• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktorá z vás rada fotí?

16. mája 2017 
@bambi2 - nie je to pekné... vôbec sa mi to na nej nepáči.. :unamused:
21. aug 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili.nicol - Ďakujem :slight_smile:
21. aug 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili.nicol to cakanie je hrozne dlhe aj u mna, aj ked je to len par dni... a v sobotu ideme na dovcu, tak sa mi hodi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a uz budem mat so sebou co vlacit!!! kameru, 3 objektivy, filtre, odrazne dosky...
21. aug 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 - no vyzerá to hrozne..
idem to skúsiť v tom programe čo mi sem hodila nicol :wink:
21. aug 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha čo skúšam..
@bambi2 - to je to čo som ti včera písala na FB, že by som to chcela vedieť.. ešte to nie je ono snažím sa ísť krok za krokom ale nejako mi to moc nejde. On to má v češtine, ja v angličtine ale ja to nejako zmáknem :angry:
21. aug 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 no super a v akom programe to robis??
21. aug 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 - v tom čo sem dala nicol :wink:
a takto som to urobila..
21. aug 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili.nicol - super to je.. ďakujem :slight_smile: včera som písala bambi, že by som chcela vedieť to prelínanie ale že to neviem a na tomto to ide celkom lahko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. aug 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 musim ten program aj ja nainstalovat
:slight_smile:
21. aug 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nejaka zatazena na cb fotky momentalne... :grinning:
21. aug 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je jedna dnesna...
21. aug 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 - ja som mala také obdobie keď som sestrinho malého fotila :grinning: tie čo mám ako že Filipko modelom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tie som si všetky urobila čb
21. aug 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 :grinning: :grinning: :grinning: mna to chytilo teraz... :grinning:
21. aug 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi2 - niektorým fotkám sa to strašne hodí.. ja mám jednu ktorá je tak strašne pre mna pekná že ju mám na pozadí PC. Je na nej filip a mám ju aj na FB
21. aug 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..
som sa práve nasmiala..
nevyzerá tá fotka ako z komunistického časáku ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee.

sme doma, Praha je uzasna, ale stacilo. a sklamala soooom na prvej ciare... :pensive: :sweat_smile: :confounded: nedokazala som sa pred svitanim vytrepat z postele a ist fotit Karlov most a Prahu :sweat_smile: i ked hotel bol asi fakt ze 200metrov od neho. no fuj, hanba mi....

vacsinu fotiek fotil synator, lebo plakal ze si fotak zabudol u exa... no, tak som to brala ze nech sa potesi, a ze ja si pofotim posledne rano co tam budeme, ze sa vyberiem na most, skoro rano, ze pofotim si a budem mat par zaberov...no, mate vidiet. Ked som isla spat o pol druhej, tak jasne ze som sa nedokazala strepat z postele.

nieco mam, ale fakt malo.
22. aug 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ved ste tam neboli poslednykrat?!! :wink: v akom hoteli ste boli?? nebol to nahodou zlaty strom?? moja najoblubenejsia restika v Prahe... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u Pava. fakt kusok od Karlovho mostu, super ubytko.. a hlavne maju akciu teraz za polovicne ceny ubytovanie, tak radost o to vacsia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a par tyzdnov musim byt na diete.... ble, citim sa ze prasknem
22. aug 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sa uz zacinam pomaly teskat!!!! :dizzy_face: v sobotu odchadzame na dovcu, nahradnu baterku mam uz na ceste, zajtra alebo utorok ju mam. a v stredu idem pre novy objektiv, canon 85mm f/1,8.
tehotna svagrina tam tiez bude tak si myslim, ze nepovie nie, nafotit jej brusko, ju s manzelom pri morskom zapade slnka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. aug 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a urcite sa vratime, deti nechame uz ale doma. I ked boli zlati,vydrzali dost, ale dame si neaky vyjazd aj my.
22. aug 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 poznam... ja vzdy ked som dosla z Prahy som tam schudla... a to som jedla jak cenkovej deti...a raz tak, ze mi boli vsetky nohavice a rifle velke, tak som musela kupit vsetko nove... len teraz to nejako nefunguje, nevim ci to je vekom alebo cim... :frowning2:
22. aug 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 treba aj bez deti niekde vyrazit... ja neviem ci by som to dokazala, strasne by mi asi chybala. s nou mame taku zabavu... :grinning:
22. aug 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme sa o tom bavili, ze co by sme robili bez deti, ze by sme nemali co riesit... a sranda s nimi je teda riadna.

bola s nami svokra, ze bude strazit deti na hoteli, a my sa pojdeme vyzit... nesli sme bez nich ani raz, vzdy spolu. :grinning:
22. aug 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspon niekam sami dvaja...boze, ved to si uz ani neviem predstavit.ale raz hadam pojdeme... :grinning:
22. aug 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 bude aj to... ja si to nechavam na neskor... teraz si to uzivam pokial mozem... :slight_smile:
22. aug 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano, to len konstatujem. mladsi synator isiel babke, tak idem kuk na fotky...
22. aug 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 hod nejake
:slight_smile:
22. aug 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa tahaju...som fotila nieco do raw, potom som to prepla, tak je fotiek a fotiek... dufam ze tam nieco bude dobre.

baby...ako to riesite, ked vidite niekoho zaujimaveho, a je vam blbe odfotit cudziu osobu????
22. aug 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok