• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ktoré je naj fitko v Bratislave, ak som nováčik?

26. augusta 2008 
Baby, podla vasich skusenosti, ktore fitko je v BA "najlepsie"? Uz som skusala zopar, ale

- ak aerobic (bodywork...), tak som si tam pripadala ako nemozne tela, chaos v krokoch, ked som sa pytala na "recepcii", ci nemaju nieco menej narocne na koordinaciu, mila slecna mi odpovedala, ze oni su uz zohrate, tak nebudu opakovat take jednoduche zostavy X krat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
- ak fitness - instruktori vacsinou mladi, pravdepodobne napratani steroidmi, hlava vymleta, styl rozhovoru "mila zalta pani, tak to mate co robit", alebo "dajte si 40 leg-press, 40 bench bla, bla, bla.... a neotravujte"

Kde by ste sa citili dobre ako novacik? Som byvala aktivna sportovkyna, takze nie uplny sportovy antitalent, ani hlupak, dokonca som mala svoje intenzivne bodywork obdobia, ale teraz sa neviem, z tych cviceni vysomarit. Dalsia vec, samozrejme, nemam 50 kg, nastylovany outfit s lakom na nechty ani silikonove obvody
:slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, ja som poznala jedno minifitko,ktoré fungovalo zaujímavým štýlom.Objednávalo sa tam na dni a hodiny, bol tam super tréner a mal nás max.šesť.za tú hodinu a pol sme sa tam namakali ako blázni a stálo to za to :wink:
22. aug 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka, ja som ako mladá baba :grinning: :grinning: :grinning: chodievala do Boris gymu na Dunajskej, vedľa Prešporskej kúrie....
Vtedy to bolo fajn, majiteľ, Majster Slovenska v neviem čom radil, pomáhal.. ako to tam je teraz, netuším.... :sweat_smile: :sweat_smile:
22. aug 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa chystam chodit k osobnemu trenerovi do NTC ale do posilky klasickej nie ziadne skakacky a podobne :zipper_mouth:
chodila som na este davnejsie do petrzky do Pengymu ma bik a tiez to bolo dobre :wink:
22. aug 2008 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mercy, Monkula - presne na to som myslela - mozno nejake mensie fitko, kde sa osobne povenuju preto, lebo nieco o tom vedia a bavi ich to (samozrejme, osobny trener = poplatok), alebo mozno ze by tam boli nejake baby - trenerky? Lebo raz som si poprosila chalana vo Family Fit v Danubii na Panonskej a ten len gulal ocami, asi skor radsej radil chlapom ako robit objemy a nie zenskym ako zhadzovat slaninu :grinning:

Zuz - ty kedy sa chystas? Pozeram, ze cakate Hanke braceka alebo sestricku, gratulujem :dizzy_face: Znova vianocniatko - novorocniatko :slight_smile:
Pozerala som NTC - myslis ten Impulse, ci ako sa to vola, co ma Kucera? Zvazovala som aj Zoru, ale neviem preco mam taky pocit, ze tam by som uz urcite vypadala absolutne neadvekvatne (vekom, postavou, necelbritnym zazemim...)
23. aug 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som spokojná v ŠH Mladosť. Sú tam milé precvičovateľky a keď mi nejdú kroky, tak to nič. Veď si ideš zašportovať a niečo pre seba urobiť a nie na majstrovstvá.. :dizzy_face:
Záleží aj z ktorej časti BA si, kde by ti to najviac vyhovovalo...
23. aug 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka ,našla so mTi ten Boris gym ,teda, už sa to volá inak, ale tie ceny.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ja platím za vstup 45 Sk, trénuje ma MM, ale dá sa dohodnúť aj s majiteľom posilky, mladý chalan, doma vypracuje plán, napíše diétu.... lebo ho to baví.... :wink:
tu je link na Boris gym: http://www.fanatix.sk/fitness.html
25. aug 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adinka - mne je jedno, kde v BA, teda asi nie DNV, a vobec, cely stvrty obvod mam uplne odruky. A presne si to napisala - nejdem na majstrovstva, len si zasportovat, ale v niektorych fitkach to tak vyzera, ze sa kazdy preteka. Pozrem tu Mladost...

Monkula - dakujem, popozeram......dohodnut sa s mladym chalanom? To znie ako vyzva. :grinning: Ale ja fakt neviem, teda asi uz mam predsudky, ale zo vsetkych mladych chalanov vo fitkach som mala pocit, ze "co ma tato stara velryba otravuje" :grinning:

Inac - mate niektora skusenost s dobrym spinningom, alebo indoor cyclingom? Zvladne to aj zaciatocnik?
26. aug 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbulka, aby bolo jasno- ja chodím do Posilky v Malackách, nie v BA, teda, teraz to flákam a aj tak vyzerám :angry: :angry:
Ale nie všetci nabúchynci sú vypatlanci... :wink: Mm nie je :grinning: a napr. u nás v posilke s tým chlapci problém nemajú, poradia, a na nikoho nepozerajú ako na starú veľrybu ,to asi len Blaváci :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
26. aug 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok