Ktoré slovenské celebrity sú vám nesympatické?

23. jan 2023

Ahojte, mate nejake nase medialne zname osoby, ktore vam nie su sympaticke? Ak ano, preco?

monika259200
23. jan 2023

To už k čomu je dobré takáto hlúposť 🤣

liusa82
23. jan 2023

možno si to zisťuje niekto známy aby si porobil prieskum😀

luccija
23. jan 2023

Malachovská neviem prečo, ale veľmi mi vadí ako každému skáče do reči, zmoli si prsty, je nervózna.Nasilu vtipná..

amy2807
23. jan 2023

@monika259200 aby mohli ľudia ako vy dávať blbé a posmievacske komentáre 👍

marsmykkok
23. jan 2023

Mená v nočnú hodinu neviem, ale napríklad tá partička zo sedem s.r.o , čo je najmúdrejšia a každého zosmiešňuje. Potom napríklad Jana Kirschner, proste je mi nesympatická, bez racionálneho dôvodu.

loyda
23. jan 2023

Cibulková 🤦

ankare
23. jan 2023

Svarinska. Páči sa mi ako herečka, ale ako človek je odveci.

ankare
23. jan 2023

Zuza Fialová. Robí sa na zmyselnú sexicu nasilu.

apolka77
23. jan 2023

Studenkova, Fialova

taminka1986
23. jan 2023

Rolins🙊

viestta
23. jan 2023

To by bol straaaasne dlhý zoznam

kristinapetronela
23. jan 2023

Twinsky 😱

gladys_07
23. jan 2023

Plackova. Nechapem ten hype okolo

kornelies
23. jan 2023

@gladys_07 Ja chapem. Jednoducho mysliaci jedinci ju maju za modlu. Vidia sa v nej.

slniecko154
23. jan 2023

Zuzana Smatanova, ako osoba mi nevadi, ale neznesiem jej hlas ked pocujem nejaku pesnicku, musim prepnut 😀

katka2505
23. jan 2023

Studenková, vyzerá hrozne, celá umelá a aj to jej správanie, úplne povrchné a dôležité

levandul_ka
23. jan 2023

@luccija uz aj minule tu bola cela diskusia o Malachovskej, mne prisla vzdy prijemna a rozumna,
Mozno to co bolo aj vtedy vytykane ze sa niekomu zda ze v damskom klube skace do reci kvoli rezii na nu mozu tlacit ze svihom, lebo je tam aj 10 vselijakych tem, do toho este aj varia a jednoducho by sa to nedalo stihnut do jednej relacie

marsmykkok
23. jan 2023

@levandul_ka Presne, jej "huba" ide až moc niekedy, ale mne nevadí, práve lepšie ako nejaké moderátorky, čo kladú otázky ako nejaký robot, len frázy, ona dá do toho seba a svoj pocit, emócie.

roja01
23. jan 2023

Ja mam rada Adelu a Kuliho.

anischa
24. jan 2023

Mna strasne rozculuje,ked vidim clanok o Sajfovi a Ostrihonovej.Strasne nesympaticky par.

littlefiona
24. jan 2023

Diana Mórová, ten jej smiech a to ako by skočila na vtáka každému mladému, ktorý sa zjaví v Československo má talent, hrozná sebaprezentázia🙈

aurora33
24. jan 2023

@slniecko154 ja zase keď počujem v rádiu Simu Magusinovu tak musím prepnúť. Strašne ma iritujú tie jej hovoriace ,,piesne”.

bloger
24. jan 2023

Andrej Bičan

conquestor
24. jan 2023

Súhlasím,úplne s každým komentárom. Sú mi
vsetci nesympatický a plus kooopec našich ďalších pseudo celebrít 🤦🙈🤦🙈

1mata
24. jan 2023

Twinsky, Bican a Rolins

beatrixx1525
24. jan 2023

Juraj Kemka... Mám pocit že on vie hrať len sám seba resp. všetky jeho postavy ktoré som doteraz videla boli "hlúpe", aj z jeho vyjadrovania mám pocit že v hlave veľa nemá a je zbytočne nasilu trápnovtipný

angelinja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelinja
24. jan 2023

@slniecko154 no pri jej pesnicke sa akurt mozes ist obesit..ta ma len take...ziadny smiech alebo pozitivna energia nechpaem kto je j pise tie pesnicky

angelinja
24. jan 2023

GABORIKOVCI ,- ale ona od jakziva chcela byt "inde" chodila do vedlajsiej triedy a ked o nom n iekto napise ze pracoval cely zivot sa mi zaludok dviha...skoncil ovela skor ako niektori ini , keby to povedia o žigovi alebo legende z ciech- meno ma nenapadne ale kazdy urcite vie toho hokejistu tak ok suhlasim ale o gaborikovi? a herecka VACKOVa- s nou osobna skusenost ked robila "sasa v petrzalke n a dnoch deti ako policajtka no v zakulisi teda...opak...odvtedy sa mi total zhnusila.

anischa
24. jan 2023

Ja tiez neznasam Gaborikovcov ,Vackovu,lezim mi strasne na nervy a aj Banasovej clanky s jej manzelom.