Ktorý makeup z drogérie na zmiešanú pleť?

23. sep 2020

Pekny vecer poradte ktory makeup z drogerie vhodny na zmiesanu plet so zltym podtonom ktory vsak neupchava pory vyzeraprirodzene a co-to aj prekryje. Mam s upchavanim porom velky problem preto nemozem dat na seba hocico. Pripadne aj ine makeupy ale nie za 100€

lenuliatko84
23. sep 2020

Ja som pouzivala max faxtor,ale zamerala som sa na tie pory,zacala pouzivat vichi normaderm a aj tonikum od vichi a mam krasnu plet.na upchate pory ti nepomoze ziaden makeup,plet treba vyliecit

terezia323
23. sep 2020

Ja používam tento dlhodobo a je ľahký a neupcháva pory.

havana40
23. sep 2020

Ja som spokojna s tymto

millky
23. sep 2020

So žltým podtónom? Roky som hladala makeup pre seba. So žltým podtónom!! Urban Decay Stay Naked odtien 30CG (cold green) čo absolútne nekorešponduje s tým, že mám teplejší žltý typ. Ale tento makeup je ako vyrobený pre mňa.

pseudomonas87
23. sep 2020

Súhlasím s príspevkami vyššie, make up fit me a od catrice sú super, mam aj ja zmiešanú, pleť a aj akné. Teraz som začala používať kozmetiku normaderm od Vichy a je tiež super

bubacisko74
25. sep 2020

Dievcata,ani vichy ani bioderma vam nezachrani upchate pory a akne na pleti. Pokial nezacnete riesit problem zvnutra,tak akne nezapatlete nejakym make upom. Len to zhorsite. Ono to akne nenaskace zvonku na plet.
Dolezite je pouzivat hlavne co najmenej kozmetiky a nevymyslat so vselijakym tonikom a micelarnymi vodami. Plet vam pekne docisti aj obyvajna voda zmiesana s jablcnym octom. Je to za par eur, antibakterialne a hlavne nevysusuje plet ako kadejake tonikum. Fakt nechapem zenske, ktore vyhadzuju drahe peniaze za kozmetiku a pritom ich plet neni ani zdaleka taka pekna po roznych nezmyselnych produktoch ako si myslia. Staci ist na to sedliackym rozumom. Co mozes zjest, to si daj na tvar, inak to nie je pre pokozku vhodne.

safira23
25. sep 2020

@terezia323 Doporučuji také. Catrice je jeden z nejlepsich dostupnych cenove makeupu a pouziva ho i muj stylista a ja po kurzu u neho take. A dobre je davat dobrou podkladovou bazi, aby se to nezanaselo jeste vice ty pory.. Jinak souhlas s komentarem nahore. Take nejsem zastance buhvi jakych chemikalii a celkove pouzivam hlavne vodu, potraviny a tu a tam nekdy detske pripravky, je to dobre na citlivou kuzi.