010

@zajo79 a hlavne fot a fot, pri kazdej klenbe na hrade, pri kazdych starych dverach a schodoch, pri oknach, pri poulicnych (starych) lampach, na lavickach, pri tej studni tam hore, najdi nejaku uzku ulicku, ak sa dobre pamätam je tam taka jedna co ide od corgona niekde dolu, ked sa postavis celom k nemu, do prava sa tusim ide... neviem, nie je tam nejaka fontana?? fotit a fotit... drzim palce!!! zvladnes to 😉

amunet
12. aug 2010

@zajo79 kluuuud daj si pred tym frtana 😀

bambi2
12. aug 2010

@amunet a zajtra patek 13... 😠 hnusny datum

zajo79
13. aug 2010

ahojteee. bola som na prieskum kostola, nebude to take strasne snad...
blesk dam na automatiku a hotovo. i ked farar mi povedal, ze mozem fotit vsetko, ale ked bude on hovorit na novomanzelov tak nee blesk.. no zlaty fararko 😅 ze on nieje zvyknuty.

tak ja padam... idem cvaknut pripravy 😵

zajo79
13. aug 2010

a frtana nemoooozem veziem ich... multifunkcna som. dokonca viem aj namalovat... asi zacnem podnikat 😀 3 v 1dnom

amunet
13. aug 2010

@zajo79 nejaky cudny farar ze blesk nee, len blieskaj, farara sa nepytaj, nech si zvyka 😠

seve_ranka
13. aug 2010

Baby, zaujimal by ma vas nazor 😉

http://www.sme.sk/c/5503422/najkrajsie-fotky-le...

zajo79
13. aug 2010

zijem. 🙂 a mam to za sebou...strasne rychle, chystat a malovat nevestu, fotit, vozit, fotit z malym mesacnym babom a 3 rocnou slecnou, ktora na vsetko nie... som KO. aj sa bojim tie fotky otvorit.

qetinka
13. aug 2010

ZAJO no super,len pekne otvor fotky,isto budu uuuuužasne 🙂 😉

zajo79
13. aug 2010

dala som par na fb... su vsetko surove, babrat sa s tym budem cez vikend... photoshop kym pochopim... asi nainstalujem na 30dni zase lightroom..

alongo007
13. aug 2010

ahojte,, len tak letmo citam vase prispevky a fakt sa vyznate..vedeli by ste mi niektora poradit najake stranky ci program kde si mozem upravit foto svojej dcerky prip.nejake detske ramiky??? dakujem 🙂

alongo007
13. aug 2010

mam ten photoshop ale som z toho nejaka mimooooo...

zajo79
13. aug 2010

teda,nahravam ich viacej.. ale ja to pretriedim este

bambi2
13. aug 2010

@zajo79 zle som napisala, na moju 8gb kartu sa zmesti okolo 300 raw fotiek, ja som to mala na jpeg+ raw vtedy... ale teraz mam problem, ked to prepnem iba na raw, vo photoshope mi fotky neukazuje... alebo treba na to iny program??

lili.nicol
13. aug 2010

@zajo79 jeeeeeeee tz uz to mas za sebou a ja som si myslela ze az zajtra 🙂 strasne som zvedava na fotky tesim sa vecer hod neaku nemozem sa dockat 🙂

bambi2
13. aug 2010

uz mi to ide, uz som na to prisla... 🙂

zajo79
13. aug 2010

mam fotky na fb...

zajo79
13. aug 2010

ako sa robia vo photoshope tie ramiky?

zajo79
13. aug 2010

aj neake zakladne upravy si musim pozriet.´

tami712
13. aug 2010

@zajo79 hoď aj sem fotky, som zvedavá 🙂

bambi2
13. aug 2010

@zajo79 je to v obraze, 4 slovicko z lava a potom doplnit ram, 6 slovicko zhora...

linnetka
13. aug 2010

@zajo79 tu mas nejake hotove akcie na ramceky, mozno to vyuzijes, staci stiahnut a nahrat do PS
http://browse.deviantart.com/resources/applicat...

bambi2
13. aug 2010

a monika sa nam kedy vrati z dovolenky, neviete?? uz by mohla prist domov, nie?!!! 😠

zajo79
14. aug 2010

a kde ste vsetci? Vcera bola burka v noci,nejde nam net,nieco odpalilo..a cez mobil len nakukam.. Krasny vikend vsetkym

bambi2
14. aug 2010

viete mi poradit aky program potrebujem na vytvorenie loga?? potrebujem ale oddelit cierny obrazok od bieleho pozadia... ☹

prsky
14. aug 2010

@bambi2 najlepsie adobe illustrator a rovno nakreslit (to potom nema problem ziadna tlaciaren ti vytlacit aj na velkoplosnu tlac alebo aj vizitky, tricka atd atp). a na oddelenie obrazku od pozadia adobe photoshop alebo gimp /ten je zadarmo/

lili.nicol
14. aug 2010

Veru baby kde steee?ani fotky ani nic kazdy nen sa tesim co nove popridavate .-) ja mam jednu slnecnicovu .-) Monika a ty kde si este dovolenkujeeeees?davno si tu nebola ☹
@bambi2 gimp tan mam aj ja .-)

bambi2
14. aug 2010

@prsky diky za tip, skusam teraz corel draw... ak to nepojde tak skusim nieco ine... 🙂