Ktorý bezdotykový teplomer kúpiť?

julkaaa1
8. nov 2019

Ahojte,poradte mi niejaky dobry bezdotykovy teplomer do 30€ dakujem ...

mariah0307
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika82
8. nov 2019

Cemio Metric 308 SMART

evittam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariah0307
8. nov 2019

@evittam ako ja sa nehadam, s nasim som nespokojná veľmi ... A teda aj od iných co vlastnia bezdotykové som nepocula pekného slova... Ale pozrem ktorý si odporucila ;)

atislava9
8. nov 2019

Cemio Metric 308 SMART teplomer bezkontaktný

lius
8. nov 2019

za mna tiez nie, dostali sme tento, drahy riadne a meria plus minus dva stupne, merala som dcere teplotu na cele, ma sa zamerat podla navodu od 5 do 8 cm a vzdy mi ukazal iny vysledok ako digitalny teplomer alebo analogovy s ortutou ci galiom, takze za mna urcite nie, niet nad klasiku
https://www.pilulka.sk/nuvita-bezkontaktny-tepl...

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkavladko
8. nov 2019

Bezdotykovy teplomer je velmi zradny. Ked ma dieta vysoku teplotu a kvoli horucke sa poti, tak na cele ukaze velmi skreslenu teplotu. Pisem z osobnej skusenoti. Na cele 37,5 a rektalne po odpocitani cez 39. Je to fajn, ked dietatko ma len zvysenu teplotu a kontrolujes ho v noci. Aale ked sa mas rozhodnut, ci podat Nurofen, pripadne ci letiet na pohotovost, tak na bezkontaktny sa neda spolahnut.

evittam
9. nov 2019

@zuzkavladko Ale da. Len treba mat ten správny.😉

zuzkavladko
9. nov 2019

@evittam ktory dokaze na spotenom detskom cele odrata realnu telesnu teplotu??? My mame Microlife

evittam
9. nov 2019

@zuzkavladko Vyššie som uviedla.

evkao
9. nov 2019

my mame Cemio Metric 308 SMART, meriame vzdy na spanku (nie na cele), a od digitalneho sa namerana teplota lisi max. o 0,1°C

hennyinnsbruck
9. nov 2019

Ja mam Microlife a som spokojná (neviem presne ktorý typ je to musela by som pozriet)... Zo začiatku som kontrolovala meraním v zadočku a sedelo to.

zuzka565
9. nov 2019

@mariah0307 aj my máme zlu skúsenosť s tým istým teplomerom. Malému stále ukazuje je ze ma zvýšenú TT a pritom nemá. Lebo keď mu meriam za radom niekoľko krát tak stále je nižšia. Keď chory tak na jednej strane ukáže napr. 37,8 a na druhej 38,5. Tak výber si dat alebo nedať paralen. Druhý krát by som to nekupoval ani keby bol za 5e. Škoda ze už človek nevie zohnať klasické ortutove. Tie aspoň merali presne.

mariah0307
9. nov 2019

@zuzka565 Moja reč... Ja neviem tieto bezdotykové.. moja "macocha" pracuje v nemocnici na operackach a tiez zr tie bezdotykové co tam používajú jej zakaždým ukazuju 38... A teda nestali 30e... Ja by som uz nekupovala