Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ktorý psík sa hodí do bytu?

ahoooooooooj
9. máj 2016

Hľavne ktorý veľmi neplzní a je dobrý k deťom :D Ďakujem

limetka69
9. máj 2016

Yorksheer, neviem ani ako sa to pise, pudel a bishon neplznu vobec. Maju srst ako vlasy a neostavaju po nich chlpy. Z vladtnej skusenosti. Povaha psa je stale ina. Mali sme styroch ratlikov a kazdy bol iny. Ratlik plzne trosku, to akoby si nasla sem tam mihalnicu. 🙂

stepanka274
9. máj 2016

My sme si vzali najducha z ulice, je to mala civava, ma asi osem mesiacov, ale je to gaucovy pes, pohodovy, zbytocne nic nekuse, miluje kazdeho kto sa mu venuje, vela spi, vencenie je kratke, no ja som sama prekvapena aky je to dobry psik

deltaa
9. máj 2016

terieri nedoporucujem su to polovnicke psy ktore su zive a maju hrube pazury ktorymi ked stacu to velmi pocut na plavajucej podlahe a ani po 2 hodinach behu sa neunavia - švagor ho ma tak z vlastnej skusenosti ked som u neho ti hovorim, skor ti odporucim spolocenske vyslachtene plemena

misel0806
9. máj 2016

Bytove civavy ,vestik,beagle,jazvecik... No niekto v byte chova aj vlciaka a podobne vecsie plemena😀

gabriela255
9. máj 2016

Šarpej ;)

stary_ujco
9. máj 2016

Plysovy...

lasina
9. máj 2016

Naši majú maltezaka a je úplne rozkošný.

dennkka
9. máj 2016

my máme pekingského palácového psíka a je to najúžasnejší pes akého sme mali (mali sme aj ratlíka ale ten je uštekaný a tých drobných chlpkov bolo dosť), pekinéz je neskutočne trpezlivý, nič nezničí, keď sa mu nikto nevenuje veľa spí, takmer nešteká a keď, tak to znie ako hračka, pĺzne len na jar, stačí ho raz, dvakrát vyčesať a je pokoj, a pre mňa najdoležitejšie je že nedokáže vyskočiť ani na postel ani na gauč, je len na zemi, k deťom je veľmi trpezlivý, nechá so sebou robiť hocičo, a je aj inteligentný, veľmi dobre vie, čo si može dovoliť, a na to aký je malý je nebojácny
fúú ale som sa rozpísala 🙂

miriam11
10. máj 2016

Ani jeden, prepac.

ammellia
10. máj 2016

pudlik je super pes

Tu začni písať odpoveď...

Odošli